Forum Forum podatkowePIT

50 proc. stawka PIT - dlaczego by nie?

50 proc. stawka PIT - dlaczego by nie?

:(((( / .* / 2003-10-18 07:19
Komentarze do wiadomości: 50 proc. stawka PIT - dlaczego by nie?.
Wyświetlaj:
Sławek / .* / 2003-10-19 11:22
Apropos idiotycznych pomysłów typu 50% - przecież jest jeden prosty sposób aby zakończyć tę kadencję, i to _my_ mamy taką możliwość. Moim zdaniem trzeba zorganizować demonstrację dokładnie w dniu uchwalania budżetu przed i wokół budynku sejmu i hotelu poselskiego, a potem nie wpuścić na salę sejmowego planktonu, (który najbardziej się boi utraty stpłków i diet poselskich i będzie głosował choćby i za 120% podatkiem żeby tylko dalej dostawać kaskę za nic) i kilku losowych posłów SLD. W ten sposób opozycja będzie miała większość na sali sejmowej i przegłosuje odrzucenie budżetu, i sejm będzie mógł być rozwiązany wcześcniej. I w ten prosty sposób stworzymy demokrację bezpośrednią - będziemy my mieli wpływ bezpośredni na odwołanie "nieodwoywalnych".
t. wajcowicz / .* / 2003-10-18 14:47
Pomysłów z każdym dniem więcej, a działań nie widać. Parlamentarzyści powinni się także opodatkowć i wspomóc finanse państwa - może powinni pracować społecznie? Kolejne stawki podatkowe, bardziej skomplikowane przepisy i urzędasów z każdym dniem więcej. Mnie już czasami odechciewa się tworzyć miejsca pracy i dochody państwa, które je marnotrawi.Proponuję kolejne stawki - 60, 70 ,80, 90 i 100.Przedziały dochodów niech wymyślą wybrańcy narodu. Niech żyje socjalizm, upadła gospodarka, biurokracja, administracja etc. Bogaci na Madagaskar!
:(((( / .* / 2003-10-18 07:19
Co tam 50 proc. - propnuję 99,99 proc. to się dopiero zwiększą dochody ... głupcy! Szkoda, że Borowski, wydawało mi się jeden z nielicznych rozumnych ludzi w SLD, nie dziwi się tej idiotycznej propozycji! Czy nie ma innego rozwiązania tylko podcinać gałąź na której wszyscy siedzimy. Toż to sabotaż! MUCHA: "WON MI STĄD BURŻUJE NA WYSPY DZIEWICZE A JAK NIE TO NA LITWE ALBO DO INNYCH CO SE LINIOWY PODATEK WYMYŚLILI".
RG / .* / 2003-10-18 12:09
Zgadzam sie w 100%. Zaluje ze przeglosowali budzet. Mielibysmy nowe wybory i nowe normalne rzady. W SLD nie ma NIKOGO kto choc troche by sie znal na gospodarce i stad takie oszolomiarskie pomysly, ktorych nie powstydzilby sie sam duce Lepin, Roman G. no i Zygmunt W. (ynteligent z Ursusa)

Najnowsze wpisy