1/2 części

Lubuszanin / 5.60.174.* / 2013-08-18 23:28
Witam serdecznie,na samym początku chciałbym prosić o pomoc prawną dotyczącą sprzedaży przyczepki samochodowej typu sam.A mianowicie 2 lata temu podjęliśmy decyzje wraz z sąsiadem o budowie jednoosiowej przyczepki koszta części oraz montaży częsci zostały podzielone po połowie po zakończeniu prac została dopuszczona i zarejestrowana na mnie po czym został dodany wpis o współwłaścicielu po 2 latach podjąłem decyzje o zmianie miejsca zamieszkania i zwróciłem się do współwłaściciela z propozycją kupna przez niego 1/2 mojej części przyczepki lecz on nie kwapi się z odpowiedzią i przeciąga w czasie decyzje.Trwa to już od ponad 6 miesięcy zaś o sprzedaży nie chce nawet słyszeć.Więć mam pytanie czy mogę samemu odsprzedać 1/2 części bez zgody współwłaściciela czy muszę wystąpić na drogę sądową.Chciałbym dodać iż wielokrotnie składałem propozycje lecz jak dotąd bez jakiegokolwiek odzewu,Dlatego proszę o pomoc w tej sprawie.
caslasoc / 2014-07-28 12:07
Mozesz, ale tegonikt nie kupi, sugeruje zniesienie współwłasności, ale to moze potrwać nawet ze 3 lata

Najnowsze wpisy