Forum Polityka, aktualnościŚwiat

15 - letni niepełnosprawny Jan Mela dotarł na Biegun Północny

15 - letni niepełnosprawny Jan Mela dotarł na Biegun Północny

Beatkaaa / .* / 2004-05-04 22:14
Na wstępie chcialam Ci bardzo gorąco pogratulować Twojego niebywalego wyczynu! Wiesz, aż brak mi słów, nie wiem co powiedzieć, a właściwie napisać... Oglądam każdy program z Twoim udziałem, niedawno obejżałam "Uwagę" w której wypowiadałeś się wraz z innymi niepełnosprawnymi... najbardziej podobało mi się takie zdanie, że każdy ma swój biegun do zdobycia... tak.. jakby się nad tym głębiej zastanowić, jest w tym jakaś stara prawda, jakis ukryty sens. Nie bedę się tu rozpisywała i wzdychała do twojej urody czy intelektu, bo już to pewnie nie raz słyszałeś od wielu wielu osób... Wiesz, to co tu napiszę każdy może przeczytać i dlatego nie będę tu dużo pisać o moich uczuciach, wrażeniach, emocjach, wogóle o sobie. Bardzo bym chciała zamienić z Tobą choć słówko.. Byłabym bardzo szczęśliwa... być może pomógłbyś mi zdobyć mój biegun, kto wie? Jesteś świetnym chłopakiem... Może nawet nigdy tego nie przeczytasz, ale jednak to piszę, bo wierze i mam nadzieję że prędzej czy później ten tekst ukarze się Twoim oczom. Mam taką nadzieję. Jeżeli chciałbyś się ze mną skontaktować i porozmawiać, o czymkolwiek, o czym będziesz chciał :) to na koncu podam mój e-mail oraz numer GG (nie wiem czy masz?), jednak wątpię czy nawet chcialbyś do mnie napisac choć słówko... Zostawię tę wiadomość jesscze na innych stronach, gdybyś na tej nie był... Nic.. życzę powodzenia i szczęścia w dalszym życiu i uśmiechu na codzień (chociaż widzę że Ci go nie brakuje:) Tak trzymaj Jasiu! Jestes wspaniały!Mój e-mail: white_lily@tenbit.plMój numer GG: 4294860

Najnowsze wpisy