21. I - 25. I

Zeus52 / 2013-01-20 17:40
Czas otworzyć wątek optymistyczną informacją dla rynków...Republikanie postanowili przegłosować w środę w Izbie Reprezentantów możliwość zwiększenia limitu zadłużenia na 3 miesiące. Jeden strach mniej...a jak to rynek wykorzysta...okaże się w praniu.
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2013-01-25 15:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
Coś kombinują...ciekawie to wygląda przy dużych zakupach PLN i jednoczesnym wyjściu z obligacji...
privy / 2013-01-25 17:09 / Tysiącznik na forum
Rzeczywiście, ciekawa sytuacja. Nie wiem jak wygląda harmonogram zwiększenia FF na PKOBP, może jest jakiś wpływ w końcu ten bank jest w indeksach funduszy EM.
Zeus52 / 2013-01-25 20:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
No i na GPW się liczy...jak PKOBP wybierze kierunek,to"O mój Boże...KGHM,gdyby chciał,to nie pomoże" :). Ale SP może jeszcze sprzedać co najwyżej 8,5%. A tak wogóle,to kończę pisanie...strasznie ciężko mi idzie.Handel skończyłem dawno temu.Wiesz,wczoraj skubałem po troszku,do tego przełączyłem się na jakiś czas na demo,by poćwiczyć z parabolic SAR...a później noc,ranek...aż do godzin wieczornych EUR/JPY...głównie b_uy,choć w nocy i raz w dzień było w tę i nazad...w jakiś trans wpadłem.I w pewnym sensie euforię.Wszystko wydawało się możliwe...i tak szło.Ale wiesz...to niebezpieczne,a do tego zmęczenie.Tykająca bomba. Sam czułem,że nie dam dalej rady...patrzysz w monitor:"dojdzie najwyżej do tej kreski i zaraz zacznie spadać.Należało by dać sell"...i nic...spada,a ja się gapię,jak sroka w kość...taka inercja.Gdyby mnie ktoś pchnął,to pewnie bym leciał,leciał. Łapałem się na tym,że niby oczy otwarte...a błądzę gdzieś indziej...sen z otwartymi oczami.Teraz też.Tak,że nawet nie czekam na finał u Janków,jutro zobaczę,co zmajstrowali...czas spać. Dobrej nocy życzę wszystkim....karaluchy pod poduchy.
privy / 2013-01-25 20:46 / Tysiącznik na forum
Nie zapomnij zgasić światła :)
Zeus52 / 2013-01-25 21:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
A to jeszcze przed zgaszeniem światła...EUR/JPY dotknął kreski,silnego oporu(no,może ważnego,bo czy będzie silny,to się okaże),precyzyjnie w punkt...to te dzisiejsze maximum sesyjne.ED podobnie,choć raczej"prawie"dotknął.I tylko lekkie cofnięcia...nie chcą odpaść...zdaje się,że będzie próba łamania oporów.Jakiś przystanek,może lekkie cofnięcie,a może tylko dolny cień wystarczy.Zarówno na EUR/USD,jak i EUR/JPY ruch mierzony wybiciem z konsolidacji nakazuje dojście dużo wyżej...nawet,jako zwykłe odmierzenie wysokości formacji(a co dopiero,jako flaga).Załamuje to koncepcję o-RGR z poziomom linią szyi,ale nie z ukośną.
max1224 / 2013-01-25 16:15 / Tysiącznik na forum
w Turcji jeszcze mocniej ... ale adekwatnie do wcześniejszych wzrostów :)) zresztą tam zrealizowali zasięg, z dokładnością błędu statystycznego
Zeus52 / 2013-01-25 16:23 / 10-sięciotysiącznik na forum
Pierwszy zasięg.A na rynku tureckim i naszym działa ten sam gracz...to dawno już dało się zauważyć.Piotr o tym pisał,mówił w TVCNBC...czasami jadą wymiennie,jakby kapitał się przelewał z jednego do drugiego rynku,a czasami idą razem. Ale tu chodzi ewidentnie o skup,zakupy,a przy okazji puszczenie z torbami eskowców w poniedziałek.To już będzie 28 stycznia...i WD czas zacząć....i skroić niemiłosiernie miśki w eskach.
max1224 / 2013-01-25 16:26 / Tysiącznik na forum
no i schłodzić nieco RSI też by się przydało, już jest u Turków sygnał 70% pękło od góry, dla wielu to ewidentny czas ucieczki;)
Zeus52 / 2013-01-25 14:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
A co u nas uskuteczniają...znowu skup?
devil0000 / 94.197.44.* / 2013-01-25 00:07
Wchodze na money i co widze tytul "CORAZ WIECEJ ARGUMANTOW PRZEMAWIA ZA KOREKTA przeczytaj w komentarzu" i co robie kupuje akcja. nie wiem jak oni to robia ale sa wrecz bezcenni. powinno sie o nich nauczac w AT jako najlepszy analny anywskaznik.
Zeus52 / 2013-01-25 12:45 / 10-sięciotysiącznik na forum
Sorki,że od wczoraj milczę,ale musiałem dorobić trochę grosza na małych transakcjach,a następnie pilnowałem EUR/JPY...o drugiej trzydzieści wzięte longi,po sam gwizdek...i w trzech falach...prawie,jak ten Pstrowski...300%normy:)
przemas317 / 80.53.38.* / 2013-01-25 08:38
Właśnie też zrobiłem dzisiaj. Wchodzę na money.pl.
Widzę, artykuł "GPW: Coraz więcej argumentów przemawia za korektą"(Autor : Maciej Rynkiewicz).
Hm, nie wiem co myśleć.
Mam mieszane uczucia.
Zeus52 / 2013-01-24 00:27 / 10-sięciotysiącznik na forum
Apple po sesji momentami 11% na minusie...wyniki właściwie dobre,lub lepsze od oczekiwań. Ale...no właśnie...prognozy na przyszłość...
tedchom / 2013-01-23 11:59 / Tysiącznik na forum
Tak patrząc na nasz wykres wizualnie to może się okazać, że będziemy w tym tygodniu się bujać w okolicach 2580/2520 potem dopiero zejście gdzieś do poziomu gdzieś 2480 i w górę.
Zeus52 / 2013-01-23 19:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
Niemcy też boją się własnego cienia"bo przecież korekta u Janków za rogiem"...my za nimi.Tak się nieraz przyglądałem.Niemcy zachowują się podczas sesji tak,że wobec nawet najmniejszych drgnięć w dół u Jankesów,choćby chwilowego zatrzymania...DAX od razu sadzi czarną gromnicę i to godzinówkę...przez godzinę nie mogą się pozbierać..."czy ten ruch w górę,to aby na pewno?Czy nam się zdaje?"...przez godzinę potrafią tak dumać,gdy Jankesi już gdzieś wysoko.A niech z wysoka cofną się bodaj o jeden punkt,na chwilę,parę sekund...panika na DAX-ie.Czyli patrzą na Janków tak,jak my na DAX-a.Nic więc dziwnego.Pewnie nadal tak będzie...no bo im wyżej,no to już MUSI być korekta u Janków.I tym sposobem,gdy Janki za tydzień,dwa pokonają szczyt...DAX codziennie będzie ze strachu osuwał się po każdej próbie podskoku.A nie daj Boże,żeby Jankesi zrobili dzień korekty,ząbek...To by była panika...przypomnieli by sobie Stalingrad :)
al_ lub wierny czytelnik / 89.68.244.* / 2013-01-23 20:15
Dokładnie jest jak piszesz odnosnie trzesacych portkow....kuknij euro do pln,dzis pierw spadało po podaniu ceny 34,25 zaczeła spadac złotowka,kreska.4.16.30-40 ,wyzej tyg 4.22 ktora moze dopiero rozwiac kierunek,przynajmniej krotkoterminowo...janki moga rozpoczac korekte w kazdej jednej chwili,moze dj zrobi jeszcze 100pk up 13830-80 sp 10pk...
Zeus52 / 2013-01-23 20:45 / 10-sięciotysiącznik na forum
Za to nasze obligacje znowu są w cenie...Kurna,jeździłem dziś nieco na ED...najpierw b_uy od dolnej trójkąta,później sell na RGR intra...a teraz nie wiem. Czy nie sądzisz,że to NYSE trzyma ED-a przy życiu? Ze powinien zjechać po tym dolnym cieniu na 4H? Co będzie,gdy zamkną handel na NYSE,która jak się zdaje podtrzymuje tylko Eda...Co myślisz?
al_ lub wierny czytelnik / 89.68.244.* / 2013-01-23 21:35
Niektorzy nie uznaja rsi na walutach a ja tak...zobacz jak stukaja 1 czy 4h w wartosc 50 oddzielajaca bysia od misia,moim zdnaiem edek wyjdzie dołem ,cienie zagraja...i wyjda z trojkata...odczucia mamy identyczne ze janki trzymaja edka przed zrobieniem hop na głowke;-)za co trzymam kciuki
Zeus52 / 2013-01-23 23:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
Powiem Ci...wytrzymałem do ostatniej chwili,dokładnie z raportem Apple,dwanaście minut po zamknięciu u Janków poszło zlecenie...Ale,kurka wodna...czy oni tak do rana mają zamiar męczyć ED-a? A co u Ciebie?
al_ lub wierny czytelnik / 89.68.244.* / 2013-01-24 08:14
O tej godzinie co zrobiłes wpis to komp juz był zamkniety ;-)wiedzac,ze janki skoncza na zielono dobrałem mała s na zamknieciu jankow(czytaj statystyki ponizej opisane),pozniej wyniki apple i fajrant na wczoraj...http://www.businessinsider.com/apple-q1-earnings-2013-1
Zeus52 / 2013-01-24 14:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja wytrzymalem trochę dłużej,do danych z Chin...nawet nie kładłem stopa,wykasowałem ręcznie eski na ED,bo dużo wcześniej zaczęli budować"W"intr potwierdzone dywergencją(+). Szkoda tylko,że położyłem się spać nie odwracając pozycji na long...
Zeus52 / 2013-01-23 21:42 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja jeszcze nie trzymam kciuków...bo ewentualnie się przymierzam.piątki,jedynki obserwuję,bo stąd przyjdzie kierunek.Wyższe interwały są obojętne,może być góra,jak i dół.Tak ogólnie,to jak powrót do LS-RGR intra...zobaczymy.Kurna,może czekają na Apple?
al_ lub wierny czytelnik / 89.68.244.* / 2013-01-23 21:41
Jesli janki dzis skoncza na zielono bedzie to 6ta sesja z rzedu,ostatni raz rosli 7 sesji ,6 lat temu,moga spasc -001% i złamia sekwencje wzrostow,ostatnio pieknie na wzrostowym es w ciagu dnia zasiadłem w eskach i janki nie zawiodły sp, spadlo 15pk jak dobrze pamietam ,było to w grudniu
Zeus52 / 2013-01-22 23:46 / 10-sięciotysiącznik na forum
Privy...sprawdza się po raz n-ty...wiesz,co(te 90%).W połowie grudnia nakłuta banda,a później ponownie i..."o rany,kiedyż ta korekta"..."no tym razem musi być przesilenie"..."no kurna!Korekcą się czy nie?Może tym razem?" I tak można by podobne teksty z dopiskiem: to samo,tydzień później...to samo 2 tygodnie później...to samo 3 tygodnie później...cztery...itd. Bardzo dobre narzędzie,jeśli na dodatek połączy się z oscylatorem,np RSI.Murphy podobno najbardziej z A.T. cenił połączenie Keltnera z MACD. Tylko Euroland stale nie dowierza i próbuje wymusić coś na Jankesach... No nic,jak już nikogo nie ma,to gaszę światło i dobranoc All.
al_ lub wierny czytelnik / 89.68.244.* / 2013-01-23 09:59
No własnie czekam aby zmiotło misia,byku do boju,pokarz co potrafisz;-)zdejmij stopy jesli tak musi byc....zły jestem odnosnie sp,zrobili ta luke po nowym roku i człowiek sie bał dołaczyc ,na razie 8pk straty 4 korki 32$ na ta chwile ,nie lubie nie miec pozycji choc malutkiej u nich;-) jakies zboczenie ;-)nie wiem co mnie podkusiło probowac łapac szczyt,czego nigdy nie robie ,jakis nizszy te sprawy typu jak fw 2664 cofka 40pk i wtedy probowac....niedawno Cameron przemawiał,jakos to wszystko dziwne,ze akurat dzis,nieraz Ben,Draghi,Merkel kiedy sa potencjalne ekstrema na rynku ,ciekawy zbieg okolicznosci;-)) dzis apple po sesji...fw wazne od dołu jak cos 73-4,nizej jak cos 63-4 i tu bys musi bronic jesli zejda,w20 2538 bo inaczej nowe dołki...dax 100pk od gorki a janki 30pk wyzej ,szkop wyprzedzac probuje a nasz grajdołek probuje daxa i koło sie zamyka;-) cobedzie rynek da odp,jak zawsze zreszta...
Zeus52 / 2013-01-23 11:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
Oj,gdyby nie PKOBP,to Wig20 byłby mocno zielony...Ale PKOBP to"wyczyn"jednorazowy,a więc"puk,puk...okazja".
Zeus52 / 2013-01-23 11:02 / 10-sięciotysiącznik na forum
Sorki,małe sprostowanie...na Apple nie ma dolnego,długiego cienia.Po prostu pisałem z pamięci,a ponieważ czasami mam tendencję do sumowania pewnych układów,w tym wypadku tych świec w dole,na dużych wolumenach...dlatego w pamięci mam wbity obraz sumy świec...młotek z długim dolnym cieniem na kosmicznym wolumenie(też suma).Tak,że sorki za nieścisłość.
Zeus52 / 2013-01-23 10:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak pamiętam,niedawno były dane z Chin,o spadku zamówień Apple na części,bodaj chodziło o wyświetlacze.Wyniki jednak powinny pozytywnie zaskoczyć,tym bardziej,że oczekiwania są niskie...zamówienia to przecież nie na teraz,ale na dużo później...sądzę,że ważniejsze dla Apple będą prognozy,a mniej wyniki.Jeśli nie będą rażąco złe,to Apple poszybuje w niebo...bo ostatnie dołowanie spółki,to było właśnie z powodu spadku tych zamówień w Chinach...a więc pewien(nie wiemy jaki) spadek prognoz spółki na następne kwartały jest już w cenach.Sądząc po spadku zamówień inwestorzy oczekują wręcz mocnego tąpnięcia w prognozach na przyszłość.Co widać po wykresie z ostatnich tygodni.A to duży plus dla byków.Układ odwrócenia na Apple jest ciągle aktywny...na razie mamy różne akcje ale w ramach długaśnego,dolnego cienia...może wreszcie usłyszą te "puk,puk...kto tam?...to ja...okazja".
privy / 2013-01-23 00:39 / Tysiącznik na forum
Do jasnej ciasnej, kto znowu zgasił światło?!
max1224 / 2013-01-23 00:43 / Tysiącznik na forum
ciemność widzę ... widzę ciemność ;)
privy / 2013-01-23 00:52 / Tysiącznik na forum
Max to Ty, uf, już myślałem, że to włamywacz. Dowcipniś z tego piorunomiota.
Zeus52 / 2013-01-23 09:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ot pracusie...sorry,nie zauważyłem :)
Zeus52 / 2013-01-22 22:12 / 10-sięciotysiącznik na forum
Google rośnie w handlu posesyjnym momentami +5%. IBM +4%...
Zeus52 / 2013-01-22 20:15 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ha,ha...znalazłem coś,między innymi na temat ZEW. http://stooq.pl/n/?f=694742 Dobre...:)
Zeus52 / 2013-01-22 15:14 / 10-sięciotysiącznik na forum
Chyba książkę napiszę.pod tytułem:"Historia nieustannych i niezmiernie żałosnych prób wymuszenia korekty na Jankesach"...:))
Zeus52 / 2013-01-22 13:07 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ta moja kreska na kontraktach...2573...to także 50 fibo zniesienia wzrostów ze styczniowego dna(prawie,nieco brakło)...i tu Dębowski się kłania...akuratnie to wypadło.Zobaczymy,czy miał rację...
al_ albo wierny czytelnik / 89.68.244.* / 2013-01-22 13:58
Zgadza sie jak najbardziej 2573-4 fw....kto to drukuje u szwaba te dane,nauczyli sie od jankow;-)na fw lop 94150,czesto zaczynaja go rozładowywac kiedy osiagnie poziom 94300-500,pyt kto bedzie wiał jak cos i czy zaczna rowniez tym razem...jak widzisz trojkat na edku?
Zeus52 / 2013-01-22 15:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
Kurna,gdy zaczynałem pisać ten post o ISE100,to prawie zaklepywał 87000...brak 500p,to ułamek procenta....coś,jakby tylko górny cień z tego pozostał. Czas się przyjrzeć dokładniej.
Zeus52 / 2013-01-22 14:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
Trójkąt w trendzie,to zwykle figura kontynuacyjna... Ale upierał się nie będę. Coś dla siedzących w fundach tureckich...ISE100 dochodzi już na ułamek procenta do 87000p...to był pierwszy poziom(później ponad 92kilo),ale wynikający z ruchu mierzonego. Należałoby to sprawdzić pod innymi kątami...zerknij,jeśli masz czas. Mnie to akurat nie dotyczy,ale znajdą się tutaj zainteresowani.
jernej / 83.26.177.* / 2013-01-23 11:19
Nie mnie oceniać, bo ja to tylko skromny "wrobiony w fundusze", ale czy nie zaczyna to coś na XU100 przypominać formacji a'la podwójny szczyt?
Zeus52 / 2013-01-23 17:51 / 10-sięciotysiącznik na forum
Gdyby od jutra zjechał co nieco,to może i byłby podwójny szczyt("M")...ale od wyrysowania,do realizacji figury...to nie jest jednoznaczne.Bardziej zająłbym się RSI...stale up,a szans na dywergencję nadal nie widać.Jak będzie się robiła rzeczywista formacja szczytowa...zrobi się dywergencja. Tu może lokalny podwójny szczyt nie wystarczyć,za dużo chętnych,którzy się nie załapali....dól:zakupy...wystrzał,znowu dól...podjazd up i ostateczna ucieczka.Czyli coś na kształt RGR. Może budowana pomiędzy 87500-95000. Ewentualnie,jeśli teraz zbuduje lokalny podwójny szczyt,to zjazd,odbicie...i ten zjazd,jako lewe ramię dużo większej RGR.A więc związane z jeszcze i tak nadbiciem szczytu(głowa).Jeśli wtedy nadbiją szczyt,nastąpi przesilenie i ruch w dół,a RSI utworzy niższą grupę szczytów(w tym wypadku to bardziej pasuje)...to właśnie byłaby głowa RGR. Może to wszystko działoby się nieco niżej.Ale dopóki nic nie tworzą,pozostaje obserwacja.
al_ lub wierny czytelnik / 89.68.244.* / 2013-01-22 16:09
Mnie rowniez,nie mam fundow,na nich to zerkam tylko od czasu do czasu zobaczyc jakie harce wyprawiaja,trzebaby stawiac kreski,zasiegi itd
Zeus52 / 2013-01-22 17:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie obyło się...
Zeus52 / 2013-01-22 17:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale dzisiaj,jak są Jankesi,to bez fixu się nie obędzie...:)
al_ lub wierny czytelnik / 89.68.244.* / 2013-01-22 13:59
Na daxie moze podwojne dno,ciezko napisac,ze zejscie o 1pk pod min wczesniejsze odpaliło formacje 123;-)
Zeus52 / 2013-01-22 14:50 / 10-sięciotysiącznik na forum
ZEW...to masz ocenę w punktach obecnego i przyszłego stanu gospodarki w/g analityków i ekonomistów....tyle samo warty,co wigometr...antywskaźnik. Wiadomo,że właśnie tak nie będzie. Rzadko,ale jednak czasami się sprawdza...jeśli potwierdzi to IFO...w przeciwieństwie do poprzedniego wiarygodny wskaźnik. Dlatego dopiero po IFO rynek może nabrać właściwego kierunku...
Zeus52 / 2013-01-22 12:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
Raczej ćwiczę na FW20 podstawianie kapelusza,czyli"b_uy". Wczorajsze się sprawdziły,teraz mam ponownie...jeśli FW20 zatrzymał mi się w punkt(dokładnie co do punktu)na mojej kresce,wybitej wcześniej w górę,linii lokalnego trendu(ruch powrotny?)...to co miałem zrobić innego,jak nie kliknąć"b_uy". Może nie wystarczy to na dłużej,ale na razie w porzo.
Zeus52 / 2013-01-22 10:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
BoJ będzie prowadził obecny program skupu obligacji do końca tego roku,a od następnego ma wprowadzić skup nieograniczony,tak jak FED. Cel inflacyjny podniesiono,zgodnie z oczekiwaniami do 2%. I teraz tak...jest to pewien zawód,jak pisze część analityków...bo nie widać działań natychmiastowych. ALE...i tu moje obawy,bo pobawiłbym się chętnie na"sell"...tyle,że w tych oświadczeniach BoJ jest coś niejasnego. Bo z jednej strony mówią o QE w przyszłym roku...a jednocześnie zapewniają,że działania dla osiągnięcia celu inflacyjnego będą SZYBKIE i ZDECYDOWANE. Coś tu nie gra. Dlatego mam obawy co do esek...bo jeśli teraz nastąpi jakieś sprostowanie ze strony BoJ,doprecyzowanie wypowiedzi...bo to tego wymaga?
privy / 2013-01-22 11:04 / Tysiącznik na forum
Społeczeństwo Japonii starzeje się więc o takiej inflacji mogą pomarzyć. Nie ma dzieci nie ma wydatków. Ludzie tam wolą pracować i wydawać kasę na wojaże niż niańczyć.
Zeus52 / 2013-01-22 11:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
Postarzało im się społeczeństwo...gdyby choć mieli większy napływ obcokrajowców...nic z tego. Ciekawe więc,kto u nich na emerytury pracuje :)
Zeus52 / 2013-01-22 11:12 / 10-sięciotysiącznik na forum
Prawdopodobnie to jednak nie Japonia była przyczyną...dopiero dotarłem do T.V....Bundesbank,zmiana prezesa...ale to typowo newsowy zjazd i tak tez należałoby go potraktować.Równie dobrze może być niebawem ruch przeciwny.Teraz znowu wysoki odczyt ZEW...niby pozytyw,tyle,że ZEW tyle mówi o gospodarce,co u nas niegdysiejszy Wigometr o giełdzie...czyli zupełnie nic,a często jako antywskaźnik.
privy / 2013-01-22 11:25 / Tysiącznik na forum
Oczywiście, jeśli chodzi o ZEW to właśnie taki indeks dla kontarian. Korektę można zacząć :)
Zeus52 / 2013-01-22 12:20 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale EUR/JPY...poziom fibo 78,8 licząc od 16 stycznia...precyzja zejścia była wręcz idealna,w punkt.
Zeus52 / 2013-01-22 11:44 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale,co by nie mówić i jaki byłby powód do zjazdu...sprawdza się to,co mówiłem na temat esek(także ED,jak ktoś pisał)...newsowy zjazd...lepiej na to spojrzeć z przymrużeniem oka. Bo jak news dołuje rynki,to za chwilę będzie kontra,również news...zdecydowane dementi na temat odejścia Weisemanna..."to kompletna bzdura". Poza tym...sprawa jest o tyle dziwna,że jeszcze niedawno takie plotki,że Weidemann odchodzi, dałyby wystrzał na północ,a nie zjazd....chyba ktoś grubszy wykorzystał po prostu okazję i zdezorientowanie rynku+aktywacje.
Zeus52 / 2013-01-22 08:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
BoJ: Cel inflacyjny 2% i QE na wzór FED od 2014r.Miedż już na tym korzysta...KGHM wczoraj tego uprzedzić nie zdążył,a więc jest szansa na jazdę dzisiaj...
al_ lub wierny czytelnik / 89.68.244.* / 2013-01-22 09:29
Hej Zeusie,nie myslisz ze na edku gorna trojkata i cos w doł?sprobowałem s ze stopem 30pipsow na 1.33.96,zerkam daxa,on to juz ma tak ciasno ze moze byc zdziwienie,juz sa pod 1h,kolejne 10-15pk zejda pod 4 h,na 7700 juz pod 8h,tam czas dziala na niekorzysc bysia,zerkamy
al_ lub wierny czytelnik / 89.68.244.* / 2013-01-22 09:56
Nie mieneły 3 min od mojego wpisu i dax poszedł;-) dawac dax,sp,edzio,fw smiało i modlitwa;-)
Zeus52 / 2013-01-22 10:09 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,widzę....tyle,że ten zjazd,jakby pod prąd, jest ewidentnie newsowy...nie wiem jeszcze o co chodzi.Może to,że premier Japonii nie widzi potrzeby presji na BoJ...(?) Pary jenowe najszybciej zjechały.Choć tu dochodzi realizacja zysków(kupuj plotki).Nie wiem,zobaczymy...jeśli ktoś, coś chlapnął ozorem...to równie dobrze za chwilę może być na odwrót.
Zeus52 / 2013-01-21 22:53 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jednak Republikanie planują przedłużyć termin aż do 19 maja...dla krótkoterminowych graczy to wręcz wieczność.Zdaje się,że w mocy pozostaje przysłowie o sprzedawaniu w maju...:)
Zeus52 / 2013-01-21 18:11 / 10-sięciotysiącznik na forum
Choć godzina młoda,to nie wypada nic innego,jak powiedzieć: Dobranoc Państwu...a właściwie,można to było powiedzieć już rano... :)
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy