Forum Polityka, aktualnościKraj

60 proc. Polaków nie wie, czym jest Traktat Lizboński

60 proc. Polaków nie wie, czym jest Traktat Lizboński

Wyświetlaj:
andowc / 83.30.86.* / 2008-03-22 22:32
Ja też nie wiem.
Polegam na wiedzy i mądrości, tych którzy go zatwierdzą, lub odrzucą.
Przesympatyk / 78.157.160.* / 2008-03-22 21:33
A skąd mają wiedzieć jeśli i Premier i Prezydent mówią publicznie że go nie czytali ? Wynika z tego że WSZYSCY działają WYŁĄCZNIE pod wpływem propagandy.
zgred 2 / 153.19.47.* / 2008-03-21 06:58
Chwała Millerowi za wprowadzenie Polski do Unii Europejskiej. Polska ma szanse stać się w przyszłości normalnym cywilizowanym krajem europejskim jak np: Hiszpania lub Finlandia. Kaczyńscy i PiS pragną pozostawić Polskę w cywilizacyjnym, ksenofobicznym i klerykalnym skansenie Europy. Liczę, że im to nie uda się
tbork / 83.24.216.* / 2008-03-20 21:47
1. Unia Europejska otrzymuje osobowość prawną, przekształca się w europejskie superpaństwo. Państwa członkowskie przekazują na rzecz Unii Europejskiej atrybuty państwowości. W licznych sprawach wyłączne prawo decyzji otrzymuje Unia.

2. Potwierdzona zostaje nadrzędność prawa unijnego nad prawem krajowym, w tym nad narodowymi konstytucjami.

3. Utrata waluty narodowej i własnej polityki finansowej.

4. Utrata prawa weta wobec niekorzystnych dla Polski unijnych decyzji.

5. Budowanie nowego porządku społecznego opartego na negacji Prawa Bożego i Prawa Naturalnego. Promocja patologii uderzających w rodzinę.

6. Zaostrzenie nadzoru i systemu kar wobec ustaw i decyzji krajowych niezgodnych z unijnymi celami. Już dziś tego doświadczamy - sprawa Rospudy, kwoty produkcyjne w rolnictwie i kwoty połowowe dla rybaków, wygaszanie produkcji polskich stoczni, hut, cukrowni itd.

7. Wzrost znaczenia instytucji unijnych - Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Przewodniczącego Rady Unii Europejskiej, Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

8. Degradacja polskiego Parlamentu, Rządu i centralnych instytucji państwa polskiego.

9. Traktat z Lizbony praktycznie nie różni się w założeniach i zapisach od Eurokonstytucji odrzuconej wcześniej przez społeczeństwa Francji i Holandii. Przyznają to sami autorzy i promotorzy obu dokumentów.

10. Po wejściu w życie Traktatu z Lizbony pozycja i głos Polski w Europie ulegną znacznemu osłabieniu. Potwierdzają to nawet tzw. euroentuzjaści.

Nasza obecność w Unii Europejskiej nie musi oznaczać zgody na zniewolenie Narodu Polskiego i degradację Państwa Polskiego.
Aby współpracować z innymi narodami Europy, nie jest konieczny Traktat Lizboński ani inny substytut Eurokonstytucji, który prowadzi do likwidacji państw narodowych i dominacji jednych narodów nad drugimi.
Odebranie narodom Europy prawa do wyrażenia opinii o Traktacie w referendum świadczy o odrzuceniu demokracji przez przywódców Unii i o zamiarze budowy państwa totalitarnego.
My, Polacy, szczególnie znamy wartość wolności.
Dlatego domagamy się referendum w sprawie ratyfikacji Traktatu z Lizbony, który odbiera Polsce suwerenność, wywalczoną za cenę krwi naszych przodków.
Do Wolnych Polaków :Polacy dzisiaj nie chodzi o to kto ten traktat podpisze PO czy PIS problem polega na tym że decyzji takich się już nie cofnie.
rty / 83.7.107.* / 2008-03-18 23:19
>>
1. Tekst "Traktatu Reformującego" jest uzgodniony, parafowany i podpisany; bez zgody wszystkich 27 Stron nie można zmienić nawet litery.

2. Spór dotyczy tego, że "Rząd" PiS-u zastrzegł sobie w Brukseli tzw. "Protokół brytyjski" oraz prawo nie przyjęcia Karty Praw Podstawowych (nie dotyczy to zawartej w KPP postanowień Karty Praw Socjalnych, które z kolei III RP z'obowiazała się wprowadzić - o czym do niedawna nie wiedziałem!).

3. PiS ma 1/3 głosów w Sejmie i w Senacie; bez PiS-u Koalicja nie przepcha ratyfikacji - a w ostateczności Pan Prezydent może nie podpisać ustawy.

4. PiS domaga się osobnej ustawy, która by zagwarantowała, że obecna (i przyszłe) Władze nie wycofają w/w zastrzeżenia i nie przyjmą KPP.

5. PO twierdzi, że może zgodzić się tylko ujęcie tych zastrzeżeń (i kilku drobniejszych) w uchwale - która nie jest dla "Rządu" z'obowiazująca.

6. Obie strony walczą o pietruszkę! PO może jak najbardziej przyjąć warunki PiS i uchwalić żądaną przez PiS "Ustawę blokującą". Następnie PiS zagłosuje ZA "Ustawą o ratyfikacji TR". Potem p.Prezydent podpisze obie te ustawy. Potem się one uprawomocnią...

... i na drugi dzień PO składa wniosek o uchwalenie "Ustawy o anulowaniu Ustawy Blokującej". Oczywiście Pan Prezydent może ją zawetować, jednak do obalenia veto Prezydenta potrzebna jest większość tylko 3/5 (Art. 122 p.5 Konstytucji - a nie 2/3, niezbędnych do zmiany Konstytucji) - a większość 3/5 (276 Posłów) Koalicja + LiD ma! Tyle, że PO woli nie być na łasce PSL ani LiD-u.

7. Oczywiście można się łudzić, że PO nie zmieniłaby uchwalonej niedawno ustawy. Ale dlaczego nie miałaby tego zrobić? Ustawy - w praktyce: wszystkie ustawy - są przecież co chwila zmieniane. Nawet dziś mówi się o tym, że ustawę, w której Parlament postanowił, że ratyfikacja TR nie odbędzie się w trybie referendum można zmienić - i jednak urządzić referendum; TAK - czy NIE?

8. PiS, by jego działania miały sens, powinno zażądać, by zamiast Ustawy uchwalono odpowiednią poprawkę do Konstytucji. PiS tego nie robi - bo wcale nie chce zablokować wejścia w życie TR w pełnej wersji. To tylko taka gra - by utrzymać w obrębie wpływów establishmentu elektorat euro-sceptyczny. PP.Kaczyński i Tusk grają tak naprawdę w jednej drużynie - a to, co Państwo widzicie, to teatr.
>>
KoP / 2008-03-18 19:56 / Bywalec forum
coś Wam powiem na temat gejów:
w zeszłym roku byłem na wycieczce z rodziną w Szklarskiej Porębie i pewnego pięknego poranka udalem sie z 5 letnia córką wyciagiem na Szrenicę. Wracając tymże wyciągiem w dól mijaliśmy dwóch samotnych, wjeżdżających na górę gejów, oblizujących się i całujacych w najlepsze, a na dodatek jeden trzymał rękę w spodniach drugiego. Byli to goście dobrze po czterdziestce, ale niezbyt zadbani, zarośnięci i wręcz oblesni. Jak myślicie, jaka byla reakcja moja na ten widok?? niemal się zrzygałem, czegoś równie wstrętnego w zyciu nie widziałem. Dobrze, że na czas ich zauważyłem i odwróciłem uwagę corki, oszczędzając jej tego widoku.
Jesli chodzi o mnie, może nie wiem co to traktat lizboński, ale wiem co to obleśny gej i wiem, że nie mozna dopuścić do zwiększania ich praw, zwlaszcza praw do adopcji i mozliwości zakładania rodzin.
RGI49 / 193.1.172.* / 2008-03-20 23:04
Pewnie gdyby wjezdzala gruba, oblesna baba ze starym, obrzydliwym facetem, ktory wlozyl by jej reke w majtki pewnie byl bys zachwycony, no i corka.
zjednądziurką / 77.242.225.* / 2008-03-21 12:44
co, ty też "normalny inaczej"?? Widok mężczyzny i kobiety ( nawet w słusznym wieku) jest czymś normalnym, w przeciwieństwie do widoku opisanego przeż KoP-a. Nawet niesympatycznie wygladający facet ze starą babą, nie są tak odrażający jak dwóch niesympatycznych pedałów. Osobiście nie mam nic przeciwko nim, ale czułości niech sobie okazują w domu, nie publicznie. A zastanawiałeś się , jeśli nasze prawo dopuści do małżeństw homo, a następnie umożliwi im adopcję, kto będzie dla dziecka tatą, a kto mamusią??
wolny człowiek / 83.27.45.* / 2008-03-18 11:27
A niby skąd u cholery mają wiedzieć? A od czego są politycy? Czy czasem nie od tego by bronić naszych polskich interesów? Czy zwykli ludzie nie mają innych problemów tylko czytanie niezrozumiałego dla większości bełkotu prawnego?. Obywatel ma się znać na podatkach (liniowy czy może progresywny), system głosowania (na listę ,czy na konkretnego polityka). Najlepiej ustawowo pod karą grzywny, więzienia, chłosty i przepadku mienia, zobligować WSZYSTKICH bez wyjątku obywateli do czytania wszystkich ustaw i obowiązkowego uczestnictwa we WSZYSTKICH wyborach (wyborach sołtysa też). Wtedy zapanuje powszechny dobrobyt, szczęście i demokracja. Politycy zaś będą zwolnieni ze wszelkiej odpowiedzialności (bo przecież Naród wybrał) i będą się cieszyć zasłużonym szacunkiem i poważaniem wyborców. I niemałą KASĄ.
Stach44 / 195.47.201.* / 2008-03-21 08:32
Masz rację, skąd mają wiedzieć? Z dziennika, gdzie mówi się o pijanym ojcu?
2J / 81.168.178.* / 2008-03-21 08:26
Bardzo dobra wypowiedź. Ten cały bełkot prawny ma zastąpić zdrowe myślenie, przedłożyć mętne i niespójne prawo tworzone przez polityków z "k********" w oczach nad zdrowym rozsądkiem!
2b / 83.24.171.* / 2008-03-18 12:16
Dygrasja: Money dlaczego dzielicie dyskutantów na tych, których wypowiedzi publikujecie i na tych, którzy wypowiadają swoje poglądy nie urągając obowiązującemu regulaminowi i ich nie zamieszczacie? Dlaczego? - b.

" Wolny człowieku" - podzielam pogląd. To gorzka i porażająca prawda. Żyć w kraju obłudy, ogromnego i ogólnego bałaganu - to wielka i trudna sztuka. W każdym obszarze władzy dzieją sie rzeczy skandaliczne, nawet w kościele - może jedynie w niebie panuje jakiś porządek.
Myślę, że należałoby odwrócić Twoją propozycję. Karać ale winowajców.
rty / 83.7.107.* / 2008-03-18 23:22
Tak, to prawda.
Money.pl (będący własnością ateistów) CENZURUJE wpisy niezgodne z "lewacką ideologią"!
mycha10 / 2008-03-18 11:10 / Bywalec forum
Po co wydawac kasę na referendum,jak i tak jego rezultat jest przesądzony/gdyby jeszcze można było głosowac przez internet,to przewaga za byłaby jeszcze większa/.Większośc Polaków zdaje sobie sprawę ,że bez silnej Unii Europy nie jesteśmy w stanie wytrzymac konkurencji silnie rozwijających sięCHIN, Indii , Brazylii,RPA i in.Możemy byc skansenem. Traktat jest tylko pretekstem do odsunięcia i możliwości przeprowadzenia reform,które są w naszym kraju niezbędne.Pytanie politykom zależy na kraju, czy na tym ,żeby istniec w mediach.?
KAP / 2008-03-18 11:17 / Tysiącznik na forum
alez mycha10 nie bierzesz pod uwage malzenstw gejowskich i pani Steinbach..... -:)
mycha10 / 2008-03-18 16:58 / Bywalec forum
geje zawsze byli i będą, nawet bardzo znani z historii świata. Nikt specjalnie by się nimi nie interesował, gdyby nie grupy , które z niewiadomych powodów ich nienawidzą/przypomina mi to faszystów/ pani Steibach też niech sobie spokojnie żyje w Niemczech.Problem oddania Niemcom i innym/też Polakom /ich mienia jest bardzo złożony i powinno to regulowac prawo,Zresztą jak ktoś żyje przeszło 60 lat w nie swojej własności,to powinien już zaoszczędzic na małą chatkę i nie łasic się na cudze.Wielu dostało te dobra za darmo, to już mieli zysk.Poza tym żeby coś dostac trzeba się było zasłużyc władzy.
arch / 2008-03-18 12:16 / Tysiącznik na forum
"Przecież to już było ....."
Była już chata, w chacie szkłoI łapka w łapkę wszystko szło,Co twoje było prawie moje

Czego się boisz głupia,Czemu nie chcesz iść na całość,Czasem warto dobrze upaść,.......,Mała nie bądź taki głupiec. "
mycha10 / 2008-03-18 17:02 / Bywalec forum
ja chcę tylko spokojnie życ. mam dośc tych kłótni o pietruszkę i narzucania większości woli jakiejś marginalnej sekty.Arch zrzuc berecik i zacznij myślec. bo teraz wyrażnie CIĘ CIŚNIE
qwertyu / 217.115.75.* / 2008-03-18 10:28
jak dla mnie jest to "oczywista oczywistosc", ze w tak waznej sprawie powinno sie / trzeba zorganizowac referendum. Skoro w Holandi i Francji moglo byc i bedzie w Irlandii to dlaczego nie mogloby odbyc sie w naszym kraju ! Czuje sie oszukany przez obecny rzad ! Zadam tego referendum z poprzedzajaca je debata polityczna tak aby kazdy obywatel w mniejszym badz wiekszym stopniu mogl zrozumiec / zapoznac sie z zapisami tego traktatu oraz konsekwencjami dla przyszlych pokolen !
Teraz tak naprawde tego traktatu nikt na oczy nie widzial, a burza idzie i o co - jak go ratyfikowac - bzdura !
Referendum odda prawde i wole narodu !
Już zniszczono Pol. rybołówstwo / 81.210.48.* / 2008-03-18 10:11
No to róbmy referendum. Ale boicie się euroidioci, boicie się co.
Cspostrzegawczy / 2008-03-18 10:10 / Tysiącznik na forum
Jak widać od paru dni wszystkie media zajęte są walką propagandową miedzy PO, a PISem dotyczą sposobu ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. W cień idą tak ważne decyzje jak "Kontrybucja CO2" http://politycznogospodarczy.blog.onet.pl/ i dochodzi do tego, że Tusk pluje we własne gniazdo: http://wiadomosci.onet.pl/3308446,relacjetv.html .

Uporządkujmy:
1. PO i reszta (LID i PSL) podjęło uchwałę jak najszybszego możliwego zaakceptowania "Karty Praw"
2. PIS broni się, przed marginalizacją i pragnie zabezpieczyć się, przed zmianami w wynegocjowanym traktacie.
3. PO udaje, że nie wie o co chodzi i eskaluje konflikt zmasowaną propagandą o "eurofobiach PISu", wylewa mnóstwo pomyj o nowym LPRze na prawej stronie i itp usiłując propagandowo zapędzić PIS do marginesu przeciwników zjednoczenia UNI.
4. PIS nie pozostaje dłużny i przypisuje PO sprzedaż interesów narodowych.

Czy w ramach walki polityczno-propagandowej przez PO - "dorżnięcia watahy" - zniszczenia PISu, można tak ryzykować.
Przecież PO ma wszystkie sznurki i w każdej chwili może przerwać ten cyrk, ale woli niepokoić Europę i zwalać na PIS.
To PO odpowiada za władzę i nie sądzę, by traktat był zagrożony, ale ryzykują i idą w cień ważne sprawy - protesty w służnie zdrowia lub okazuje sie, że np. ZUS nie ma na emerytury: http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=1585&news_id=186589&scroll_article_id=186589&layout=1&page=text&list_position=1

Jak wypowiada się Staniszkis http://www.rp.pl/artykul/108369.html , że ludzie nienawidzą PIS, choć nie kochają PO to Platformie właśnie o to chodzi , by DORŻNĄĆ PIS nawet KOSZTEM KRAJU, kosztem wizerunku w Unii - nie ważne jak się rządzi, ważne by znaleźć haki na PIS.
Czyżby PO dążyło do dyktatury (świadczy o tym zamach na media publiczne i marginalizacja opozycji) ?
Kiedy Polacy się obudzą i zobaczą, że rządzą nami "chłopcy w krótkich spodenkach", którzy chcą mieć wszystkie zabawki tylko dla siebie.
Marlena B. / 80.53.28.* / 2008-03-18 15:56
PO nie ma w tej sprawie większości potrzebnej do pzregłosowania. Brakuje 6 głosów z PIS, dlatego nie może "pociągać za sznurki". Zanim coś napiszesz to dowiedz się dokładnie.
Cspostrzegawczy / 2008-03-19 10:37 / Tysiącznik na forum
Oczywiście, ze pociąga, w kazdej chwili może się zgodzić z PIS.
Natomiast PIS jeśli miałoby się zgodzić z PO to musiałoby odstąpić od tych wszystkich wynegocjowanych w Traktcie ustępstw lub zaufać PO , że nic nie "będzie majstrował", a słowo zaufanie tak czesto powtwrzane w expose, niestety nie jest utorzsamiane z tą władzą - choćby ze względu na grudniową uchwałę.
Gdyby PO miałoby te 6 głosów więcej to jest jeszcze prezydent.
Aidan / 193.138.140.* / 2008-03-19 00:26
ale może zrobić referendum, w którym większość zagłosuje "za" przyjęciem, bo przecież, od ostatnich wyborów wiele się zmieniło w nastrojach ludzi, a pozostało tylko tyle samo miejsc dla PiS-u w parlamencie - Czyżby jednak PO obawiało się, ze moze się okazać, ze nie ma wcale tak dużego poparcia wśród obywateli??
Cspostrzegawczy / 2008-03-19 09:57 / Tysiącznik na forum
PO nie zrobi referendum, gdyż referendum zatwierdziłoby Traktat w formie podpisanej i PO nie mogłoby odstąpić od Karty Praw.
To PISowi zależy na referendum, nawet w dużej cześci głosował za.
Wiemy, wiemy / 81.210.48.* / 2008-03-18 10:05
Zniszczeniem Polski. Nadrzędnością prawa Unijnego (generowanego przez niemcy) nad prawem (Konstytucją) krajów unijnych, bez prawa weta. Wystarczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pajchiwo / 2008-03-18 09:33 / Tysiącznik na forum
Ciekawe ilu z tych 34% kłamało, i ilu ma pojęcie tylko takie jakie przedstawiły media - czyli właściwie żadne...
Zef / 83.3.99.* / 2008-03-18 09:16
1. Unia Europejska otrzymuje osobowość prawną, przekształca się w europejskie super- państwo. Państwa członkowskie przekazują na rzecz Unii Europejskiej atrybuty państwowości. W licznych sprawach wyłączne prawo decyzji otrzymuje Unia.
2. 2.Potwierdzona zostaje nadrzędność prawa unijnego nad prawem krajowym, w tym nad narodowymi konstytucjami.
3. Utrata waluty narodowej i własnej polityki finansowej
4. Utrata prawa weta wobec niekorzystnych dla Polski unijnych decyzji
5. Budowanie nowego porządku społecznego opartego na negacji Prawa Bożego i Prawa Naturalnego. Promocja patologii uderzających w rodzinę
6. Zaostrzenie nadzoru i systemu kar wobec ustaw i decyzji krajowych niezgodnych z unijnymi celami. Już dziś tego doświadczamy- sprawa Rospudy, kwoty produkcyjne w rolnictwie i kwoty połowowe dla rybaków, wygaszanie produkcji naszych stoczni, hut, cukrowni itd.
7. Wzrost znaczenia instytucji unijnych- Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Przewodniczącego Rady Unii Europejskiej, Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości
8. Degradacja polskiego Parlamentu, Rządu i centralnych instytucji państwa polskiego
9. Traktat z Lizbony praktycznie nie różni się w założeniach i zapisach od Eurokonstytucji odrzuconej wcześniej przez społeczeństwa Francji i Holandii. Przyznają to sami autorzy i promotorzy obu dokumentów
10. Po wejściu w życie Traktatu z Lizbony pozycja i głos Polski w Europie ulegną znacznemu osłabieniu. Potwierdzają to nawet tzw. euroentuzjaści.
-zadra / 83.26.149.* / 2008-03-25 21:59
nie podoba mi się to wszystko,wyglada na to ,że po podpisaniu traktatu ..rządzić nami będa Niemcy
radzix / 212.76.37.* / 2008-03-20 21:59
W/g mnie nie przytoczyles zednego racjonalnego argumentu.
1. nie widze w tym nic zlego- podobnie jak to sie ma z wladza lokalna (gmina, powiat, wojewodztwo) na kazdym szczeblu jest odpowiednie ustawodawstwo okreslajace kompetencje danego szczebla -panstwo byloby komorka unii
2. jw
3. ????? to juz chyba jest przesadzone i w/g mnie chyba raczej nalezy sie cieszyc ze zlikwidowania zbednych i sztucznych barier handlowych
4. patrz pkt.1. Nie widze powodu aby np. ktorekolwiek wojewodztwo wetowalo jakas ustawe
5. Jakiego Prawa Bożego??? religii mamy mnostwo, kazdy wierzy w co chce -wolny wybor. Natomiast nie zauwazylem, zeby Unia negowala jakiekolwiek Prawo Naturalne (prosze o konkrety). Jesli chodzi o patologie w rodzaju homoseksualizmu to nie zadna promocja a zwykle uszanowanie prawa do wlasnego wyboru.
6. I bardzo dobrze- musi byc spojna polityka gospodarcza regionu.
7. patrz pkt. 1.
8. no tak, czesc kompetencji przeniesionych zostanie wyzej (gdzie rowniez beda decydowac Polacy)
9. no trudno -widocznie Francuzi i Holendrzy mysleli, ze ratyfikujac Traktat beda pod zbyt duzym wplywem Polakow :)
10. a dlaczego? niby kto to potwierdza?
Aidan / 193.138.140.* / 2008-03-19 00:30
ale żeś p***********: "promocja patologii uderzających w rodzinę" - leżę na podłodze i zwijam się ze śmiechu hahaha
ja i ty / 213.17.183.* / 2008-03-18 11:08
Tego mi właśnie trzeba :) Popieram!!!
raf73 / 83.14.5.* / 2008-03-18 10:27
Tak, ja się zaliczam do tych, którzy nie wiedzą na czym polega ten traktat. Ale po Twoim (Pana? Pani?) przedstawieniu: w punkt 5. nie wierzę (bo nie wierzę, żeby w tym traktacie było napisane "Traktat znosi Prawo Boże i Prawo Naturalne, UE zobowiązuje się do wspierania patologii i niewspierania rodziny"), natomiast reszta mi się podoba.

Jak tak nie lubicie Niemców, to po co było wstępować do UE? Może trzeba było poczekać, aż wymrą ci, dla których II wojna światowa jeszcze się nie skończyła?
Aidan / 193.138.140.* / 2008-03-19 00:32
heh, dobrze powiedziane, jest jeszcze sporo takich dla których II wojna nie skończy się nigdy.
raf73 / 83.14.5.* / 2008-03-19 11:16
Szkoda tylko tych ludzi, którzy mają dużo lat, wojnę pamiętają, ale nie szukają już odwetu.
qwertyu / 217.115.75.* / 2008-03-18 08:26
no to moze opublikujecie co istotniejsze fragmenty tego traktatu, to sie opinia publ. dowie !!!
media od siedmiu bolesci....
bubu / 2008-03-18 11:39 / Bywalec forum
http://eur-lex.europa.eu/JOHtml.do?uri=OJ:C:2007:306:SOM:PL:HTML

ale tak naprawdę są to jedynie poprawki do Konstytucji Europejskiej (Traktatu ustanawiającego Konstytucję dla Europy). Tej samej którą odrzuciły w referendach Holandia i Francja. Tym razem nie ryzykowano już pytania obywateli o zdanie tylko przeforskowano ratyfikację przez parlamenty krajowe w większości państw członkowskich (z wyjątkiem Irlandii)
wezyzyr / 212.76.37.* / 2008-03-18 09:37
wiesz, że mediom nie chodzi o informacje tylko o show i o show i oglądalność, stąad takie działanie.
Aidan / 193.138.140.* / 2008-03-19 00:35
popieram - obok gry poliy=tyków, mamy do czynienia z grą o widzów - a teraz potwierdza się to co już od 4 prawie lat jest nagminnie spełniane przez media "Polak głupi, Polakowi trzeba pokazać, którędy ma iść".
arch / 2008-03-18 08:54 / Tysiącznik na forum
dlaczego nikt nie publikuje tego traktatu ?
-skoro to taki sukce to niech się PLEBS o nim dowie , nieprawdaż ?
A jak słychać -Traktat jest dla polityków -
a nie dla plebsu najniższej warstwy ludności miejskiej(najbiedniejsi),
- pozbawionej majątku ,i obywatelstwa, emigrantów
-złożonej m.in. z robotników, służby, żebraków i marginesu ......
gdzie ci eurofanatycy - no gdzie ?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy