Forum Polityka, aktualnościKraj

31 grudnia wyjdziemy z Iraku?

31 grudnia wyjdziemy z Iraku?

Money.pl / 2007-12-17 10:30
Komentarze do wiadomości: 31 grudnia wyjdziemy z Iraku?.
Wyświetlaj:
cr3ate / 2007-12-17 13:06
Może znowu trzeba będzie przepraszać prezydenta, bo to wygląda jakby znowu się obraził na rząd. Może wykminił "Oni to zrobili mi na słość, to ja z nimi nie chce gadać i też im na złość nie podpisze, dopóki nie zrobią jak ja chcę. A o wszystkim powiem mamie. I bratu." Ciekawe kiedy pan prezydent zacznie się wywiązywać ze swoich obowiązków. Miał przecież taki święty spokój jak brat był premierem. Nie musiał się odzywać, nie musiał się pokazywać. Brat wszystko robił za niego. No i nie wypadało się obrażać na brata. Do roboty!!!
dareg / 212.160.93.* / 2007-12-17 11:12
donek jedzie na pasku unijnych socjalistów a ci wiadomo jakie mają zdanie na temat współpracy polski z usa.
poza tym unia woli jak polskie wojsko będzie w czadzie pod komendą francuską a nie w iraku pod amerykańską.
No i irakijczycy w strefie działania polskich wojsk nie są przygotowani do przejęcia władzy - kto odpowie za ewent. zamieszki i smierć cywilów po wycofaniu naszych wojsk. Na przygotowanie strefy do opuszczenia, trzeba min. rok. Każdy trochę zainteresowany to wie. Realny termin to więc najwcześniej 31.12.2008.
Dobromir / 213.17.245.* / 2007-12-17 11:09
Proponuję, by W.P. Prezydent wdział moro i pojechał osobiście służyć Irakowi. Pewnie zrobi to w imię tych samych ideałów, dla których POLSKI żołnierz służy IRACKIEJ ziemi.

Korzyści z pobytu w Iraku mamy całe mnóstwo: USA zniosły wizy dla Polaków, dadzą nam udział w handlu ropą, a w przyszłości zapłacą nam grube miliony za postawienie elementów tarczy na Pomorzu. Więc właźmy im w d... jeszcze bardziej, a nuż nam bogato skapnie z pańskiego stołu.

Aaa, zapomniałbym - skorzystajmy z wypróbowanych wzorców i dopiszmy wieczną przyjaźń między Polską i USA do Konstytucji. A co - jak jechać to na całego ... :-/
Sabre / 2007-12-17 10:32 / Tysiącznik na forum
Prezydent chce dalszego pobytu naszych wojsk w Iraku, dlatego może nie podpisać wniosku o przedłużenie misji do października, co w efekcie spowoduje, że wycofać nasze wojska trzeba będzie jeszcze w tym roku. Ta prezydencka "logika" przypomina mi te wcześniejsze oświadczenia o wetowaniu wszystkiego, co będzie prowadzić do prywatyzacji szpitali. Jednak o tym, że w czasie rządów PiS sprywatyzowano kilkadziesiąt placówek służby zdrowia, prezydent chyba nie wiedział?
Kero niezwerbowany / 83.238.147.* / 2007-12-17 11:05
Oczywiście, że nie wiedział. Wówczas nic nie wiedział bo klan rządził krajem więc nie ważne było tak naprawdę, który z nich. Teraz jeden został wykopany na pobocze to drugi udaje, że coś znaczy ale i to bardziej jego sługusy niż on sam.
Sabre / 2007-12-17 11:32 / Tysiącznik na forum
W takim razie, korepetytor dla prezydenta potrzebny od zaraz. No i dla tych jego doradców - z pewnością można wśród nich znaleźć pojętne osoby, nie wszyscy są w stylu Fotygi.
Kero niezwerbowany / 83.238.147.* / 2007-12-17 10:30
Proponuję wysłać do Iraku "małą dziewczynkę" i resztę z pałacu tę co to nieustannie sieje ferment wylewany na głowę prezydenta.

Najnowsze wpisy