Forum Forum inwestycyjneForex

A moze oszczednosci lokowac w Juanie??

A moze oszczednosci lokowac w Juanie??

Paprota / 89.75.154.* / 2009-05-23 09:44
To Chiny mają dziś znacznie mniej kłopotów niż administracja amerykańska i do tego dysponują gigantyczną nadwyżką handlową – uważa ekonomista prof. Nouriel Roubini. Pełen entuzjazmu dla przyszłości juana jest również Ben Simpfendorfer, główny ekonomista Royal Bank of Scotland w Hongkongu. – Rosnący popyt na juana – walutę szybko rozwijającej się gospodarki – zmniejszy zapotrzebowanie na pozostałe waluty, a zwłaszcza na dolara – mówi.

Ale zdaniem Michaela Saundersa, dolar już nie straci wiele do euro. – Wzrost wartości euro będzie hamowany przez złą sytuację gospodarki europejskiej – podkreśla.

Zdaniem ekonomistów Unicredit i BNP Paribas w grudniu 2009 r. euro będzie kosztowało 1,40 dolara. Według analityków Brown Brothers kurs euro może dojść do 1,48 dol., ale są prognozy zakładające 1,6 dol.
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-25 10:07 / Tysiącznik na forum

2009-05-25 00:16:52 | 83.238.201.* | dylanologo_polacco
wybacz, że wtraćam się z opóźnieniem, ale zaintrygował mnie twój wpis. Mowiac pejsaci,
masz na mysli żydowska finansjerę w diasorze amerykańskiej? tak to nalezy rozumiec? Bo
raczej nie przypuszczam, że masz na mysli Izraelitów, zamieszkujących tereny panstwa
Izrael. POtwierdź , jesli o tot ci chodzi. NIby fakt bez znaczenia, ale jednak istotny w
tych rozważaniach o tym gdzie rodzi sie bogactwo.
skomentuj zgłoś do usunięcia

2009-05-25 00:16:24 | 83.238.201.* | andw
wybacz, że wtraćam się z opóźnieniem, ale zaintrygował mnie twój wpis. Mowiac pejsaci,
masz na mysli żydowska finansjerę w diasorze amerykańskiej? tak to nalezy rozumiec? Bo
raczej nie przypuszczam, że masz na mysli Izraelitów, zamieszkujących tereny panstwa
Izrael. POtwierdź , jesli o tot ci chodzi. NIby fakt bez znaczenia, ale jednak istotny w
tych rozważaniach o tym gdzie rodzi sie bogactwo.


A ty co ??Karamba szpieg? Czytaj ze zrozumieniem albo kup sobie gazete.
Masz tyle info DARMOWEGO na forum to jeszcze tłumacz kazdemu o co kaman ?hahahahaha
greenstar / 2009-05-24 16:45 / Pogromca jeleni
hahahahaha...........tak business is business......
greenstar / 2009-05-24 16:13 / Pogromca jeleni
tylko dlaczego zabili Jezusa?:))
Merida / 89.230.223.* / 2009-05-24 16:34
Może przestał spłacać hipotekę
sierota marycha / 2009-05-24 18:03 / Tysiącznik na forum

Może przestał spłacać hipotekę

albo kiwnal ich na opcjach bo byl jeszcze cwanszy
bidnymaniek / 2009-05-24 15:28 / Tysiącznik na forum

cwanszych od
pejsatych nie ma, oni maja genetyczny talent do robienia pieniedzy


hahahahahahahha.................to prawda.............lepszy kiepski interes niż dobra robota..................a interes im sie dopiero rozkreca
pozdr,
sierota marycha / 2009-05-24 15:48 / Tysiącznik na forum

hahahahahahahha.................to prawda.............lepszy kiepski interes niż dobra
robota..................a interes im sie dopiero rozkreca pozdr,

ogolnie mowiac, na tle innych narodowosci to wyjatkowo utalentowani ludzie i tu prawdopodobie lezy przyczyna antysemityzmu, ich dar do robienia kasy nie jest legenda a faktem i widzimy to w chwili obecnej....buahahaha
bidnymaniek / 2009-05-23 14:17 / Tysiącznik na forum
a za yuan-a proponuje skup butelek :)
bidnymaniek / 2009-05-23 14:16 / Tysiącznik na forum
skoro 1.6 zakładaja to ja zakładam 1.0
dietaoptymalna.com / 83.29.73.* / 2009-05-24 13:33
Mam wrażenie, że Chińczycy będą tak samo goleni na opcjach jak Polacy:
http://www.elliottwave.com/freeupdates/archives/2009/05/21/China%92s-Dollar-Exodus.aspx
sierota marycha / 2009-05-24 14:36 / Tysiącznik na forum
Dieta, zolci zalozyli sidla na siebie utrzymujac sztywny kurs RMB i manipulujac kursem w wiadomym celu, kiedys gadalismy o tym, zgromadzili potezne rezerwy ale nie przwidzieli jednak takiego obrotu globalnej gospodary, stad tez w chwili gdy polapali sie ze jankesi posadzili ich na sankach zaczely sie chinskie pomruki o zastapienia USD koszykiem walut itp fantazje
Chiny czeka potezny wstrzas, poki co laduja sie pod sufit surowcami ale nie sa zdolni do wytworzenia wlasnego rynku i zapetlaja sie
sierota marycha / 2009-05-24 14:40 / Tysiącznik na forum

Chiny czeka potezny wstrzas, poki co laduja sie pod sufit surowcami ale nie sa zdolni do
wytworzenia wlasnego rynku i zapetlaja sie

indeks USD wlasnie zmierza do poziomu wsparcia, a co to oznacza wie kazdy zorientowany w temacie
dietaoptymalna.com / 83.29.73.* / 2009-05-24 15:03
Twoja wiedza na Te tematy jest nieprawdopodobna.
Będę z Tobą "polemizować" jak mi coś nie będzie pasować w głównych nurtach dt AT.
sierota marycha / 2009-05-24 15:23 / Tysiącznik na forum

Twoja wiedza na Te tematy jest nieprawdopodobna.

bez przesady :) moja wiedza jest ograniczona do moich potrzeb, prognozy dlugoterminowe jedynie mnie zaciekawiaja i nie poswiecam im wiele czasu, bo gram na krotko ale wystarczy w rozumny sposob laczyc pewne fakty aby miec jasny obraz calosci
zolci byli przekonani ze sa cwansi od pejsatych i tu srogo zawiedli sie, cwanszych od pejsatych nie ma, oni maja genetyczny talent do robienia pieniedzy, cala zagadka:)
dylanologo_polacco / 83.238.201.* / 2009-05-25 00:16
wybacz, że wtraćam się z opóźnieniem, ale zaintrygował mnie twój wpis. Mowiac pejsaci, masz na mysli żydowska finansjerę w diasorze amerykańskiej? tak to nalezy rozumiec? Bo raczej nie przypuszczam, że masz na mysli Izraelitów, zamieszkujących tereny panstwa Izrael. POtwierdź , jesli o tot ci chodzi. NIby fakt bez znaczenia, ale jednak istotny w tych rozważaniach o tym gdzie rodzi sie bogactwo.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy