13.XII - 17.XII

u2mart / 2010-12-12 18:01
Kinia gdzieś wybyła na weekend chyba, więc tym razem ja otworzę wątek tygodniowy.
U mnie bez zmian czyli NE i MISS , ale palec na enterze w razie w
Wyświetlaj:
London / 2010-12-12 18:04 / Bywalec forum
Janki krok po kroku do przodu a u nas konsola. Nadzieja w tym ,że jak ruszymy to ostro ;)
u2mart / 2010-12-12 18:10 / Tysiącznik na forum
A London już chyba mogę ci pogratulować super miejsca w lidze skarbca, bo raczej już Ci nic nie powinno pokomplikować miejsca w czołówce
London / 2010-12-12 18:26 / Bywalec forum
A dziękuję serdecznie. Choć oficjalne wyniki pewnie we wtorek i jakieś przetasowania jeszcze napewno będą to mam nadzieję że w top 10 się utrzymam. Celem był forbes a ,że wyszło troszkę lepiej to całkiem miło ;)
Fajnie ,że i Tobie się udało być wysoko. Zawsze miło jak się widzi znajmych. Mam nadzieję ,że i Max poczyta gazetkę ;) Jaki Priv jeśli brał udział i pewnie jeszcze pare osób z naszego kącika . Zeus nie poczyta (przynajmniej nie od skarbca) bo mówił ,że udziału nie bierze , chyba ,że zminił zdanie.
Pozdrówki
max1224 / 2010-12-12 22:36 / Tysiącznik na forum
EDSKI
Zeus52 / 2010-12-12 18:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie,nie brałem udziału...ale ja nie myślałem o "Lidze Skarbca". Miałem na myśli "BOSSA-FX"...i już żałuję...
London / 2010-12-12 19:07 / Bywalec forum
To może w przyszłym roku oskubiemy Bosse ? ;)
Zeus52 / 2010-12-12 20:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
W przyszłym będzie więcej luda i wyniki też pewnie lepsze... zlecą się tacy, którzy taki wynik robią w tydzień,a nie miesiąc.
London / 2010-12-12 22:43 / Bywalec forum
Nie jestem taki przekonany. W tym konkursie było premiowane wystawianie się na maksymalne ryzyko. Czyli albo wóz albo przewóz .Wszystko na jedną kartę. Inaczej nie da rady zaistnieć w tego typu konkursie. A zawodowcy napewno tak nie grają. Jeśli wygrany potrafił by powtarzać takie wyniki ( 815 % - w miesiąc ) , skłonny bym był zapłacić każde pieniądze za taki system jakim gra. Z drugiej strony jestem ciekawy czy Bossa poda procent osób ile zbankrutowało w tym konkursie lub też chociaż ile osób wyszło na jakikolwiek plus.
privy / 2010-12-12 23:32 / Tysiącznik na forum
Listopad był miesiącem stosunkowo łatwym na FX. Ja na realu miałem 428% i to licząc od 22 listopada, ale chcę też podkreślić, że to rzadkość, po prostu układ był bardzo czytelny. Jeśli gość miał metodę to na wykresach dostał prezent od losu. Co do bankrutów to zapomnij, na pewno nie podadzą, ale powiem jedno, sfinansowali nagrody dla pozostałych i jeszcze zostało drugie tyle dla brokera. Wystarczyło 1000 uczestników. Brak stosowania ''robotów'' jasno pokazuje, kto w każdym przypadku był 2gą stroną transakcji.
Zeus52 / 2010-12-12 23:09 / 10-sięciotysiącznik na forum
Hmmm...w takim razie musimy poćwiczyć...może będzie następna edycja?
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy