Forum Polityka, aktualnościGospodarka

30 tys. kary za archiwum w piwnicy

30 tys. kary za archiwum w piwnicy

Money.pl / 2007-04-26 22:30
Komentarze do wiadomości: 30 tys. kary za archiwum w piwnicy.
Wyświetlaj:
;) / 88.220.104.* / 2007-04-27 09:39
zależy jaką kto ma piwnice. a poza tym czymś trzeba połatac dziurki rosnące w finansach państwa: ) więc kary niech rosną i rosną, kontrole i papierologia również a bezrobocie na pewno będzie mniejsze!!!!
xyzq / 83.8.86.* / 2007-04-26 22:30
eeetam, ja konsekwentnie wnioskuje za kara smierci za wszelkie wykroczenia w zakresie kodeksu pracy. W koncu musimy nasz kraj uwolnic od postkomuny, cwaniakow i wyzyskiwaczy, tak czy nie?!
MAŁY / 62.216.19.* / 2007-04-27 09:36
A czy ZUS też dostaje takie kary ??? Państwowe przedsiębiorstwo zniszczyło w przeszłosci dokumenty pracownicze mojego Ojca ,a Zus nie ma żadnych danych za ten okres ,w związku z czym wypłaca niższa emeryturę ???Zauwazam,ze wolno było zniszczyć te dokumenty bo ówczesny minister zezwolił na to prawem.
Rozumiem ,że teraz wszyscy mali przedsiębiorcy polecą składować dokumenty w profesjonalnych archiwach ,a kto za to zapłaci ?? i dlaczego tak wielka organizacja jak Zus nie przechowuje danych profesjonalnie ,a mali przedsiębiorcy muszą ???
Kara to nie jest lekarstwo na wszystko -nawet Super NIANIA wie o tym.
Przecież niedługo zatrudnianie ludzi bedzie równoznaczne ze ślubem i życiem razem do grobowej dechy.
OBŁĘD-niestety tylko to mi do głowy przychodzi.

Najnowsze wpisy