Forum Polityka, aktualnościKraj

6-latki do szkół? Hall spokojna o rodziców

6-latki do szkół? Hall spokojna o rodziców

Money.pl / 2011-06-21 10:06
Komentarze do wiadomości: 6-latki do szkół? Hall spokojna o rodziców.
Wyświetlaj:
justi_ne / 212.191.132.* / 2011-08-26 10:24
szkoda mi mojej córci. jest z rocznika 2006 czyli musi iść w 2012r. do szkoły. odbiera się dzieciom kolejny rok dzieciństwa. przykre to.
dorkapg / 79.190.245.* / 2011-06-21 14:11
niech ktos tę kobietę PUKNIE w głowę, może myślenie jej się włączy.
A czy ta pani ma swoje dzieci?????
ździcho / 77.254.248.* / 2011-06-21 20:32

A czy ta pani ma swoje dzieci?????

No co Ty? Przecież to panna.
acomitam / 87.204.92.* / 2011-06-22 06:50
Nie panna, a rozwódka, wdowa i znów żona. Drugi mąż Jan Tryba, asystent w Instytucie Matematyki UG, zmarł bodaj na raka. Kiedyś robiła wrażenie dość rozsądnej osoby, ale teraz po prostu odjechała. Ciekawe co oni tam w ministerstwach palą, ale musi to być coś mocnego, bo jak widać daje niezłego kopa.
Misiek 01 / 2011-06-22 12:39
Pomysł mi się pdodoba , tylko już teraz wiadomo że szkoły nie są przygotowane na przyjęcie takiej ilości dzieciaków!! Klasy będa przepełnione , a nauczyciele będą mieli o wiele więcej pracy!!
fol / 80.53.58.* / 2011-06-21 13:41
Noooo, zainwestowały samorządy - np. moja szkoła zainwestowała w trawę jakieś 20 lat temu,bo już się wytarła na boisku szkolnym i ni maaaa!!!! nie ma nawet złamanej huśtawki - to właśnie tam ma rozwijać się moje dziecko???????????, chyba będzie zmuszone z powrotem wejść na drzewo......Jak Hall ma czelność opowiadać takie rzeczy i otumaniać społeczeństwo!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego ci super szczęsliwi rodzice nie posłali swoich dzieciaków do szkół w tym roku tylko wybrali 7-mio latki????????????
marynarz098 / 2011-06-21 11:55 / Tysiącznik na forum
.......ja tam nikogo szczesliwego z tego powodu nie spotkalem.......a cbos moze sobie w nos wsadzic..........
Triz / 2011-06-21 11:06 / Bywalec forum
No to więcej będzie bezrobotnych i więcej ZUSu pójdzie. Bo dzieciaczki muszą iść wcześniej do szkoły. Wszystko narzucane z góry.
Gdyby głupota ludzka miała skrzydła to niektórzy by latali / 83.12.233.* / 2011-06-21 10:57
A gdzie te sondaże były robione i kiedy.
Skoro podaje się że w ubiegłym roku do pierwszej klasy poszło tylko niecałe 10% sześciolatków a w bieżącym roku zapisało się coś koło 18% to jakim cudem wyszły jej takie sondaże. Zresztą za kasę wyjdzie wszystko to co zamawiający sobie życzy. Co Pani minister powie na fakt że w roku 2012 szykowany jest cały rocznik ówczesnych sześciolatków i ponad 82% tegorocznych. Czy któś widzi to przepełnienie klas, niesprawiedliwe ocenianie - przecież wszyscy będą jednakowo oceniani i sześciolatek i siedmiolatek, który ma już roczne przygotowanie do nauki, i straszną niechęć dzieci do szkoły w zetknięciu z taką zeczywistością.
A co ze startem w dorosłe życie. Wszędzie przepełnienia na studiach w gimnazjach, liceach nie mówiąc o trudnościach ze znalezieniem pracy i koniecznością przejścia na zasiłki - czy ktoś policzył te koszty. Rozumiem że można by coś takiego wprowadzać, gdyby w 2012 roku siedmiolatków idących do pierwszej klasy było coś koło 30-35% populacji, a nie ponad 82%. To jest chore i nie wiem co za ..... zdenerwowałem się. Kończę bo i tak nie ma sensu przecież Pani minister wie lepiej
już się cieszę / 81.219.170.* / 2011-06-21 10:53
Die ersten Wörter schreiben, plus und minus rechnen, sexuelle Vielfalt kennenlernen – Unterrichtsstoff unserer Erstklässler! Konkreter: Der König heiratet einen König, Onkel Tommy küsst einen Mann, Emily hat zwei Mamis, der Rabe mit dem goldenen Federkleid ist vermutlich transsexuell...

Montag startet Bildungssenator Jürgen Zöllner (65, SPD) eine neue Aufklärungskampagne
już się cieszę / 81.219.170.* / 2011-06-21 11:23
pierwsze słowa napisać, plus i minus liczyć, dowiedzieć się o różnorodności seksualnej - przedmiotem naszych pierwszoklasistów! Bardziej konkretnie: król poślubia króla, wujek Tommy całuje mężczyznę, Emily ma dwie mamusie, kruk ze złotym upierzeniem jest prawdopodobnie transwestytą ... W poniedziałek rozpoczyna Senator Edukacji Jürgen Zöllner (65, SPD), nową kampanię oświatową.
Adol / 2011-06-21 10:35 / Bywalec forum

Jestem przekonana, że szkoła podstawowa jest w stanie na etapie początkowym pracować dokładnie takimi samymi metodami jak przedszkole

Jestem przekonany, że pani minister powinna jeszcze wrocić do szkoły i sie poduczyć. Chodziła na pewno do specjalnej więc tam będzie miała na pewno metody odpowiednie do swojego stanu umysłu.
jamik / 95.51.80.* / 2011-06-21 10:35
Podstawowa różnica między normalnością a "postępem" jest taka, że w normalnej sytuacji to RODZICE są od tego, żeby decydować CZY i KIEDY posłać swoje dziecko do szkoły. I nie ma znaczenia, że p.Hall może być najmądrzejszą kobietą na świecie - to nie jej sprawa wtrącać się w życie mojej rodziny. Jak ktoś chce to przecież może dziecko oddać Ojczyźnie już w szpitalu. A podpieranie się jakimiś sondażami to kuriozum - czy gdyby sondaże były inne p. Hall zmieniłaby swój pogląd.
Pomijając już kwestię, że odpowiedź w sondażu zależy od postawionego pytania, niby pytając o to samo można dostać skrajnie różne odpowiedzi.
raymundo / 2011-06-21 11:02 / Bywalec forum
Niestety nie mogę się z Panem zgodzić. Dzisiaj oddajemy dzieci nie Ojczyźnie, a bandyckiemu "państwu", które tę naszą Ojczyznę okupuje.
tesa1959 / 2011-06-21 10:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Szefowa MEN podkreśliła też ogromne wysiłki samorządów, które zainwestowały w place zabaw przy szkołach, i nauczycieli, którzy przygotowują się do pracy zgodnie z nowymi programami. Według niej, 80 proc. szkół kupiło zabawki dydaktyczne dla najmłodszych uczniów.

Nie wiem: śmiać się czy płakać? Samorządy w większości nie inwestują w przygotowanie szkół na przyjęcie sześciolatków. W dodatku uczniowie 6 letni są w jednej klasie z 7 latkami w 30 osobowych klasach i będzie też tak w przyszłym roku. Czy takie warunki są przyjazne dla ucznia? I nic tu nie ma do rzeczy przyjacielskie nastawienie nauczycieli - tak się nie da pracować efektywnie.
hhhhhhh / 89.174.40.* / 2011-06-21 10:06
ona jest chora?? jakaś mutacja??

Najnowsze wpisy