ACTA

Benedykt22 / 2012-01-23 12:44
Co sądzicie o o programie który ma ograniczyć rozpowszechniania plików w sieci? Czy nie jest to waszym zdaniem próba kontrolowania, czy też cenzurowania ludzi w internecie? Mam nadzieję że Polska nie przyjmie u Siebie tego programu i tak wolność słowa u Nas została mocno ograniczona...
Wyświetlaj:
maroo-da / 78.9.72.* / 2012-01-23 22:23
To żałosne co nasz rząd z nami robi najpierw paliwo i apteki i wiele innych spraw. Mieli nas godnie reprezentować a teraz okazuje się że nawet Internet chcą nam zabrać bo w proponowanej wersji z ACTA nie widzę tam miejsca dla siebie, Trzeba będzie zrezygnować chyba z abonamentu za taką usługę. Nie za taką Polskę ginęli ludzie. Co z wolnością słowa poglądów i wyznania itd. Jesteśmy malutkim krajem który jest skazany na głupotę własnych polityków to smutne. A co z nami średnia krajowa to niby 4000zł. Nie wiem ale w moim mieście 90% ludzi zarabia 1300 - 1400zł są i bogaci ale dlaczego są doliczani do średniej, to społeczeństwo z innej bajki. Ich problemy malutkich nie obchodzą. Człowiek z żalu posiedzi przed Internetem i co nam zostanie napić się czy może sznurek. Nie ma ludzi odważnych którzy umieliby się przeciwstawić takim poczynaniom a szkoda. Jestem za wszelką formą strajków przeciwko tym niesprawiedliwością tak żeby utrudnić tym wszystkim życie tak jak oni nam utrudniają spokojne życie. STOP ACTA!!!! STOP ACTA!!!!! STOP ACTA!!!!!. Burek mówi będziesz miał wyrzutnie rakietowe, będziesz miał wizy itd. A tu co a oni skaczą G………..o a oni i tak skaczą jak im inni zaklaszczą nie licząc się z wolą ludzi dzięki którym siedzą na swoich stołkach a szkoda przy następnych wyborach pewnie do nas zaczną strzelać aby iść ich ponownie wybierać. Łatwo jest rozliczać innych ale Panowie pamiętajcie was kiedyś ktoś rozliczy i niekoniecznie będziecie zadowoleni z tej oceny. Mam wrażenie że zaczynamy etap witaj komuno inwigilacja.
ździcho / 212.106.19.* / 2012-01-24 11:14

To żałosne co nasz rząd z nami robi najpierw paliwo i apteki i wiele innych spraw. Mieli nas godnie reprezentować a teraz okazuje się że nawet

...
maroo-da, a kto Ci kazał na nich głosować? Chcesz teraz jęczeć, to jęcz bezpośrednio do nich i szukaj tutaj nikogo, kto Cię przytuli. Przynajmniej ja tego nie zrobię
nOacta / 91.150.214.* / 2012-01-23 20:58
http://actastop.blogspot.com/
Nie dal Acta!

Najnowsze wpisy