Forum Polityka, aktualnościKraj

95 proc. dzieci w przedszkolach. Do 2020 r.

95 proc. dzieci w przedszkolach. Do 2020 r.

Money.pl / 2011-03-11 21:53
Komentarze do wiadomości: 95 proc. dzieci w przedszkolach. Do 2020 r..
Wyświetlaj:
Ryhszard W / 83.30.166.* / 2011-03-12 09:23
"Broniarz: Bez pieniędzy nie będzie więcej przedszkoli" - Dlatego mówią o roku 2020 a lemingi polskie kupuja to jako dobra i rzetelna informacje. Oby było dobrze ale raczej dostaniemy od ekonomii po du**e
residenzpalast / 89.77.195.* / 2011-03-12 08:25
nastepne piep..... fantastow- oszustow i megalomanow spod znaku PeŁo
Gia / 133.1.95.* / 2011-03-12 05:07
Mamy, chroncie swoje dzieci! Jezeli mamy niz demograficzny to zwyczajnie trzeba starac sie przekonac mlode kobiety do macierzynstwa, ulatwic im to spcjalnymi dodatkami na kazde dziecko. Nie trzeba byc wielkim filozofem zeby to zrozumiec. Pani Hall dazy do odseparowania dzieci od rodzicow jak najwczesniej, przez to zmniejszenia wiezi, znaczenia rodziny. Ludzie, obudzcie sie. Protestujcie!!!!!!
ta / 95.40.155.* / 2011-03-12 10:18
Dokładnie, oni tylko chcą żeby kobiety rodziły dzieci, a potem sru dziecko do żłobka a matka ma iść do roboty, bo inaczej jest nienowoczesna kura domowa. Ja chce sama dziecko wychowywać przynajmniej do 3-go roku życia. Chcę żeby było zdrowe i szczęśliwe, żeby wiedziało że ma mamę. Wszystkie dzieci moich znajomych, które od początku są zostawiane w żłobkach są chude, blade i zawsze posmarkane. Serce mi się kraja jak to widzę. Rodziców też mi szkoda, bo zazwyczaj nie ma wyboru. Albo poślesz dziecko do żłobka albo nie będziesz mieć co jeść. Ja sama zajmuję się swoim dzieckiem, ale czy zdecyduję się na drugie...nie wiem. Chciałabym, ale nie chce by było wychowywane w żłobkach przez obcych a na dalsze niepracowanie nie mogę sobie pozwolić. I tak już będę mieć problem ze znalezieniem pracy, bo pracodawcy nie chcą zatrudniać kobiet ok 30-tki, wiadomo dlaczego. W tym kraju nie ma polityki pro rodzinnej.
sceptyk / 2011-03-11 23:20 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
JanuszPOlikot / 2011-03-11 21:53 / Tysiącznik na forum
Tak, tak.... masoństwo chce sobie wychować młody narybek ciekawe od kiedy zaczną promować przedszkola steinerowskie........ o których czytamy.......Steiner należał do nurtu myślicieli budujących darwinizm społeczny w takich sprawach jak eugenika, eutanazja i ekonomia. Był promotorem ruchu neopogańskiego w Niemczech początku XX w., promującego libertynizm seksualny, nudyzm, rasizm, antykatolicyzm. Miał ogromny wpływ na hitleryzm i na Carla Junga.

Kontakty z Atlantydami
Steiner przyznawał się do pozacielesnych kontaktów z Atlantydami.

Bóg teozofów
Teozofia uznaje Boga jako byt immanentny, czyli istniejący tylko w człowieku (np. w jego wyobraźni).

Antropozofia pozytywnie o Lucyferze
Antropozofia, podobnie jak teozofia, traktuje Lucyfera pozytywnie, jako jednego z duchów. (Encyklopedia Białych Plam PWE)

Nauczyciele w szkołach waldorfskich
Wg myśli Steinera nauczyciele w jego szkołach: (Encyklopedia Białych Plam PWE)
 mają postrzegać dzieci jako dające się formować istoty, których struktury są określone przez poprzednie życie.
 W szkole najważniejsza jest inicjacja do medytacji czyli doświadczenie odmiennych stanów świadomości.
 Jest tutaj zamazana granica między religią i kulturą, między prywatnym objawieniem Steinera a obiektywizmem nauki.
 Współpraca z domem rodzinnym ma stwarzać podobną atmosferę również w domu.
 Eurytmia jest wg nich mostem o charakterze inicjacyjnym, wprowadzającym świadomość kosmiczną na zasadzie mediumicznego otwarcia.
JanuszPOlikot / 2011-03-11 22:00 / Tysiącznik na forum
W niektórych przedszkolach tego typu w Polsce "przedszkolanki" uczą dzieci oddawać pokłony słońcu........czyli mamy neopogaństwo spod znaku New Age........

Uwaga...... młode mamy uważajcie komu POlecacie swoje dzieci.......
byly solidaruch / 83.24.208.* / 2011-03-11 23:23
TO DLACZEGO PO 1989roku POLIKWIDOWANO PRZEDSZKOLA ??? /moze ktos odpowie/.........

Najnowsze wpisy