Forum Polityka, aktualnościPolityka

ABW potwierdza: Jest raport o gruzińskim incydencie

ABW potwierdza: Jest raport o gruzińskim incydencie

Wyświetlaj:
proś / 83.11.206.* / 2008-11-28 09:13
W gruzji obecnie jest sezon polowań na kaczki
Agit / 2008-11-26 19:43 / Bywalec forum
Ten raport i tak nie zmieni zdania naszego Prezydenta co do tego że za tym wszystkim stoją Rosjanie. ABW przecież jest pod kontrolą Rosji, Rząd jest pod kontrolą Rosji, a 80% obywateli Polski padło ofiarą Rosyjskiego PRu wycelowanego w Niego samego i biedną Gruzję. Założę się że nawet gdyby Saakaszwili przyznał się otwarcie do tego że to była prowokacja to Kaczyński by trąbił że Rosja musiała go zastraszyć.

Powiedzcie mi, czy wg naszego Prezydenta jest w Polsce jakakolwiek organizacja (nie PiS) lub organ państwowy który nie jest na liście płac Rosji? Czy tylko mi się wydaje czy nasz prezydent zaczyna mieć wyraźne objawy psychozy?
sierżant / 83.24.52.* / 2008-11-27 14:34
Ten mały prezydent wielkiego państwa w obecności Saakaszwilego dopiero jest i czuje się kims waznym.Dostał przeciez order JAROSLAWA i to go tak nobilituje.Saakaszwili dobrze wie co robi,wciąz go podpuszcza, poklepuje po plecach i usmiecha się.Mozna powiedzieć ze robi sobie z niego jaja.Ale jak się ma do dyspozycji taki okaz, to wcale mu sie nie dziwię.Juz za oceanem wołaja aby go wziąc do NATO.To przebiegły lis, który upolował kaczkę, ale my wyjdziemy na tej polityce jak Zabłocki na mydle.
Trzydziestolatka / 151.92.176.* / 2008-11-27 08:46
Powiem więcej, powiedzcie mi czy jest w Polsce jakakolwiek osoba prywatna, nie popierająca pis-u oczywiście, która wg prezydenta, pis-u i ich wyznawców, nie jest agentem, komuchem lub członkiem lobby rosyjskiego? Strzeżmy się, bo jeśli ta choroba się nasili to wszyscy zostaniemy rozstrzelani za zdradę...
Ps.Broń atomowa nie jest nam potrzebna, wystarczyłby jarek na stanowisku premiera i wszyscy przymusowo poszliby na wojnę na front wschodni a lechu stałby daleko od pola walki, wymachując szabelką : nu zajac, pagadi! ...
adam k / 89.228.29.* / 2008-11-26 21:59
kolego to jest powazna choroba dobrze ze nie mamy broni atomowej

Najnowsze wpisy