30.000 i rosnie

Pit3 / 149.254.200.* / 2007-09-04 03:30
Witam!

Zwracam sie z prosba o odpowiedz na chyba najczesciej zadawane pytanie na forum. Pozwolilem sobie rozpoczac nowy temat poniewaz wydaje mi sie ze moja sytuacje jest troszke odmienna od wiekszosci. Posiadam 30.000 PLN i kazdego miesiaca przyba mi 5000PLN tendencja ta powinna utrzymac sie przez najblizsze dwa lata ale moze sie rowniez skonczyc juz jutro. To niestety nie zalezy odemnie. Generalnie nie potrzebuje obecnie tych pieniazkow do zycia wiec moge je gdzies ulokowac zeby troszke zarobily. Zdaje sobie sprawe ze miljonow z tego nie bedzie. Chodzi mi o cos z umiarkowana stopa zwrotu i umiarkowanym ryzykiem. I najlepiej
zebym nie musial sie tym codziennie przejmowac. Cos na zasadzie wplac, zapomnij i sprawdzaj raz na 2 tygodnie.
Z gory serdecznie dziekuje za wszystkie odpowiedzi oraz pozdrawiam wszystkich
forumowiczow.
Wyświetlaj:
Pit3 / 149.254.200.* / 2007-09-04 21:00
Dziekuje za wszystkie rady. A co do uwagi pana Radzieja to bardziej mnie boli zgyzliwość ludzka. Pozdrawiam
radziej / 2007-09-04 17:05 / Bywalec forum
Twoja sytuacja nie jest wcale odmienna od wiekszości, jest wręcz przeciwnie, tak jak większość nie masz pojęcia co zrobić z kasą... boli, prawda?
cortez / 2007-09-04 16:50 / Bywalec forum
jest mnóstwo propozycji i wiele przykładów portfeli umiarkowanych już tu na tym forum się przewałkowało. Jest bardzo dużo możliwości, od funduszy aktywnej alokacji, zrównoważone, po dłużne i pieniężne. Kombinacja wszystkich na początek, a potem dopłaty np. raz na miesiąc i ma spokojnieszy sen.
Egzorcysta / 2007-09-04 03:33 / portfel / "Farciarz na giełdzie"
Witam. Przeczytaj komentarze pana Drutowskiego ponizej, proponuje fajne portfele o srednim ryzyku.
Egzorcysta / 2007-09-04 03:35 / portfel / "Farciarz na giełdzie"
Temat - " Zmieniam swój portfel " jest dosc dobry
TaS / 2007-09-04 22:07 / Tysiącznik na forum
hehe pasuje jak ulał :D

generalnie nie wiem co w Twojej sytuacji Pit3 jest innego w stosunku do innych ludzi...

załóż sobie stałe zlecenie w banku, a procentowo ułóż tak by więcej szło w fudy gotówkoe i obligacyjne niż w akcyjne.

za kapitał początkowy mozesz nabyc sobie inv :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy