11 II - 15 II

max1224 / 2013-02-11 09:22
Nie ma komu? No to otwieram
w środę uformował się dołek ... na ile znaczący pewnie się przekonamy w tym tygodniu, ja jestem optymistą
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2013-02-18 19:42 / 10-sięciotysiącznik na forum
Max,zobacz niżej...czy nie miałem racji w niedzielę,przewidując dokładnie,co ten"defro" napisze? W jaki sposob kompletnie się pogrąży...okazał się bardzo przewidywalny...tak,wpisał się i jednocześnie pogrążył,tak jak Ci pisałem...wiedziałem,że nie ma pojęcia i nie odróżni nawet"demo",od realu...wyszło dokładnie,jak chciałem...:)
defro / 92.40.253.* / 2013-02-18 23:08
ojej zeus znowu przewidział co się stanie
a max1224 znwou mu przytaknął i obaj sie ucieszyli a zeus znowu triumfuje w swoim świecie fantzji.
tego sie możnabylo po was spodziewać
max1224 / 2013-02-18 23:15 / Tysiącznik na forum
wylali ze zmywaka?, żeś taki zestresowany, spróbuj w sąsiednim Lockerbie może tam inny nieudacznik zwolni ci miejsce
Zeus52 / 2013-02-19 20:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie da rady...nie przejdzie testów...
defro / 92.40.253.* / 2013-02-19 00:04
....max1224 jak zawsze w obronie zeusa...
akwizytor skandi
Zeus52 / 2013-02-19 16:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
Brawo,panie akwizytorze Skandii...podpisano:Zeus,zwykły inwestor.
defro / 92.40.253.* / 2013-02-19 18:10
nie potraficie nawet czytac ze zrozumieniem
okreslenie akwizytor bylo skierowane do maxa
max1224 / 2013-02-19 00:25 / Tysiącznik na forum
nie przyznawaj się tak otwarcie na forum:)(przyjacielska rada), pełno tu niezadowolonych, z drugiej strony to postęp, że odważyłeś się podpisać :) pozdrawiam niestrudzonego akwizytora
max1224 / 2013-02-18 21:11 / Tysiącznik na forum
a nie napisałem Ci, żeby olewać takich troli, co to nic nie kumają, a wszystkich swoją miarką mierzą :))
Zeus52 / 2013-02-18 21:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
Co racja,to racja...tyle,że to ja,bez powodu,zostałem zaatakowany,jako kłamca,bajkopisarz...wiem,to zwykły huligan,graficiarz paćkający farbą po ścianach...aby tylko coś obs....ać i zaistnieć. Jak nie świeżo malowana ściana,to rozwalić gdzieś szyby,albo podpalić kosz na przystanku...a jak już mu się nudzi...to dawaj...naśmiecić w internecie. Nie powinienem na to reagować...ale czy na pewno(?)
al_ lub wierny czytelnik / 89.70.15.* / 2013-02-20 19:13
Dziwie sie Zeusie,ze odpisujesz na zaczepki trola,olej juz kiedys pisałem;-)...dzis wrocilismy na fibon dzienny 2445 ktory wzywał a ruch był niedokonczony,zobaczymy jutro ale to wyglada ,ze nadal jestesmy w 3jce na dziennym ,pyt czy odbijamy na 2500 j pozniej 5tka na 2380 czy lecimy nizej od razu,zamkniecie swieczki dziennej pod 2445 wzywac bedzie ponizej 2400...acha i czekamy na rozpoczecie cofki u jankow;-)
Zeus52 / 2013-02-16 19:34 / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzięki max. Tylko to miałem,bo robię masę ujęć w trakcie,dla spokojnego później analizowania ewentualnych blędów...ustawienia w boczniaku,1/5/15-minutówki,1H,4H...ale po analizie wszystko kasuję. Także wcześniejsze jazdy zostały wykasowane...od (chwilowego) błedu Rogalskiego i wcześniej. Na szczęście ten fragment(to nie koniec,koniec był na drugim dnie na 5-min,zaraz po południu) z 1H przypadkiem pozostał. Ale to chyba wystarczy,jako dowód...inne jazdy z resztą i tak były zachowawcze,małymi porcjami,max 0,5 lota....najważniejsza była ta,ze względu na wielkość pozycji,jak i wypracowanie sukcesu,a nie przypadkowy,pierwszy zrzut,bo dotknęło oporu i zleciało więcej,niż sądziłem...stąd tam była tylko lekka pozycja sell.Niestety,szczegóły wcześniejszych ustawień,jak i ustawień tej jazdy w trakcie jeszcze boczniaka po 4H,po analizie wykasowałem. Ale jak mówię,istotny jest sam fakt...wystarczy ten jeden plik....ja bajek nie piszę. Na szczęście dla mnie,pozostał...jednocześnie czyjś pech...teraz słowa "defro" możesz używać jako synonimu czegoś innego....nie będę się wyrażał,tak przy ludziach. Jemu może się zdawało,że ja sobie piszę...czasami owszem,zdarza się już po fakcie...jak to niektórym się zdarzało na tym forum,niegdyś,dawno temu...nie,nic z tego. Jeśki piszę,że coś robię,to robię...jeśli zrobiłem,to zrobiłem. I tylko o to mi chodziło,taki był sens...na Twoim blogu każdy może sprawdzić...czasu się nie da cofnąć,pozycji zająć wstecz także nie. A że opisywałem to dwie godziny później...cóż,wyjaśniałem dlaczego...a poza tym w nocy i tak na forum cisza...kto miał to czytać. I to by było na tyle w tej sprawie...wnerwił mnie gość niesamowicie. To przyznaję.
defro / 94.197.127.* / 2013-02-18 12:52
tłumaczysz się jak małe dziecko
plączesz się w zeznaniach i strasznie kręcisz
kolejny pseudoguru

fx demo milioner :-)
musisz ciagle udawac ze zarabiasz aby sie dowartosciowac
gielda potrafi złamać psychike
jesteś tego przykładem
Zeus52 / 2013-02-18 18:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
Czasem ręce opadają....napisz coś jeszcze,jeśli masz jakiś przymus wewnętrzny do samoośmieszania się...różne bywają dewiacje...
max1224tel / 83.4.34.* / 2013-02-18 08:36
Teoretyczny Kurs Otwarcia: 18 Lut, 20:13 83400.0 +80915.0 (+3256.14%) ... FW20 szkoda, że to błąd
Zeus52 / 2013-02-15 22:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
Maxsiu...zajrzyj do skrzynki.Coś Ci podesłałem.Jeśli możesz,to rzuć to na chwilę na blogu...możesz,bo zamazałem swoje dane osobowe.Tak,aby wszyscy mogli się przekonac,kto jest bajkopisarzem,a kto idiotą...:)
Zeus52 / 2013-02-15 15:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
Kurna,ale można było pograć w nocy i później...niestety beze mnie. Ale nie można mieć wszystkiego...i tak główne zjazdy zaliczone,a jak pisałem wczoraj...resztówki zjazdu zostawiam innym. W końcu musiałem paść na twarz ze zmęczenia i niedospania. Z jednej strony źle,bo przespałem(do południa) zejście i odbicie na EJ i ED...ale z drugiej...trudno działać na FRX,jak"zombie",po nie dospanych nockach...można wygenerować straty zamiast zysku.
defro / 92.40.254.* / 2013-02-15 19:28
zeus bajkopisarz jak zawsze zarabia...
cokolwiekby sie nie działo on zawsze do przodu.
ci co wtapiaja na gieldzie zawsze sie chwala najwiecej.
privy / 2013-02-14 13:52 / Tysiącznik na forum
W najlepszym wypadku mamy dziś dno na wigwamie.
Zeus52 / 2013-02-14 15:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
Poziome wsparcie wygląda na konkretne...no i 61,8 fibo fali od listopada.Tak,minimalnie niżej...Ja na razie zrobiłem sobie wolne...wszystko zamknięte,nawet przelewy porobione.Co prawda teoretyczny cel dla EUR/USD jest nieodmiennie na 1,3290...jako pierwszy cel,skąd może nastąpić lokalne odbicie,to jednak zostawiam to innym.W euforycznym stanie się nie gra(tak samo,jak po wtopie).Tymczasem,zgodnie z sugestią,wyrażoną jakiś czas temu,GBP/USD chwilowo obronił linię trendu...ale,jak było mówione...chwilowo,bo weekly nie pozostawiał złudzeń co do tego,że będzie ją łamał.Ostatnio linia trendu ładnie trzasnęła...z pewnym hukiem.Teraz wypadałoby chyba poczekać na coś w rodzaju ruchu powrotnego...bo wyprzedanie daje się zauważyć.
mr.mentos / 83.11.168.* / 2013-02-14 15:27
witam
a czy moze nagchodzi pora osiodlac jen do dolara ? co myslisz/icie zeus?
Zeus52 / 2013-02-14 15:46 / 10-sięciotysiącznik na forum
Coś się tworzy odwracającego trend...to może nie być definitywny koniec w długim terminie,ale teraz...pretekst z zamieszaniem wokół wojen walutowych...a w końcu doprowadzi to do odwrócenia,przynamniej na daily...realizacje na zasadzie"kupuj plotki"...chodzi o BoJ.
max1224tel / 83.4.34.* / 2013-02-14 14:46
17 pkt niżej :)
Zeus52 / 2013-02-13 19:09 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie...! Co się dzieje? To ja sobie zaglądam na forum...może czegoś ciekawego się dowiem,i co tutaj widzę...ostatni wpis wczoraj w południe i do tego własny. Nie,no tak być nie może....jakiś kataklizm,śnieżyce,zamiecie...czy może piszący na forum byli zajęci noszeniem tysięcy ton trotylu do kopalni w Korei,który po raz trzeci udawać miał wybuch ładunku nuklearnego... Dobra,wszyscy odpoczęli? No to do roboty. :)
tedchom / 2013-02-13 23:20 / Tysiącznik na forum
Ja też zaglądam i widzę podobnie. Wiesz Pozycje obstawione choć do sl już nie daleko to nie wymiękam. Dalej czekając na rozwój sytuacji. Tak umilając sobie czas przeczytałem świetną książkę.
Przy okazji polecam: "POMIĘDZY NAMI GÓRY"
autor-Charles Martin. Super wciąż ocieram łzy...
Zeus52 / 2013-02-14 12:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja tam łez nie ocieram...sorki,że się nie odzywam...ale zapracowany byłem...i niedospany. Wczoraj w nocy polowanie na ciąg dalszy po wcześniejszej czarnej H4 na EUR/JPY...dzisiaj to samo na EUR/USD...ustawiłem co prawda ramy"b_uy" i"sell"(transakcje przeciwne w boczniaku) po wyczajeniu zakresu ruchów w boczniaku po wczorajszej czarnej H4...i stop/loss TYLKO dla transakcji"b_uy"...po pokonaniu minimum na 1H hedingowy"b_uy" automatycznie sam się wyłączył....ale mimo wszystko,parę razy miałem przedwczesny alarm i pobudkę. Ale w końcu ustawienia zadziałały...musiałem tylko włączyć stopa(alarm) dla"sell" po wybiciu(zamknięciu)"b_uy"...reszta robiła się sama. Później okazało się,że stop nie był nawet potrzebny...ale lepiej dmuchać na zimne. Ostatecznie wyszła bajeczna jazda.....Muszę wysłać maxowi wyciąg za wczoraj i dziś,bo jeśli nie zobaczy,to nie uwierzy....cóż...w Skandii coś tam spadnie za te dwa dni...coś,jakieś drobne,porównując z wynikiem(w PLN) na FRX...to w Skandii,to drobne.
max1224 / 2013-02-13 19:20 / Tysiącznik na forum
nie nooo co niektórzy pracują, bądź w innych wątkach, bądź to na blogach ;)
Zeus52 / 2013-02-13 20:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
Widzałeś dzisiaj PLN...
Zeus52 / 2013-02-12 12:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
No...dygresyjka o towarzyszu Wiesławie pomogła...ED i mój pupilek EJ od razu zrozumieli...:)
Zeus52 / 2013-02-12 11:56 / 10-sięciotysiącznik na forum
Podobno,w/g analityków,rynek czeka na wystąpienie Obamy...co powie. Jeśli tak,to nie wiem na co czeka? No bo co powie? Przypominają mi się czasy,gdy towarzysz Wiesław mówił:"...przed wojną nasz kraj stał nad przepaścią...a po wojnie,dzięki naszej partii zrobiliśmy duży krok do przodu..." :)) Obama pewnie też w ten deseń poleci...więc na co miałby rynek czekać,nie wiem.
Zeus52 / 2013-02-12 10:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale ruch na TPSA...zlecenia zakupu po milion PLN i więcej sypią się,jak z rękawa...tedchom pewnie sypnął groszem... :)
tedchom_nielog / 194.177.30.* / 2013-02-12 11:48
;)
Zeus52 / 2013-02-11 23:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale w ostatnich godzinach się porobiło.Posypał się nie tylko jen,ale i funt...do dolara jest na krawędzi,tuż nad linią trendu...może tym razem jeszcze na krótko się wybroni,ale wykres tygodniowy nie daje wielkich złudzeń.Także frank ostro poleciał...w tym również do PLN.Dramatyczna jest sytuacja australijczyka do USD.Kurna...trzeba to jakoś ogarnąć...Jakieś propozycje do jazdy???
Zeus52 / 2013-02-11 23:27 / 10-sięciotysiącznik na forum
O kurka wodna...tak się zająłem ulubioną parą walutową,że dopiero teraz się dowiedziałem o abdykacji Papieża...
Zeus52 / 2013-02-11 17:31 / 10-sięciotysiącznik na forum
Do tego spóźnionego tekstu...ukazał się w piątek po zamknięciu u Janków...nie pamiętam autora,ale sam dodałem co nieco...należałoby coś jeszcze dodać. Zróżnicowanie indeksów. Choć wydaje się,że najgorzej sprawuje się DJIA,to tak nie jest. Należy wziąć pod uwagę,że de facto DJIA jest wyżej...wcześniej się pospieszył i wybił w górę szczyt prawego ramienia RGR z 2007 roku,a teraz jest w konsolidacji,ale ponad prawym ramieniem-to dla niego teraz baza...robił już test-ruchy powrotne...ostatnio długim dolnym cieniem....tam jest pokonany wcześniej szczyt prawego ramienia RGR z 2007 roku! Natomiast S&P500...taki sam szczyt prawego ramienia RGR jest jeszcze nad nim,czeka na atak. DJIA czeka więc na rozstrzygnięcie na szerszym rynku. I może nadal trwać w konsolidacji. Bo w szerszym wymiarze jest wyżej i teraz pozostał mu już tylko szczyt wszechczasów...choć to tylko poziom psychologiczny...rzeczywistym celem po wybiciu prawego ramienia RGR z 2007 roku jest poziom: wysokość całej RGR razy 2. Może jednak robić teraz szpulki,małe ruchy góra-dół. Natomiast Stasiek i Nasdaq mają coś do nadrobienia(w szerszej perspektywie) i do tego teoretycznie wybiły się z lokalnej konsolidacji...i mogą już teraz dążyć do ataku na szczyt z grudnia 2007. Poza tym DJIA może dziś,trwając i czekając nadal w konsolidacji tworzyć szpulkę...gdy tymczasem Stasiek i Nasdaq już niekoniecznie...w razie zabrania spóźnionych pasażerów szpulki z dolnymi cieniami byłyby niewystarczającymi minimami...raczej dolne cienie+białe korpusy byłyby właściwsze. Ale oczywiście wszystko jest w trakcie rozstrzygania.
al_ lub wierny czytelnik / 89.70.15.* / 2013-02-11 17:44
dj zrobil w piatek to co miał zrobic,wiec tu cofka po ktorej moga i zapewne zrobia 161% lub ida od razu na 161% i dopiero zwała,nie korekta 50pk
Zeus52 / 2013-02-11 19:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiedziałem...coś mi nie pasowało. Nieco przyspieszyłem wejście Apple do DJIA...był szum o tym w ubiegłym roku i tak mi utkwiło...musieliby zrobić wpierw split...
Zeus52 / 2013-02-11 18:56 / 10-sięciotysiącznik na forum
Dla DJ,który jest blisko 14tys.,zejście o kilkadziesiąt punktów,to nie jest korekta...to tylko drobne wahania w ramach konsolidacji...odpoczynek...a kierunek? Cóż...Apple też jest w DJIA....
Zeus52 / 2013-02-11 16:38 / 10-sięciotysiącznik na forum
Prztoczę spostrzeżenie jednego z analityków z piątku. Otóż w piątek Euroland dość nietypowo był bardziej optymistyczny od Jankesów. I to gracze ze starego kontynentu zafundowali Jankesom wybicia....akurat trafili w czas,gdy Jankesom gwałtowne śnieżyce groziły klęską żywiolową...mieli inne problemy,stąd obroty na poziomie grudniowych dni przedświątecznych. Euroland zrobił Jankesom wybicie,a po zamknięciu w Europie rynek u Jankesów już tylko dryfował poziomo...brak graczy. Eroland zafundował wybicie,gdy teoretycznie Jankesi mieli iść boczniakiem,takie mieli wcześniej zamiary. Teraz zależy,co zrobią Jankesi...to bardzo ważna sesja....czy spóźnialscy wskoczą do pociągu,gdy ten się cofnie...dla Nasdaq to luka hossy...Dlatego,póki luka nie zostanie zagrożona,bazowym kierunkiem jest ruch na północ. W razie jej zakrycia lokalnie mogą być kłopoty. A więc trzymamy kciuki za lukę na Nasdaq i minima z piątku na Staśku. Jednak wiele wskazuje na to,że Jankesi chca pójść raczej neutralnie,co w finale może zaowocować szpulkami,lub doji....ale to tym razem 50:50...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy