Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

200.000 tys zł -> 3 tygodnie -> uzyskanie max stopy zysku

200.000 tys zł -> 3 tygodnie -> uzyskanie max stopy zysku

xt7 / 2008-03-31 23:12
Mam możliwość zainwestowania 200.000 tys w akcje, kontrakty terminowe albo rynek forex? Kto by zalecil jakas dobra inwestycje zeby w 3tyg uzyskac max stope zysku ;)?Oczywiscie moze byc to ryzykowne;) Pozdrawiam
Wyświetlaj:
laik 140 / 80.48.237.* / 2008-04-04 18:49
Postaw całośc na to że Wisła Kraków zdobędzie mistrza Polski. Za miesiąc będziesz miał 240.000. pozdrawiam :)
weisse111 / 2008-04-02 23:25 / Bywalec forum
Wątpię abyś trafił na forum na osobę, która doradzi Tobie w sposób max korzystny co do odniesienia zysku. Poczytaj sobie w co są najczęstsze inwestycje na rożnych forach jak bankier.pl, money.pl, fundi.pl, union-investment.pl-unionKlub, parkiet.com, biznesforum.pl. Mam nadzieję, że znajdziesz coś, co tobie pomoże.
pozdrawiam
Balrog1 / 2008-04-03 17:05 / Bywalec forum

Wątpię abyś trafił na forum na osobę, która doradzi Tobie w sposób max korzystny co do
odniesienia zysku. Poczytaj sobie w co są najczęstsze inwestycje na rożnych forach jak
bankier.pl, money.pl, fundi.pl, union-investment.pl-unionKlub, parkiet.com,
biznesforum.pl. Mam nadzieję, że znajdziesz coś, co tobie pomoże.


To fakt a nawet jak ci poleci to czy podejmiesz takie ryzyko przy tak dużej kwocie i zainwestujesz w poradę nieznajomego??
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy