Forum Forum inwestycyjneFundusze

5000 Euro. Jak inwestować???

5000 Euro. Jak inwestować???

olobolololo / 84.40.150.* / 2006-09-30 04:05
Właśnie wróciłem z wakacyjnej pracy w Irlandii. Udało mi się ciężka praca zarobić 5000 euro z czego jako zwykły student jestem bardzo zadowolony. Teraz po powrocie mam dylemat - jak ulokowac tą kwotę. Mam pewna strategię inwestycyjna - chciałbym jednak spytac was drodzy forumowicze - co wy byście poczeli na moim miejscu, by mieć znacznie szerszy ogląd na sprawę.

Trzymac na razie euro i czekać na wyższy kurs? Wymieniać i lokować? W TFI, ubezpieczenia? Jeśli tak - to jakie? A może lokata, bony?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Wyświetlaj:
MARY,LOVE / 62.112.10.* / 2018-11-13 02:21
Będąc w związku z Wilsonem przez siedem lat, zerwał ze mną, zrobiłem wszystko, co możliwe, aby go sprowadzić, ale wszystko było na próżno, tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, jaką mam dla niego, błagałem go o wszystko , Złożyłem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem komuś online, a ona zasugerowała, że ​​powinienem skontaktować się z rzucającym czar, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, by go sprowadzić, ale jestem typem, który nie wierzy w zaklęcie, nie miałem wyboru, jak spróbować, Miałem na myśli rzucającego zaklęcie o nazwisku Dr AKHERE i wysłałem mu e-mail, a on powiedział mi, że nie ma problemu, że wszystko będzie w porządku przed trzema dniami, że mój były powróci do mnie przed upływem trzech dni, rzucił zaklęcie i zaskakująco w drugim dzień, było około 16.00. Mój były zadzwonił do mnie, byłem tak zaskoczony, że odpowiedziałem na wezwanie i wszystko, co powiedział, było takie, że tak mu przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, bym wrócił do niego, że tak bardzo mnie kocha. Byłem tak szczęśliwy i poszedłem do niego, w ten sposób zaczęliśmy znów żyć razem szczęśliwie. Od tego czasu złożyłem obietnicę, że każdy, kogo znam, ma problem z relacjami, byłbym pomocny tej osobie, odsyłając ją do jedynego prawdziwego i potężnego czarującego czarownika, który pomógł mi z moim własnym problemem i który różni się od wszystkie te fałszywe. Każdy może potrzebować pomocy rzucającego czar, jego e-mail: AKHERETEMPLE@gmail.com
lub
zadzwoń / WhatsApp: +2349057261346 możesz wysłać do niego e-mail, jeśli potrzebujesz pomocy w związku lub cokolwiek. SKONTAKTUJ SIĘ GO Z ROZWIĄZANIEM DLA WSZYSTKICH PROBLEMÓW
AKHERETEMPLE@gmail.com
lub
zadzwoń / WhatsApp: +2349057261346
VICTORIA.TOY / 62.112.10.* / 2018-11-13 02:20
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić rachunki, kupić dom, refinansować lub zbudować nowy biznes, pożyczkę osobistą, kupić samochód? itp.
skontaktować się z dobrze znanym pożyczkodawcą bez obawy o utratę. oferujemy pożyczkę osobom potrzebującym kredytu finansowego w wysokości 3%. skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać szybki i wygodny sposób tworzenia pożyczki na temat naszej usługi kredytowej.
  skontaktuj się z nami w jednym z poniższych danych.
Email: financial_creditloan@outlook.com
Mirek127 / 2018-10-01 10:10
Zainteresowałem się inwestycją w złoto mniej więcej na poziomie 2015, od tamtej pory dość dużo zarobiłem. Gram średnioterminowo bym powiedział, na rok każda transakcja, a później odnawiam. Teraz chcę nieco więcej dokupić, bo prognozuję wzrosty, ale i tak złoto mało na wartości traci według analiz. A gdzie kupić? Tanio, chyba najtaniej teraz jest w http://mennica24.pl/ i nie tak długo czekasz na dostawę. Ogromny plus.
Pavelosky / 2018-03-18 13:34
Generalnie, jesli nie masz za duzo doswiadczenia na rynkach walutowych lub\i udzialowych radze sie w to nie pchac, ewentualnie sam kozystam z forex robota (wygoogluj sobie "Expert advisors") w tym linku: https://www.myfxbook.com/portfolio/pavelosky/2458615 mozesz zobaczyc jak mi idzie. Zarobki nie sa kosmiczne i odrazu mowie, ze jesli chcesz sie szybko wzbogacic to to nie jest to czego szukasz. zarobek jest stosunkowo niewielki (czasami sie trafi mila niesodzianka, ale raczej zadko), ale stabilny. jesli jests zainteresowany napisz do mnie: paveloskyforex@gmail.com
Kate Lisa Credit / 195.167.159.* / 2018-02-27 08:28
Oferujemy pożyczkę przy niskim oprocentowaniu 3%. Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę, aby spłacić rachunki i rozpocząć nową działalność lub ponownie finansować swoje projekty po niższym oprocentowaniu wynoszącym 3%, masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnego banki i inne instytucje finansowe? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej Organizacji. Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych do następujących celów i wiele więcej. Pożyczka osobista, rozszerzenie działalności, rozpoczęcie działalności, edukacja, konsolidacja długów, kredyty twarde. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail: kate_solution@outlook.com
andrzej77 / 129.35.231.* / 2006-10-05 17:53
Szanowni Panstwo,
jako polski pracownik banku w Niemczech doradzam obywatelom z Polski jak lokowac srodki za granica w EUR i USD oraz zalozyc rachunek w Niemczech.
Jezeli sa Panstwo zainteresowani to prosze o kontakt

Z powazaniem

Andrzej Szymkow

Tel: 0049 335 55 67 257
andrzej.szymkow@db.com
tygrysiczka / 83.31.22.* / 2006-10-01 19:57
Wiesz masz wiele możliwości inwestycji, ja na twoim mejscu zainwestowałabym w Euro. Firma w której pracuję wprowadziła teraz na rynek taką właśnie formę inwestycji:) jak chcesz wiedzieć coś więcej pisz na maila.
pozdrawiam
Tomwic / 2006-10-01 17:35 / Bywalec forum
Mój e-mail, to tomwic@tlen.pl
Tomwic / 2006-10-01 17:32 / Bywalec forum
Mój e- mail: tomwic@tlen.pl
Pozdrawiam
Tomwic / 2006-10-01 16:57 / Bywalec forum
Proponuję inwestycję "wprost " w Euro, bez wymiany "po drodze na złotówki".
Takie fundusze do wyboru (akcje obligacje, cały świat) mogę zaproponować w formie polis (korzyści prawne) w takich towarzystwach jak np. Skandia, Aegon, bądź Gerling.
W razie zainteresowania mogę udzielić dokładniejszych informacji.
pisztal / 85.28.114.* / 2006-10-01 12:33
nie kupuj udzialow w skanidi ani tez w aegonie duzy wybor inwestowanie ale tez i prowizja i oplaty od zarzadzania zjadaja prawie caly zysk , najlepiej polecam supermarket funduszy w m banku , zakup jednostek bez prowizji i dosc duza ilosc funduszy dostep przez internet wszystko pod kontrola i w zasiegu reki . sam tak inwestuje i to sie oplaca, zainwestowalem tez przez aegonb i skandie ale niestety prowizje powoli zjadaja zyski
Tomwic / 2006-10-01 17:19 / Bywalec forum
Mam od pieciu lat fundusze w Skandii. Pomimo 11 września i dwuletniej bessy uzyskałem na czysto średniorocznie okło 10% zysku. Uważam, że to nieźle. Prowizje nia zjadły mi "prawie całego" zysku. Ponadto podoba mi się to, że mogę kiedy chcę zmienić skład swego portfela przez intenet. Ponadto jest to inwestycja z odroczonym do momentu wypłaty podatkiem Belki i zwolniona z pozostałych podatków (spadkowy, od darowizn)
Tato / 2006-09-30 13:03 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Na razie możesz poczekac ze sprzedażą, teoretycznie jak będzie dalej niepokój w kraju polityczny to euro może podskoczyć na chwilę powyżej 4zł. Wtedy wykorzystaj ten moment i sprzedaj (od 15 lat każdy kto długoterminowo trzymał walutę- stracił, i to sporo)
Tu najważniejsze pytanie, jaki masz horyzont inwestycyjny, kiedy chcesz te pieniądze wycofac? Jak np musisz za pół roku, czy rok, zostaje lokata w zł.
Za takie pieniądze możesz kupic gdzieś kawałek ziemi, która będzie kiedys 2 albo więcej razy droższa (pytanie, czy za 5 czy 10 lat)
Możesz tez kupić akcje - jak Polska będzie się dalej rozwijać mimo polityki to inwestujący akcje pośrednio (przez fundusze), czy sami wygrają . . .
Ale nie jest dobrze kupic akcje, wiedząc, że np w grudniu będziesz musiał je sprzedać. Wg prawa Murphy'ego, wtedy na pewno stracisz . . .
olobololo / 83.27.25.* / 2006-10-04 00:47
dziekuje za odpowiedzi.

jesli chodzi o horyzont czasowy. na dzien dzisiejszy jestem pewien, że przynajmniej rok. trudno mi obecnie powiedziec co dalej.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy