Forum Forum podatkowePIT

1% ustalony w programach

1% ustalony w programach

asdasd123 / 178.36.137.* / 2011-03-14 17:19
Witam. Nie wiem czy juz moze nie bylo takiego pytania ale chcialbym sie dowiedziec dlaczego w programach do rozliczen podatkowych PIT sa juz z gory ustalone OPP. Sciagnalem taki program ze strony urzedu skarbowego gdzie na stale bylo juz przekazanie 1% na greenpeace, jakos nie zauwazylem mozliwosci zmiany tego i to mnie wlasnie zdenerwowalo, ja chcialbym np wyslac na jakis konkretny dom dziecka albo na schronisko dla zwierzat a tu nie moge, to samo jest z programem z gazety wyborczej, gdzie moge dostac program rozliczeniowy gdzie sam moge wpisac dane OPP bo to jest naprawde wkurzajace, zwlaszcza ze tak nas wszyscy zachecaja do wypelniania pit'u przez internet, to ja chcialbym wybierac OPP na ktore ma pojsc moj 1% tak jak to bylo zreszta w zeszlym roku (choc moze nie we wszystkich programach, nie wiem)
belladonna / 2011-03-14 18:41 / Tysiącznik profesjonalny
Jeśli wypełniasz PIT w systemie e-deklaracje, aby go potem wysłać internetowo wpisujesz sam KRS... nikt tam nic nie narzuca... co do samych programów, aby złożyć PIT w US musisz go wydrukować... na pytanie "czy ja mogę skreślić ten KRS, który narzucił program i wpisać inny?" odpowiedź brzmi zawsze OCZYWIŚCIE :-))

Najnowsze wpisy