Forum Polityka, aktualnościKraj

11 września - dzień, który zmienił cały świat

11 września - dzień, który zmienił cały świat

Wyświetlaj:
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-12 08:44
Te komentarze na forum są SUPER!

Niektóre, to o kilka klas lepsze , niż te oficjalne!
Z której bądź by strony na to nie patrzeć, czy jakąś opcję popierać lub zwalczać..

Na przykład, takie znamienne zdanie z tytulowego artykułu , cytuję :

" Zdaniem eksperta, atak na Afganistan i Irak, który był odwetem za zamachy, nie przyniósł sukcesu w walce z terroryzmem." - koniec cytatu.

A dlaczego, , Szanowni Państwo ??? No , dlaczego ???

Nie wiem , co powiedzą specjaliści, ale logicy , to by pewnie odpowiedzieli :

DLATEGO, ŻE ŻADEN Z TYCH KRAJÓW , NIE ODPOWIADA ZA TEN AKT TERRORYZMU.

Nie przedstawiono jednoznacznych dowodów, tylko podejrzenia.

To za mało na proces, wyrok i karę.


Pozdrawiam
antyelektorat / 2010-09-11 21:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Masz mózg? Używaj go.
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-12 10:28
Jeśli Lusitania była statkiem pasażerskim i została w czasie wojny
storpedowana przez Niemców.
Nie był to akt terroryzmu, ale zbrodnia wojenna.
sebian81 / 77.255.242.* / 2010-09-11 19:55
A ja tam se konika zwalę zaraz i wypiję winko!
always-stay-up / 89.126.6.* / 2010-09-11 13:03
Ten dzien powinien stać sie miedzynarodowym dniem wolnym od pracy - w skrócie świętem.Proponował bym również umieszczenie fragmentów WTC w szacie Matki Boskiej na JAsnej Górze.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-09-11 14:40
Raczej dzień ten powinien symbolizować święto jedności PO PSL i SLD jako partii walczących z "terrorem" Kaczyńskiego który to domaga się by Tusk i Komorowski przypomnieli sobie co to jest honor.


Proponował bym
również umieszczenie fragmentów WTC w szacie Matki Boskiej na JAsnej Górze.

Skoro jesteś nie wierzący to czemu się czepiasz Matki Bożej z jasnej Góry czy tak nakazuje ci jaśnie oświecona tolerancja?
always-stay-up / 89.126.6.* / 2010-09-11 15:58
Ależ ja jestem wierzący i właśnie dlatego ten gest uwarzam za zniewage. Czego symbolem wogole ma być ten gest? Smierci męczeńskiej? Walki o honor? Co to za honor gdzie na pierwszysch stronach wsponinają 11 września a o 1 września była cisza? WTC dla nas ma takie samo znaczenie jak wojny domowe w Konu ( ofiary w milionach ) powodz w Pakistanie (ofiary w tysiacach) .
Niema oficjalnego sprawozdania co było przyczyną katastrofy więc o co chodzi? A co jak okaże się wkońcu że wina leży po naszej stronie.
Czy jak będę pędził autem pod pałac prezydencki bronić krzyż i spowoduje wypadek ze skutkiem śmiertelnym też mnie gloryfikują do ranki bohatera a ze szczątek mojego samochodu uczynią relikwę? Czy ofiarą mojego męczeństwa wypłacą odszkodowania po 3 mln?
Czy używać przedmiotów kultu religijnego do celów politycznych to jest według ciebie jasnie oświecona tolerancja? Powiedz jak można tak drwić sobie z Boga?
always-stay-up / 89.126.6.* / 2010-09-11 19:53
...Niema oficjalnego sprawozdania co było przyczyną katastrofy więc o co chodzi? A co jak okaże
się wkońcu że wina leży po naszej stronie. . TO nieudana parafraza...chodzi oczywiście o (tragedia, zamach, ofiara - do wyboru) smoleńska
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-09-11 17:52

Ależ ja jestem wierzący i właśnie dlatego ten gest uwarzam za zniewage.

I wiara twoja domaga się znieważania innych po przez szyderczą propozycję którą chcesz zdyskredytować coś co nie rozumiesz bo nie potrafisz się oderwać poza szpaltę Gazety Wyborczej lub ekran TVN-u...?


Czy jak będę pędził autem pod pałac prezydencki bronić krzyż i spowoduje wypadek ze skutkiem
śmiertelnym też mnie gloryfikują do ranki bohatera a ze szczątek mojego samochodu uczynią
relikwę?

Pod krzyżem ludzie którzy chcą coś dla siebie osiągnąć tacy jak ty nie są potrzebni. Więc nie musisz pędzić samochodem bo nikt nie będzie z twojego auta robił relikwi no i nie zostaniesz bohaterem chyba że Prezydent Cię i Hendrykę Krzywonos uhonoruje...
Ale to będzie tylko mistyfikacja bohaterstwa.

Czy używać przedmiotów kultu religijnego do celów politycznych to jest według ciebie jasnie
oświecona tolerancja?

Jaśnie oświecona tolerancja jest zarezerwowana tylko dla świadomych zwolenników PO, PSL i SLD a cała reszta to ciemnogród.

Powiedz jak można tak drwić sobie z Boga?

Jeśli drwisz to widocznie można?
Ale nie jest to dobry sposób na życie.
bolesław1 / 78.88.207.* / 2010-09-11 11:20
Ta data powinna przejść do historii ,jako memento co politycy potrafią zrobić narodowi .Bush wraz z mosadem nie wahał sie zabić kilka tys. ludzi i wysadzić wtc dla celów wąskiej grupy ludzi w usa związanej z kompleksem militarnym , oraz przy pomocy izraela dla którego bliski wschód jest jego strefą wpływów. Dzieje się to wszystko w 21 wieku i każdy widzi jak świat zachodni morduje arabów , którzy jak się okazuje nie mają broni masowej zagłady , nie produkują broni chemicznej - co im zarzucały usa .Usa jest państwem zbrodniczym - szkoda tylko że do niego dołączyła polska.
Wapniak / 2010-09-11 09:18 / Tysiącznik na forum
I ustanowił, że każdy nepokorny jest i będzie terrorystą... Interes będzie się kręcił a kura znosiła złote jajka.
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-09-11 09:13
To szwindel, pretekst do wojen na całym świecie.

Władza w USA mówi: światowy terroryzm może spwodować że możecie zginąć w każdej chwili, porzebujemy więcej wojska, więcej uzbrojenia, więcej pieniędzy, musicie płacić większe podatki, musimy ograniczyć waszą wolność i prawa, musimy was monitorować i obserwować (każdemu wszczepimy chip w rękę).

Terroryzm to idealny wróg - nigdy się go nie pokona, można nim usprawiedliwić wszystko ( jak zwykli amerykanie zaczną być zamykani i torturowani z powodów poltycznych zawsze można powiedzieć, działął z terrorystami, przygotowaywał zamach, był zagrożeniem ).
Natter / 2010-09-11 11:33 / Tysiącznik na forum
Ja mogę uwierzyc w atak na WTC w NY ale jeżeli chodzi o Pentagon to miałem i mam co do tego poważne wątpliwości .To samo pisał ostatnio na ten temat B.Wołoszański.Coś tu jest ukrywane co mogłoby rzucić światło na to co sięstało 11-09.Po drugie mam wątpliwości co do intencji USA w sprawie poszukiwania Bin Ladena.to gdzie są ci wspaniali z CIA ? Okazuje sie że potrafią tylko torturować i łapac płotki Przy obecnej technice nic sie nieda wiekszego ukryć na terenie Pakistanu i Afganistanu.Czy operacje antyterorystyczne mozna prowadzic w nieskończoność chyba na to sie zanosi.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-09-11 14:44
Może Bin Laden to wirtualna postać i dla tego jest nie uchwytna...?
antyglob / 85.222.86.* / 2010-09-12 01:02
Trzeba być totalnym abnegatem, bądź durniem, żeby wierzyć, że islamiści zorganizowali atak na WTC.
Trzeba mieć tupet i nie mieć klasy, żeby takie ciemnoty wciskać ludziom na portalu rzekomo skierowanym do inteligentnych ludzi.
glob cd / 85.222.86.* / 2010-09-12 04:18
http://www.youtube.com/watch?v=op8AddFJGdY&feature=player_embedded

Najnowsze wpisy