Forum Polityka, aktualnościKraj

70 proc. skrzynek czeka na wymianę

70 proc. skrzynek czeka na wymianę

skomentuj
Wyświetlaj:
denis / 62.87.174.* / 2008-07-20 14:14
Brak wymienionych skrzynek to dobry interes dla konkurencji , teraz należy wyliczyć ile kasy traci się dziennie i sprawę skierować do sądu. Czysty zysk bez ryzyka
leiho / 2008-07-20 08:54 / "Tu Ne Cede Malis"
rok 2012 - kazdy obywatel ma miec obowiązek eurosuwaka do spodni, niezastosowanie sięgrozi kastracją i 5 latami ciezkich robót.

rok 2017 - kazdy obywatel musi mieć wytatuowane na ramieniu euroznacznik, 8 cyfrowy kod rejestracji w europejskim systemie rejestracyjnym.

rok 2020 - kazdy obywatel ma do dyspozycji miesiecznie 2000 ton tlenu do oddychania (z mozliwoscią dokupienia doadtkowych limitów u lokanego towarzysza z podstawowej komórki partyjnej), 20 litrów wody do toalety biezącej i 1 szare mydło - wszystko w celu dbałosci o czystosc srodowiska naturalnego.


rok 2030 - kazdy obywatel po skonczeniu 60 lat podlega uspieniu i utylizacji - dosc pasozytowaniu na naszym systemie emerytalnym , dosc pozerania zywnosci, ktora oczywiscie wskutek dzialania spekulantów zdrozala 70000 % w ciagu ostatnich 15 lat, dosc płacenia emerytur - osoby po ukonczeniu 60 roku zycia proszone są o zglaszanie do powiatowych centrów usypiania, zabieg funduje brukselska fundacja "Żyj młodo, żyj pięknie".
mycha10 / 2008-07-20 12:40 / Bywalec forum
Nareszcie może rozwinie się konkurencja Poczty Polskiej.W tej chwili po kazdym strajku podnoszą płace pocztowcom, a nam koszty usług.Natomiast jakośc usług jest coraz gorsza.Nikt nie dba o konsumenta ,który płaci i faktycznie utrzymuje pocztę,tylko o to, by nie narazic się związkom,na które też musimy płacic z naszych podatków
randia / 80.53.39.* / 2008-08-19 20:32
jaka konkurencja dla poczty przeciez listy dalej musze wysylac tylko z poczty a kurier zawsze dostarcza paczki do domu to jakas totalna bzdura przeciez poczta to monopolista tyle place za list niech mi go dostarcza i nadal nie rozumiem dlaczego place za skrzynke niech nosi list do mieszkania jesli dla ich wygody cos sie montuje to niech ponosza koszty fajna ustawa znowu obarczony klient
leiho / 2008-07-20 14:18 / "Tu Ne Cede Malis"
to trzeba sprywatyzowac poczte do chol..ery i koniec. Pojawi sie 20 firm, z ktorych kazda dorecza paczkę do rąk włąsnych. A tych burakó z Poczty Polskiej pogonic na 4 wiatry, i do widzenia. Niech gnój przerzucają.
prawiezaratustra / 2008-08-24 20:54 / _
Są też minusy.
Znikną podobnie jak w Tepsie realne, punkty obsługi klienta.
Ogłupiani co prawda przez związki ale jednak fachowi pracownicy, zostaną zastąpieni e-telefonistkami szkolonymi do ogłupiania klientów.
Runie kolejny bastion polskości.
Zyski popłyną jak w PZU do Holandii.

Zanim komuna w Polsce zrobiła swoje, pracownik PP był podobnie jak sędzia, policjant, nauczyciel czy urzędnik - przykładem kultury, uczciwości jak też stabilizacji materialnej.
Dlaczego nie miałoby być tak nadal w wolnej Polsce?
nielubie idiotów / 83.25.238.* / 2008-07-20 09:35
beawo a debile dalej są tacy antuzjastycznie nastawieni.....widać cep cepa cepem pogania ...skad my to znamy - wyprane mózgi na czele z liderem wszystkich pralni w polsce gazetą koszerną zwana wyborczą
merval / 83.22.188.* / 2008-07-20 12:26
Macie rację . Kto bowiem lubi idiotów? Tym bardziej ,że nie ma to jak nasze , polskie rozwiązania. U mnie na przykład zainstalowano niecałe dwa lata temu takie właśnie nasze skrzynki. Jednym z ciekawych rozwiązań konstrukcyjnym jest to ,że czołowa płyta którą otwiera listonosz w celu włożenia korespondencji nie bardzo pasuje do reszty i w efekcie częstokroć skrzynka nie jest zamykana dając tym "ciekawskim" oraz złośliwym prosty dostęp do cudzej korespondencji.
Drugie rozwiązanie nie jest już takie finezyjne. Indywidualna przegroda gdzie wkłada się korespondencję zawiera szczelinę umożliwiąjącą łatwy dostęp temu co ma swoja przegrodę poniżej. Tu więc dostęp do cudzej korespondencji ograniczony jest do osoby sąsiada.
Tak jest. Unia brzydka. Nie ma to jak nasze, polskie.
Lepap / 81.190.107.* / 2008-08-15 10:03
Dla odbierającego przesyłki stare skrzynki były wygodniejsze ze względu na pochyłe dno. W nowych skrzynkach nie widać czy w skrzynce są przesyłki. Trzeba codziennie sprawdzać wkładając rękę do środka i macać ( tym sposobem wycierając kurz w skrzynce). To macanie dotyczy w tych co mają skrzynki wysoko lub nisko tak jak ja i większość mieszkańców dużych budynków. Raz nawet podczas tego macania poczty skaleczyłem grzbiet dłoni (nie napity, na trzeźwo). Poza tym skrzynki te są głębsze od skrzynek poprzednich i bardziej "odstają" od ściany. Stare przeszkadzały przy wnoszeniu mebli a z tymi skrzynkami będzie większy problem. Jedyna zaleta (?) to "wrzutka" ale to jest zaleta dla listonosza a przede wszystkim dla firm reklamowych.
prawiezaratustra / 2008-08-24 20:59 / _

nie napity, na
trzeźwo

powinien to potwierdzić ktoś niezależny.
(Trzeba pożartować bo jutro poniedziałek)
skomentuj

Najnowsze wpisy