Forum Polityka, aktualnościKraj

500 dni gabinetu Tuska. Rząd będzie się chwalił

500 dni gabinetu Tuska. Rząd będzie się chwalił

Wyświetlaj:
Maciek 128 / 83.28.178.* / 2009-04-16 17:46
jak widze co sie w tym kraju dzieje to się mi rzygac chce.Albo płakac. szkoda że się nie urodzilem w jakimś cywilizowanym kraju w którym rzad bedzie zajmowął sie rzadzeniem a ludzie życiem a nie wegetacją. Bo jak mozna nazwać życie za 2000zł na ręke z 2 dzieci. I po co mi były studia - techniczne, ekonomiczne, Rzenada Patrząc z perspektywy czasu tu nigdy nie bedzie dobrze. I co ja jeszcze tu robię.
decus / 195.205.24.* / 2009-04-16 10:58
Wydaje mi sie główną zaletą tego rządu jest spokój w działaniu. Patrząc wstecz, każdy nowy rząd wprowadzał kolejne rewolucje, wywracając dogóry nogami osiągnięcia poprzedników. Wg mnie takie spokojne rządzenie jest jaknajbardziej na miejscu, zwłaszcza w czasie kryzysu kiedy kazdy oczekuje jakichś wielkich działań, a tak łatwo popełnić błąd.

Aby dalej takie tempo ale konsekwentnie. Jedno okienko niech bedzie początkiem reform dla przedsiębiorców. PITy przez neta moze pokierują działania w kierunku wyborów powszechnych w internecie. Rozwiązanie sprawy w Rospudzie moze polozy kres marnotrastwu czasu przy innychpodobnych inwestycjach...

Rzycze jaknajlepiej obecnemu rządowi!
kaczordonald / 217.42.157.* / 2009-04-16 15:44
Nie ma jak to fora polityczne co?Ale do rzeczy.Co do spokoju to sie zgadzam zupelnie.Kolega ma zupelna racje.Takich spokojnych czasow jak te ostatnie 500 dni to jeszcze w Polsce nie bylo.A jedno okienko tak ulatwilo prowadzenie dzialalnosci gospodarczej w Polsce ze nie wyrabia z rejestracja nowych firm.Podobno dzieki temu czeka nas BOOM gospodarczy.Niesamowita STYMULACJA businessu.Chcialbym koledze zyczyc na koniec jeszcze kolejnych takich 500 spokojnych dni z obecnym rzadem.Nie zyczylbym sobie rowniez aby ktos tu sie pod kolega wpisywal i zaklocal jego swiety spokoj ktory jak kolega trafnie raczyl zauwazyc na poczatku jest glowna zaleta tego rzadu.
sceptyk / 2009-04-16 11:36 / Tysiącznik na forum

Rzycze jaknajlepiej obecnemu rządowi!


A ja to ŻYCZĘ, żebyś wreszcie nauczył się ortografii.
Jeszcze wolno w Polsce mówić po polsku, to i zasady pisowni polskiej należy stosować.
Jak już będziemy wasalami Brukseli (do czego zmierza rząd Tuska), będziesz sobie pisywał sobie jak chcesz (albo jak ci Bruksela pozwoli).
polon1779 / 84.38.99.* / 2009-04-16 09:40
Najwiekszym sukcesem tego rzadu sa Orliki i inne dofinansowywane boiska, w tym roku moga to byc takze Schetynowki. Autostrady -tu nie ma ani sukcesu, ani porazki, wszystko idzie powoli do przodu. Stadiony na Euro-tym bym sie nie chwalil, bo musza one byc by zorganizowac przyznana nam impreze. Dzialania antykryzysowe -hm... Nie ma zadnych spektakularnych, ale ja zadnych nie oczekiwalem...

Inne sukcesy to: wprowadzenie "jednego okienka", rozliczanie PIT przez internet. Porazki to: glownie upadek stoczni i nie poczynienie zadnych krokow do prywatyzacji gornictwa -Bogdanka to za malo!!!
moherowe bydle / 78.8.73.* / 2009-04-16 09:36
ale sie usmialem same sukcesy !!!!!!!!!!!!!!
walesa, autostrady i walka z kryzysem!!!!
trzeba miec poziom usmyslu na poziomie zerowym aby te brednie lykac
ale popaprancy ida w zaparte
PrawdaKtóraBoli / 217.147.104.* / 2009-04-16 10:28
powiedz mi moherowe bydlo, jakie sukcesy mial rzad pisobolszewii po 2 latach swych rzadow? I czy w ogole jeszcze istnial?
sceptyk / 2009-04-16 11:38 / Tysiącznik na forum
Ale od 500 dni rządzi reżym Tuska!
Usiłujemy ustalić, co ten reżym osiągnął, poza wporwadzaniem coraz bardziej policyjnech metod państwa faszystowskiego i totalitarnego.
n. / 151.92.176.* / 2009-04-16 12:44

| sceptyk [ Tysiącznik na forum ]

Od czego by tu zacząć? Może od "melduję wykonanie zadania"?
Pamiętasz może podsłuchy w telefonach własnych ministrów, hasło "lekarze w kamasze", szpiegowanie własnego rządu, zagłuszanie strajkujących pielęgniarek czy szukanie wszędzie układu? Że nie wspomnę z życzliwości wrodzonej o doktorze G, spadku przeszczepów w Polsce o 90% czy innych MEDIALNYCH akcjach CBA...niektóre nawet zakończone sukcesem w postaci samobójstwa...I nie ważne że na człowieka nie było dowodów...
Można by jeszcze wyciągnąć Ziobrę i jego "genialne" pomysły czy samego prezesa straszącego wszystkich którzy chcieliby pomyśleć o nieuczciwości w Polsce... Aż strach jak dziecko lizaka wyniesie ze sklepu i nie zauważysz - przecież "kradzież to kradzież" nie ma litości... Zawsze możesz jednak popełnić samobójstwo..
Tak samo jak nikt was nie przekona że białe jest białe a czarne jest czarne...
Jak śmiecie w ogóle mówić o państwie totalitarnym w odniesieniu do Tuska po tym dwuletnim bagnie za kadencji kaczorów???
Zero uczciwości, honoru i obiektywizmu - PIS i jego wyznawcy...Tfu.
sceptyk / 2009-04-16 16:35 / Tysiącznik na forum
A pamiętasz o 100,000 automatycznych fotoradarach?
A pamietasz o systemie PESEL-2, który będzie gromadził informacje o twoich krostach i rzęsistku?
A pamiętasz o rozszerzeniu zakresu uprawnień do inwigilacji, podsłuchów i rewizji osobistych przyznanych strażom miejsckim?

To nie są działania wobec osób popełniajacych przestepstwa.
To jest założenie faszystów spod znaku Tuska-Schetyny_Pawlaka, że WSZYSCY są przestepcami i trzeba ich tylko wyłapać i suowo ukarać.
Już dzisiaj za mówienie rawdy wylatuje się z pracy.
Już dzisiaj niezalezni dziennikarze są dorzynani jak wataha, tylko dlatego, że nie mają osobistego błogosławieństwa Tuska i nie liżą d...ska swojego oficera prowadzącego.
A doktor G.? Łapownik był, jest i będzie. Nie zmieni tego ani twoja naiwna wiara w jego krzywdę, ani nawet skowyt TW Stokrotki, że biednemu łapiduchowi dzieje się krzywda.

I na koniec:
jedyne co tuskowniarska sfora (do której ciebie n. zaliczam razem z KAP i man13) potrafi, to na każde rzeczowe pytanie o dokonania faszystowskiego rządu Tuska odpowiada:
a za kaczyńskich bili murzynów (czytaj: ścigali naszych kolegów lekarzy czyli łapowników).
Współczuję Tuskowi, bo zapewne prywatnie jest to całkiem porządny facet, że ma takich ograniczonych wyborców i klakierów.
n. / 151.92.176.* / 2009-04-17 09:42
Taaak. Szkoda, że twoje argumenty są bezsensownie zaślepione nienawiścią do wszystkich którzy nie lubią PIS-u, inaczej sam byś zauważył jak są głupie...
Tęsknisz za PIS-em i premierem kaczorkiem? Prezydencik nie wystarczy, że wstyd robi od paru lat na arenie miedzynarodowej? I tak wszyscy wiedzą że nikt tak nie rozbudował i nie nadał nowego znaczenia słowu inwigilacja i szpiegowanie jak premier Kaczyński. Ale nie ważne. Co oni takiego zrobili twoim zdanniem, (oprócz prania mózgu takim jak ty) że zasługują na taką miłość przeogromną i szaleńczą obronę popartą obrażaniem innych?
Oprócz tego że:
1. Zrobili z przestępcy wicepremiera,
2. z faszysty ministra edukacji,
3. z pani „na godziny i bez komentarza” szefa dyplomacji,
4. z matoła od socjalistycznego systemu ubezpieczeń ministra pracy.
5. Zrobili prezesa NBP z Franka-betoniarza.
6.Z Lipińskiego który wsławił się składaniem korupcyjnych propozycji uczynili … szefa etyki poselskiej.
7.Stworzyli CBA, której ogrom sukcesów polega na schwytaniu lekarza, który już nikomu nie zabierze krowy i rocznym przygotowywaniu się do "schwytania" na gorącym uczynku jednej kobiety, która była po prostu naiwna jak dziecko.
8. Zlikwidowali WSI i upublicznili nazwiska agentów, którzy teraz przeglądają oferty
pracy z innych służb.
9. Wymyślili ministerstwo od morza i komisję od wszystkiego.
10. Dużą wprawę mają także w produkowaniu ustaw niezgodnych z
konstytucją.
11. Robili porządek w ulicowo-pomnikowo-orderowej poprawności politycznej.
12. Mają jeszcze zasługi w niszczeniu sławnych Polaków i zlecenia na parę bluzgających na owych ludzi książek (tylko gdzie obaj byli jak owi "zdrajcy" walczyli z komuną???).
13. No i oczywiście parę "zwycięskich" (zawsze w TV) akcji CBA, z samobójstwem w tle...

Nie będę się więcej znęcać choć parę innych rzeczy by się jeszcze znalazło...Ale nie prowokuj mnie.

Mieli 2 lata, większość w sejmie i prezydenta, który im nie mówił VETO na wszystko, koniunkturę gospodarczą i co?
Może należałoby też podrzucić im kilka mądrych
pomysłów na ich poziomie, jak np. zmienić serek homogenizowany na
heterogenizowany, itd.
Niech ciężko pracują do następnych wyborów a elektorat (18%) będzie zachwycony cokolwiek powiedzą.
Tylko jak to możliwe po tym wszystkim???
sceptyk / 2009-04-17 15:18 / Tysiącznik na forum
PEŁO ma też 2 lata.
I póki co świetnie się bawi.
Naszym kosztem.
Głosuj dalej na tych faszystów.
Ale jak trafisz do pie rd la za przekroczenie prędkości o 1 km/h, to pretensje miej do siebie.
Wszystko w tym temacie.
dobrenaprawdędobre / 213.158.199.* / 2009-04-16 16:55
no i popatrz sceptyk jakie argumenty pojawiają się u pańszczyżnianej hołoty - samobójstwo !!. To jest metoda usuwania problemów, nie? Czysta gangsterka. No cóż, czym swołocz nasiąkła za młodu, tym na starość trąci.
rysiul20 / 83.19.96.* / 2009-04-16 08:46
Aby sie pochwalic trzeba łgac jak pies-spadające dochody,drastyczny wzrost bezrobocia,wyprowadzony kapitał i galopujące ceny żywnosci i kosztów utrzymania mieszkań ,same cuda i żyje się coraz gorzej
ASsSA / 79.175.201.* / 2009-04-16 08:32
Czyli nic nie zrobili bo autostrad nie ma. Wałęsa to szemrany człowiek, a co do kryzysu hm.... ciekawe czy Tusek wie co to słowo znaczy
YYYYY / 89.191.173.* / 2009-09-08 18:45
Tuska trzeba wykopać!

Najnowsze wpisy