Forum Forum inwestycyjneFundusze

30 000 zl dzis w CITY AKCJI (LEGG MASON TFI)

30 000 zl dzis w CITY AKCJI (LEGG MASON TFI)

Munio / 83.26.4.* / 2006-10-16 16:02
Dzis zainwestowalem 30 000 zl w CITY AKCJI? Piszcie co o tym myslicie, bo i tak swoje wiem ale chcialbym posluchac komentarzy innych.
1.Czy to dobry fundusz? Bo ostatnio stoi dosyc dobrze (scisla czolowka poza funduszami MiŚ)
2.Czy to dobry moment , czy lepiej bylo czekac na ta korekte co ma niby nadejsc, a wedlug mnie NIE NADEJDZIE

pozdrawiam
Wyświetlaj:
Abus / 2006-10-23 08:34 / Uznany Gracz Giełdowy
kupiles na gorce, to samo zrobilem ja w maju, straty odrobilem dopiero w zeszlym tyg., ale za nauke sie placi. Moja rada, jak tylko kasa pojawi sie na fundzie to obserwuj gielde, czytaj wiesci, naucz sie podstaw AT, pomocne moze byc www.zainwestuj.pl. Kiedy przyjdzie korekta to konwertuj do ochrony kapitalu i minimalizuj strate, czekaj na dolek i odkupuj w promocji. Jesli bedziesz czekal z dnia na dzien ze odbije to obudzisz sie jak ja z reka w nocniku i strata 15% kapitalu, ktory potem bedziesz odrabial miesiace.
pawlo / 2006-10-16 18:23 / portfel / Bywalec forum
skoro kupiłeś to poco pytasz czy dobrze zrobiłeś ,a skoro swoje wiesz to lepiej nie udzielać rady bo to i tak niczrego nie zmieni
pozdrawiam
mick / 2006-10-16 16:25 / Uznany Gracz Giełdowy
dane historyczne nie sa gwarancja sukcesu w przyszlosci.
przy jednorazowej wiekszej wplacie zwlaszcza w akcyjny warto trafic w dolek - a Ty kupiles dokladnie odwrotnie - na gorce, wiec uwazam ze spozniles sie o 2 tygodnie (albo i 3 miesiace gdy w czerwcu bylo tegoroczne dno).
Czas pokaze ile zarobisz/-my : im krotszy okres inwestycji sobie zalozyles tym wyzsze ryzyko ze nie zarobisz tyle ile chciales. pamietaj ze fundusze akcji to inwestycja dlugoterminowa (min kilka lat) w ciagu ktorych jest czas na odrobienie ewentualnych strat.
kylunio / 2006-10-16 17:46
Uwazam dokladnie ta samo jak Mick.Jednoczesnie w przeszlosci zrobilem podobnie jak Ty bo kupilem fundusz na gorce w kwietniu pozniej nastapily bardzo duze spadki i powiem ci szczerze ze straty odrobilem dopiero teraz,ktore momentami nie byly takie male bo ok 20-30% wkladu.W razie spadkow nie panikuj tylko czekaj kiedys na pewno fundusz odrobi.Wg mnie (a juz poruszalismy ten temat z mick'iem) nadejdzie korekta bo ostatnio bylo bardzo duzo wzrostow.Chcialbym zeby tak nie bylo bo tez mam kase w funduszu ale realnie patrzac taka jest kolei rzeczy... :( pozdrawiam
goja / 213.158.197.* / 2006-10-22 22:19
a kiedy mozna sie spodziewac tej korekty?
mick / 2006-10-23 08:04 / Uznany Gracz Giełdowy
zawsze ;)
po silnych, nieuzasadnionych ekonomicznie wzrostach. po wzrostach cen surowcow (paliwa, metale). po jakims niepokojacym wydarzeniu na swiecie (patrz Korea, Iran)
goja / 213.158.197.* / 2006-10-24 13:04
hmm... niepokojace wydarzenia na swiece to rzeczywiscie sa zawsze. a podwyzki paliwa co chwile...
no nic, pozyjemy zobaczymy:)
artus / 2006-10-24 16:43
mam pokuse zakupu funduszy akcyjnych teraz, ale czytajac wasze wypowiedzi stwierdzilem ze nie ma sie co grzac, na poczatku pazdziernika zkupilem CitY Akcji .Czytajac wypowiedz "mick" mysle ze dobrze trafilem moze nie w dziesiatke ale blizko. Czekam na korekte (czas to pieniądz)
SEB / 84.40.231.* / 2006-10-26 22:16
A jak nie będzie dużej korekty ,tylko takie normalne nieduże ,to też stracisz ,bo do końca roku jeszcze nie raz będą mocne wzrosty
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy