Notowania

związki zawodowe
20.11.2008 10:31

Związkowcy w Warszawie bronią emerytur

W pikiecie przed Sejmem i Kancelarią Premiera weźmie udział kilka tysięcy osób.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Andrzej Grygiel)

*Związkowcy z _ Solidarności _ zapowiadają, że w pikiecie przed Sejmem i Kancelarią Premiera o godzinie 12.00 weźmie udział kilka tysięcy osób. *

Akcję koordynuje Śląsko-Dąbrowska _ Solidarność _. Jej szef Piotr Duda powiedział, że to kolejny krok w walce o zmianę nowych zapisów dotyczących emerytur pomostowych.

Posłuchaj Piotra Dudy:

Związkowcy nie zgadzają się z zapisami, które dają uprawnienia emerytalne wyłącznie tym osobom, które zostały zatrudnione w szczególnych warunkach lub szczególnym charakterze do 1999 roku. Tym samym liczba osób uprzywilejowanych zmniejsza się z miliona do 250 tysięcy.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Prezydent chce się spotkać z minister pracy ]( http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/prezydent;chce;sie;spotkac;z;minister;pracy,97,0,386401.html )
* [ Fedak się nie wycofuje ]( http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/fedak;sie;nie;wycofuje,36,0,386340.html )
* [ Prezydent nie zmienił zdania. Będzie weto ]( http://news.money.pl/artykul/prezydent;nie;zmienil;zdania;bedzie;weto,13,0,386317.html )
* [ Fedak zaskoczyła Tuska. "Pewne nieporozumienie" ]( http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/fedak;zaskoczyla;tuska;pewne;nieporozumienie,10,0,386314.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: związki zawodowe, emerytury, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, porady, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz