Forum Polityka, aktualnościPolityka

ABW sprawdzi czy Waszczykowski złamał tajemnicę państwową

ABW sprawdzi czy Waszczykowski złamał tajemnicę państwową

Wyświetlaj:
Cala prawda / 89.78.7.* / 2008-08-15 11:32
I to jest prawdziwe oblicze TUSKLIZNY; zarazy ktora opanaowala PO-SLD owski uklad: zgnoic kazdego prawego czlowieka, ktoremu zalezy na dobrze Polski ! Negocjacje ws tarczy prowadzone sa od ponad 1,5 roku, i Waszczykowski odegral w nich kluczowa role od samego poczatku, a ze nie przytakiwal cieniasowi Tuskowi, to ten bedzie mu "udowadnial" nielojalnosc, jakies domniemane lamania tajemnic itp.... I kto zastapil Waszczykowskiego? Jakis cienias z partyjnego nadania Partii Oszolomow !!!
Gall# / 213.158.197.* / 2008-08-13 11:14
Moja wolna opinia:
Lepiej niech ABW sprawdzi czy Tusk i Sikorski są zdrajcami stanu.
zezowaty Zorro / 83.5.170.* / 2008-08-12 18:58
Niemałą odwagę i determinację trzeba mieć, żeby wywalić bez pardonu (w dyplomacji), że szef to świnia i oszust... Albo Wiwa miał po ludzku dość, po 10 latach roboty przy tej sprawie, jak mu ją ktoś rozjeżdża w błoto, albo ktoś go mocno poprosił.
Cóż, mąż Appelbaum nie miał innej możliwości, musiał go wywalić.
Śledźcie jego losy, ten człowiek ma jaja! (WiWa, nie RaSik)
:-P / 89.78.36.* / 2008-08-13 12:21
jak ktoś ma dość, to mówi dziękuję i wychodzi a nie leci z jęzorem do gazet.
żaden pracodawca nie pozwoliłby sobie na trzymanie takiego pracownika. jeżeli robi takie numery to na jakie jeszcze go stać? duplomata jeden.... kto tu co nakręca i co chce ugrać? o to się spytajcie.
marek 19.53 / 83.24.16.* / 2008-08-12 22:30
Najwyraźniej to, że Tusk jest krętaczem jest informacją niejawną, chronioną.
wkurzona / 79.185.159.* / 2008-08-12 20:42
Nie jestem tego tak pewna jak "zezowaty Zorro". Chyba swoją odwagę i determinację wykorzystałabym w inny sposób, nie poszłbym z tym do gazety. To wydaje mi się co najmniej podejrzane.
Wysłuchałam wczoraj wypowiedzi telefonicznej Waszczykowskiego dla tvn 24, nie był tak pewny swego jak "zezowaty Zorro" jego.

Najnowsze wpisy