-- VII 2015 --

privy / 2015-07-08 07:15
Tak się właśnie zastanawiałem, kiedy oczy z Grecji powędrują za wielki mur. Poza tym to oczekiwanie na letnią hossę. Sam się trochę skusiłem wczoraj na podwójne dno i wygląda na to, że czeka mnie korekta decyzji.
Wyświetlaj:
al_ / 2015-07-16 00:12
wchodzimy w besse ktora bedzie trwac do lata/jesieni 2016
mo126 / 2015-07-15 20:50 / portfel
Ewentualny podatek bankowy myślę, że już jest w cenach uwzględniony. Oczywiście grunt jest miałki i każdy stawiając stopę sprawdza dwa razy czy nie "zanurzy się po pas po szyję". W takich warunkach byle mróweczka może przestraszyć słonia i wywołać panikę. Mimo wszystko myślę, że tak do połowy sierpnia wigwam powoli do góry - dlaczego? Nie wiem, może dlatego, że EU będzie rosło, a może dlatego "nasze elyty polytyczne" będą ładować akumulatory przed kampanią i nie będzie komu idiotycznych pomysłów i obietnic w TiVi ogłaszać co wieczór, a może jednak to tylko życzenia.
mo126 / 2015-07-10 11:34 / portfel
Ja tak trochę życzeniowo, ale wydaje mi się, że rynek jest już zmęczony tym opadaniem i powinien trochę w górę podskoczyć, Oczywiście zawsze może jakiś trupek wyskoczyć, a jest ich chyba sporo pochowanych tu i ówdzie.
privy / 2015-07-13 18:55 / Tysiącznik na forum
Nasz rynek do jesiennych wyborów może być słaby ze względu na sektor bankowy - zapowiedź podatku bankowego. Myślę, że będzie niewielu chętnych by wchodzić na tak miałki grunt. Lepiej wejść w daxa lub sp500. Druga część tygodnia pokarze na czym zbudowane jest to podejście. Chiny są właśnie na oporze.
Zeus52 / 2015-08-06 06:33 / 10-sięciotysiącznik na forum
Sprawa frankowiczów...im więcej obiecanek dla nich, tym banki i Wig-20 niżej.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy