-- I 2015 --

privy / 2015-01-06 21:29
Niech zatem będzie. Otwieramy nowy rok. Rynki trochę świrują więc na razie gra intra choć zmienność zęby wybija. Takie uroki. Moim marzeniem jest w tym miesiącu rynkowa załamka. Jutro jednak spodziewam się odreagowania.
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2015-01-23 04:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
Coś z zakresu polityki.Tusk w PE. Proszę zwrócić uwagę,że nasze mendia pokazały tylko fragmant wypowiedzi Tuska,ale to co usłyszał już nie...ot,propaganda sukcesu musi trwać.A co Tusk usłyszał? Coś,o czym Polacy dobrze wiedzą,a rozmawiają o tym tylko w domach.Zobaczcie...bomba!!! https://www.youtube.com/watch?v=UYdQO58FXvE
privy / 2015-01-15 22:08 / Tysiącznik na forum
Jak tam Zeusie, żyjesz po dzisiejszych atrakcjach? Masa ludzi stała się dzisiaj nędzarzami. Na szczęście ja czwartków nie lubię.
Zeus52 / 2015-01-15 22:34 / 10-sięciotysiącznik na forum
Co jeszcze...nasi idą pięknie,bo planowo.Choć przez parę sesji próbowali gramolić się ponad wyłamaną wcześniej linię trendu wzrostowego.Ale już jest dobrze..:)
Zeus52 / 2015-01-15 22:31 / 10-sięciotysiącznik na forum
Na kangurze AUD/USD burzy nie zauważyłem...:) Ropa...tak,jak w nocy po odbiciu pisałem...wpis nieco niżej...że muszę pilnować,bo mi się to nie podoba,to tylko realizacja krótkich,a cel jest dużo niżej. Więc dałem sobie spokój. Frank...Mój Boże,co za jazdy! Frank do PLN chwilami rósł 0 45%,do ponad 5 zł za franka! No,takiej jazdy,to nawet dotąd na rublu nie widziałem :) A ci ludzie,co spłacali latami kredyty...i mają dużo większy dług,niż w chwili, gdy brali pożyczkę !!!??? A ile banków umoczyło.
privy / 2015-01-15 23:03 / Tysiącznik na forum
Złotko również idzie wedle recepty. A co do frankowców to dopiero teraz jest moment na rozważanie kredytu w tej walucie. Cała ich masa była brana w przedziale 2-2,5. Ja bym chyba przestał spłacać, niech se bank zabiera :)
Zeus52 / 2015-01-17 09:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
Hi,hi,hi....a ile platform forexowych po prostu zbankrutowało tego dnia!!! Tego jeszcze nie grali! A mówią,że bankier zawsze wygrywa :) A ludzie...nawet ci którzy w ogóle nie grali i nie mieli żadnej pozycji,mają problem.Albo mieli właściwa pozycję....teoretycznie są milionerami...ale tylko teoretycznie,bo nie ma kto im tych milionów wypłacić...bo platforma stała się niewypłacalna...i nawet swoich pieniędzy mogą nie odzyskać.
quest77 / 194.140.233.* / 2015-01-17 11:58
Złoto do jakiego poziomu obstawiasz?
Zeus52 / 2015-01-09 18:15 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz,to może komuś wydawać się niewiarygodne,ale zobacz obecna poziomy na kangurze,które są również w grze,co widać po dotknięciach z góry,z dołu i zwrotach,lub budowanie półek w oparciu o nie. Np obecnie,co widać nawet na 1-minutówkach...0,8180/0,8214. Ten pierwszy poziom: 1 XII 1996 roku powstała luka hossy na daily...jej górny pułap to 0,8180. Luka dlugo się nie utrzymała i 2 XII mamy szczyt 0,8214...i on również jest w obecnej grze,co widac po zwrotach na nim. Tamta luka i szczyt,to wygląda na istotne.
Zeus52 / 2015-01-09 17:54 / 10-sięciotysiącznik na forum
Fajnie też idzie gra na kangurze...on chodzi,jak w zegarku...albo podczas musztry: Baaaaczność! W lewo.....o zwrot! W tyyy...ył zwrot! Naprzóóód marsz! I nie ma inaczej,aż zrealizuje pełny zasięg pomiędzy poziomami. Gra toczy się nawet na kresce(jeszcze nie doszło) z grudnia 1996 roku=0,8214....mam taką i ona jest istotna...wielokrotnie wcześniej,podczas spadków była zaliczana w punkt i po tym zmiana kierunku!
privy / 2015-01-06 21:32 / Tysiącznik na forum
Odreagowanie oczywiście nie tyczy się naszego grajdoła. Tu wajchowy ma jeszcze sylwestrowego kaca.
Zeus52 / 2015-01-07 12:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
Całą noc czekałem z longiem na ropę i kurna doczekałem...ale dopiero o 9:28...już nie czekałem na dobicie do 46,71...46,85 mi wystarczyło.A później sam wiesz...gwizd w uszach od zmiany ciśnienia :)
privy / 2015-01-08 00:36 / Tysiącznik na forum
Widzę, że aspirujesz na szejka. Fajnie to wygląda na M15, jak diament.
Zeus52 / 2015-01-08 03:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
Taaaa...polowałem na ten moment od ho,ho,ho...zobacz z resztą,wpis poniżej w przeddzień.nie mogłem spać,bo w każdym momencie mogli walnąć w dół i zaklepać 46,71. Przecież oni wcześniej nie reagowali na pozytywy,jak np info szejków o spadku podaży ropy w 2015 i później...ropa wtedy powinna wystrzelić w górę,a stało się na odwrót. Tylko dlatego,że cel był widoczny i musieli go najpierw zaklepać.Fundusze hedgingowe,to główna przyczyna,często większa,niż dane,niż sytuacja makropolityczna,Jak mają cel do osiągnięcia,to wcześniej wajchy nie przestawią,zanim go nie osiągną.Siedzę,obserwuję z lekka...bo dają dobrze dają po garach...Ale jeśli pamiętasz...jeszcze z poprzednich wątków...Na podstawie niemożności utworzenia dywergencji RSI przesunąłem wtedy zakres spadków.Tam było po drodze wiele wsparć,ale nie miały szans własnie z tego powodu.Zawsze tak się układało,że aby powstała dywergencja musiało być jeszcze niżej...i ciągłe powtórki tego samego:wsparcie...eee,bez szans...następne wsparcie...eee,bez szans.Satąd przesuwanie celu ostatecznego na 32 za baryłkę,a pośredniego(korekta) na 47,8/46,7.Dopiero ostatnio zaczęła powstawać możliwość utworzenia dywergencji,gdyby strzelili w dół do 46.71. Ale to wszystko jest TYLKO NA DAILY. Wykres weekly pokazuje nadal brak szans na zmianę kierunku.A więc to tylko korekta. Dlatego obserwuję i rozmyślam nad szansami.Parę rzeczy jakby na nowo do przemyślenia,co dalej? Sama ucieczka z shortów,to jeszcze za mało. musza zacząć kupować. A przede wszystkom ten wykres weekly...dywergencja wymaga zejścia poniżej,więc jesli teraz mamy dno,to będzie jeszcze niższe dno.
Zeus52 / 2015-01-06 23:47 / 10-sięciotysiącznik na forum
Rynki i ropa. Ja to sobie nawet włączyłem oba wykresy jednocześnie:Stasiek i crude oil...no i mam dokładnie stereo,jeśli obserwuję nawet małe interwały 5 min/1,min. Jestesmy przy pierwszym mozliwym punkcie odreagowania na ropie,więc pewnie i na indeksach. Ale tylko odreagowania.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy