AEGON-opinie

Taran / 2012-01-19 15:45
Co sądzicie o AEGON-ie? Czy warto inwestować tam pieniądze? Ktoś ma jakieś doświadczenie?
Wyświetlaj:
Okradziony ze wszystkiego / 82.177.150.* / 2014-10-18 21:27
Były inwestor Aegon.
Dostałem nieźle po dupie. Wszystkie stracone wpłacone pienądze.
Umowy są tak podstępnie i pokrętnie sformowane, nie da się w nich rozeznać. Jak już raz wpłacisz to na 100 % nic nie zyskasz a stracisz. Poza tym co rok pobierają dodatkowe środki w ramach jakiś niejasnych przepisów. NIE DAJCIE SIĘ NABIĆ W BUTELKĘ. Uciekajcie jak najszybciej, im dłużej tym większe straty.
Nie mam pojęcia jak to okradają naiwnych, że do tej pory nie dobrał im się do tyłka prokurator.
Mich87 / 84.10.74.* / 2014-09-23 09:46
Podpisuję się pod tym w 100% :)

"Nie brakuje inwestorów, którzy czują się manipulowani, wykorzystywani, czy wręcz oszukiwani przez nieznane siły. W rzeczywistości starają się oni w ten sposób zrzucić na coś lub na kogoś odpowiedzialność za własne niepowodzenia i błędy. Ten typ gracza rzadko osiąga zyski, a prawie nigdy nie odczuwa satysfakcji, jaką może dawać inwestowanie."
CZECHMJKG / 178.43.193.* / 2015-06-10 23:14
SAM SE INWESTUJ
jacek622 / 82.177.150.* / 2014-09-20 14:50
Tak, to prawda co ludzie piszą.
JAK NAJDALEJ OD AEGON.
Wydymają Cię bez mydła. Sam się o tym przekonałem tracąc wszystkie środki finansowe które regularnie wpłacałem po rozwiązaniu umowy.
Oprócz umownych składek wyciągają z kieszeni ubezpieczonego dodatkowe środki jak indeksacja składki. Dodatkowo wymyślają prolongaty i inne tego typu chwyty marketingowe.
Strzeżcie się oszustów i naciągaczy. To banda złodziei żerujących na ludzkich pieniądzach.
Joanna60 / 77.255.28.* / 2014-05-08 12:32
Absolutnie nie warto nie są w stanie wypracować żadnego zysku,straty można sobie samemu łatwo wypracować,kompletna porażka
mix1 / 83.4.144.* / 2014-07-21 21:52
Proszę o kontakt osoby mające umowy w aegon sporządzone przez P.Renatę
aegonczestochowa@op.pl

Jak również byłych pracowników
klient515 / 178.36.109.* / 2014-06-22 20:33
tak piszą tylko osoby które kompletnie nie wiedzą co mówią.Aegon nie zarządza-to my klienci zarzadzamy.Sam jestem klientem Aegon od 2009roku.Nie znałem sie na tym ale to nic trudnego.W tej chwili ugrałem z 42tys wpłacony do 59tys.Tylko nieudaczniki piszą takie teksty
Okradziona / 79.185.139.* / 2018-03-04 06:55
Mowisz ,Ze Aegon nie zarzadza naszymi pieniedzmi ,tylko my zarzadzamy.To ja sie pytam ,za co Aegon pobiera co miesiac roznego rodzaju oplaty? za zarzadzanie,za ryzyko i.t.p.? Po to powierzam moje pieniadze ,rzekomo profesjonalnym specjalistom, ktorzy biora sowite oplaty,za zarzadzanie,zeby inwestowali z zyskiem.A tu przez 10 lat obracania moimi pieniedzmi,przez 10 lat,w zadnym roku nie wypracowali nawet 1% zysku.Wiec z gory jest zalozenie na okradanie klienta.To sie nazywa ZLODZIEJSTWO!!!
Gdybym chciala sama zarzadzac swoimi pieniedzmi ,grala bym na gieldzie.Wiec nie pisz glupot, ze to my zarzadzamy naszymi pieniedzmi w Aegon.
izabela / 89.70.5.* / 2014-09-29 20:34
absolutnie sie zgadzam jesli ktoś nie potrafi dobrze wytłumaczyc oferty a klijent do tego jest mało że tak ujme kumaty to takie opinie powstają żenada
nie warto / 84.10.33.* / 2014-08-22 13:02
Czyżby marketingowy bełkot pracownika aegonu... Mi przynosi straty a kontaktują się tylko gdy trzeba płacić. 0 pomocy. Nie polecam.
Mich87 / 84.10.74.* / 2014-09-23 09:14
Jak się bezmyślnie dobiera fundusze inwestycyjne to tak się ma. Inwestowanie kapitału w ramach TFI może nie jest wyjątkowo skomplikowane, ale jakąś podstawową wiedzę trzeba posiadać. Plany regularne to tylko narzędzie. Tefala też Pan/Pani oskarża za przypaloną jajecznicę?
B2015 / 92.220.186.* / 2015-01-15 19:24
to jaka jest korzyść z programu inwestycyjnego, czy tylko taka, ze placi się haracz po kilkadziesiąt złotych miesięcznie? Jeśli mam sama analizować fundusze i wybierac , w które inwestować, to wolę to robic kupując bezpośrednio lub przez Supermarket w mbanku, przynajmniej nie mam strat w postaci roznych oplat (za administrowanie, ryzyko i nie wiem jakie jeszcze), Przy takich oplatach muszą być potężne wzrosty wartości jednostek, żeby wyjść powyżej zera. Bardzo negatywne mam zdanie na temat Aegonu po prawie 5 latach inwestowania. Na pytanie za co biorą pieniądze dostałam odpowiedz, że mogę uzyskać doradztwo, ale oczywiści za dodatkową opłatą . Nigdy w życiu nie dam się im na nic dodatkowo naciągnąć. Liczyłam na jakies doradztwo w ramach tego programu, bo taką dostałam informację od Pana , który mnie naciągnął, potem okazało się , ze źle go zrozumiałam. Nie wiem, czy te zdolności trzeba mieć wrodzone, czy ich tam tego uczą. Generalnie czuję się oszukana.
PP1966 / 95.160.155.* / 2014-07-01 11:11
Kolejne oszustwo XXI wieku. Moja polisa ma właśnie 7 lat. Wpłacone składki regularne - 18000 zł, wpłacone składki dodatkowe - 3000 zł. Stan polisy na 30.06.2014 - 17514 zł. Opłaty miesięczne za zarządzanie 40-50 zł. Kompletna porażka. Na tym w żaden sposób nie można zarobić. Gdybym te pieniądze wpłacił do banku to miałbym pewnie ze 20-30% więcej. I nie nazywaj ludzi nieudacznikami. Ugrać to se możesz w karty. Jak mam sam zarządzać to po co biorą opłaty.
czarna ewa / 83.23.236.* / 2014-10-03 14:19
moja polise zalozyl oszust handlowy tak nazywam doradzce handlowego byl nim toasz pogorzelski skladke mam najyzsza jeszcze 4 lata wplacac to koszmar naet nie ma w zielonej gorze citi banku bo oszusci dzialaja w innych placowkach
KseniaLis / 80.55.156.* / 2014-06-11 13:40
Ale to zależy kto jest Pani doradcą, ja mam takiego Pana Pawła, który bardzo dba o mój program i ja mam zyski, chociaż wpłacam już 3 lata.
Życzę powodzenia w doborze doradcy :)
rrrrrrr / 83.145.158.* / 2014-06-15 10:19
Jakie zyski!!!! Placilem 2,5 roku a strat mialem 2500zl .na poczatku pokaza ci wykres i powiedza ze wplacisz tyle a wyciagasz tyle[...]lepiej wplaccie te pieniadze na lokate to moja rada bo sie nabierzecie jak ja sie nabralem.zrezygnowalem bo mialem dosc okradania mialem ok 7000 zl a odzyskalem tylko 2000zl.ludzie poczytajcie o nich zanim podpiszecie jakakolwiek umowe .to taka moja rada bo ja stracilem 5000zl .

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

mariusz702 / 93.105.52.* / 2014-07-11 23:30
zgadzam sie całkowicie !!! wplacałem regularnie przez 5 lat i mam do tyłu !! w Banku,lepiej sie oplaca , nikomu nie polecę AEGON !!! KOMPLETNA PORAŻKA !! i na dodatek ponoc nie moge wyplacić wszystkich moich pieniedzy !!!
mario120 / 89.71.194.* / 2014-06-28 22:52
Dokładnie, ja się męczę 8 lat i co? cały czas strata, mam niby teraz program gdzie profesjonaliści zarządzają moim portfelem i ? płace więcej i dalej same straty, w mojej opinii mają w d.. klienta i wyłudzają pieniądze.
Jarcher123 / 84.10.74.* / 2014-09-23 09:20
Klientowi przede wszystkim brakuje podstawowej wiedzy finansowej. Fundusze inwestycyjne to nie lokata i wiąże się z ryzykiem. Ciężko jest mieć pretensje do producenta noży, że się skaleczyłem w palec. Jeśli się na czymś nie znam, to albo się do tego nie dotykam, albo szukam osoby, która mnie tego nauczy. W tym przypadku można pomyśleć o poszukaniu dobrego Agenta, który się zajmie naszą polisą, wyjaśni o co w niej chodzi. Jakie są możliwości, a jakie ryzyka. Zamiast mieć pretensje do całego świata, że się na czymś nie znamy, to proponuję popracować trochę nad wiedzą podstawową z zakresu świata finansów.
szponek / 37.248.42.* / 2016-01-09 11:58
co Ty facet gadasz? Nie po to tu inwestowałem żebym sie jeszcze tym zajmował!!! Miało to polegać na tym, że wpłacam, a maklerzy sami obracają pieniędzmi w moim imieniu, a tu co??? same straty, zamiast obiecanych 8% zysku, mam 10% strat... A obiecali że czysty zysk będę miał 8% kosztem domu maklerskiego, który sam bedzie miał straty, ale klient (czyli ja) osiągnie te 8%... OSZUSTWO!!!!!
Piotr Bajor - Aegon / 83.16.65.* / 2014-06-03 13:15
Jak ktoś nie umie szyć, to nie kupuje sobie maszyny do szycia. Jak nie zna się na inwestycjach, to nie otwiera programu inwestycyjnego. Aegon nie świadczy doradztwa inwestycyjnego, co jak byk widnieje we wniosku o otwarcie programu, który klient podpisuje. Jest tam też oświadczenie klienta, że zapoznał się z owu i załącznikami do owu, w których widnieją wszystkie koszty funkcjonowania programu.
Od czerwca br. istnieje coś takiego, jak Karta Produktu, w której można zapoznać się ze wszystkimi parametrami programu, a także przeczytać, jakie ryzyka w nim istnieją.
Pani Joannie60 proponuję wziąć za ucho doradcę i dobrze nim potrząsnąć. Jeżeli kupiła Pani program u pośrednika, lub w banku, zawsze można poprosić centralę Aegon o przydzielenie opiekuna z sieci własnej. Pozdrawiam
Daniel12312312 / 212.160.172.* / 2014-10-28 13:05
bzdury piszesz! ja się skusiłem 8 lat temu, bo powiedzieli mi, że nic nie muszę robić, tylko wpłacać oni już będą weryfikować i informować mnie jak będzie konieczność jakiejś zmiany. I co? kilka tysięcy w plecy! i co raz więcej pieniędzy za zarządzenie zabierają a nic nikt nie zarządza, złodziejstwo w biały dzień!
saza21 / 37.31.21.* / 2014-05-20 18:05
nie powierzylbym nawet zlotowki tej firmie....przywlaszczyli moje 130 zl ..i nie wiedzą gdzie sa te pieniadze.....omijajcie z daleka to towarzystwo....wplacilem ale przed uzyskaniem polisy zrezygnowalem przewlekla procedurą...poprosilem o zwrot pieniedzy....nie przelali na konto bo nie chca mojego konta...twierdza ze nie moge podac innego niz to z ktorego wplacalem...nie potrafia od 5 dni powiedziec gdzie sa pieniadze ......omijajcie i uciekajcie
niunia809 / 213.108.156.* / 2014-10-23 18:53
Proszę zadzwonić na infolinię 801 300 900 i oświadczyć nr konta na które ma zostać zrobiony przelew zgodnie z nr wniosku i po sprawie (chyba że AEGON oddał już Pani pieniądze na rachunek z którego otrzymał składkę).
Jumi / 37.31.34.* / 2014-04-22 22:25
Cóż ciekawego można zauważyć w prowadzeniu takich tworów jak fundusze, gdy są prowadzone przez Właściciela funduszu np.Aegon,itd. wygląda to różnie, aby podnieść szanse na wypracowanie zysku wybiera się Firmy prezentujące różnego rodzaju strategie za duże pieniądze(bez gwarancji zysku). Wniosek nasuwa się jeden jeżeli ktoś nie ma wiedzy i czasu to nie warto w ogóle zawracać sobie głowy inwestowaniem w fundusze... a jeśli ktoś chce inwestować i nie ma wiedzy to niech przygotuje się na dodatkowe wydatki...
Jumi / 213.158.222.* / 2014-04-22 21:44
W Funduszach Aegon od lutego 2014 zmienił się system naliczania opłat likwidacyjnych
(sądownie zakwestionowano nadmierną opłatę likwidacyjną), ale Firma Aegon już sobie poradziła z tym problemem w ramach opłaty likwidacyjnej ujęła koszt dystrybucji, nie wyższy jednak niż wartość subkonta składek regularnych według stanu z dnia ustalania wysokości opłaty, koszt wystawienia polisy, koszt rozwiązania umowy ubezpieczenia. Wszystkie składki w pierwszych latach zabierają ponad 50% wartości rachunku.
kjugfvbhjkljh / 62.21.2.* / 2015-05-05 18:54
Typowe w Polsce. zagrać na nosie i dalej kraść... Dlaczego sąd nie przewidzi takiego złodziejstwa, tej polskiej mentalności i nie dop...oli takiej kary, żeby cale towarzystwo zbankrutowało z dnia na dzień? Dlaczego dopuszcza takie kombinowanie po ogłoszeniu wyroku? Kiedy za takie manewry wtórne doradcy firmy pójdą siedzieć?
Aegon strata / 89.69.127.* / 2014-05-23 18:50
Witam

Wszystkie składki w pierwszych latach zabierają 50% rachunku? Drogi Jumi podstawą twojego rozumowania jest otwarcie rozwiązania, które zakładasz, że będziesz musiał zamknąć przed czasem. Opłaty za dystrybucję, wystawienie polisy to opłaty WARUNKOWE !!! czyli występują tylko pod pewnymi warunkami. To tak Jakbym powiedział, że biorę abonament na 50 zł/mc na dwa lata (bo takie z reguły są) a opłatę za zerwanie to 600 zł, które uważam za koszt w chwili zawarcia umowy....tego kosztu nie ma jeśli nie zrezygnuję w tych dwóch latach.

opis w pierwszych latach 50% jest delikatnie mówić mijający się z prawdą chyba. Dodatkowo jeśli umowa zawierana jest z pracownikiem Aegonu bezpośrednio który wam jasno określi warunki współpracy to możliwości inwestycyjne klienta ustala się na takim poziomie by czas trwania polisy pozwolił na osiągnięcie celu. Jeśli takiej osoby nie ma Biuro Maklerskie Firmy Aegon przejmie zarządzanie rachunkiem w całym okresie inwestycyjnym.
pppawel / 194.105.132.* / 2014-07-19 13:20
W tym aegonie to chyba cymbały zarządzają pieniędzmi. Dokąd sam zarządzałem kontam stratę miałem 2000 zł. Od roku zarządza kontem aegon i stratę mam już 2900 namówił mnie mądry opiekun. Na szczęście mam dokumenty które rysował pierwszy opiekun gdy namawiał mnie na polisę i tak ładnie rysował wpłaca Pan 300 co miesiąc w rok to daje 3600 + 8% zysku to ma pan tyle a po tylu latach ma pan tyle... Szkoda że nie podał otwarcie jakie są koszty za zarządzanie, za ryzyko... za wszystko..... Poczekam. Jeśli nie wyciągnę tego co wpłaciłem spotkamy się w sądzie.
Jumi / 46.205.160.* / 2014-06-05 21:00
Witam,
proszę o informację dlaczego koszt dystrybucji nie jest określony kwotowo np. 1000zł,2000zł tak jak w przypadku opłaty za zerwanie abonamentu?
Jumi / 46.204.57.* / 2014-06-01 18:04
Witam,
Ogólnie przyjęte warunki w Państwa funduszach nie umożliwiają wcześniejszej rezygnacji. Ponieść kosz 600zł na początku trwania umowy przy nie wielkim wkładzie własnym to co innego niż ponieść kosz 5500zł przy funduszu opłaconym własnymi środkami na kwotę np. 10000zł. Moim zdaniem opłata jest zbyt wysoka. W trakcie trwania polisy są pobierane różnego rodzaju opłaty za zarządzanie, opłaty administracyjne, opłaty za ryzyko, opłaty transakcyjne. Natomiast gdy ktoś chce wcześniej zrezygnować bo fundusz traci albo ma problemy finansowe nie ma takiej możliwości ponieważ znów jest narażony na dodatkowe opłaty likwidacyjną oraz od wykupu 1%. Możliwość zwieszenia po 2 latach opłat również wiąże się z opłatą za wznowienie 200zł. Dlaczego status polisy opłaconej przyjmuje się jako składkę regularną pomnożoną przez ilość lat trwania polisy,a nie przez połowę ilości lat trwania polisy? Wszystkie te działania mają na celu utrzymanie Klientów aby cały czas wpłacali pieniądze, ponieważ nie opłaca się wcześniej zerwać umowy. Jak na polskie realia warunki są zbyt surowe.
adam 47 / 31.182.91.* / 2014-10-19 20:28
4 lata temu zgłosiłem się do mojego banku Polbank w Kutnie /Obecnie Raiffeisen Polbank/ w celu założenia stałej comiesięcznej lokaty tzw.emerytalnej.Pracownica banku polecła mi opłatę miesięczną w wys. 200 zł na okres 10 lat, bo innego tańszego nie ma.Wyraziłem zgodę, a pracownica ni ztego ni zowego wyciąga umowę na życie z Aeonem, roztaczając wizję 8 proc.rocznych odsetek. + dodatkowo 25 tys.zł na wypadak wcześniejszej śmierci. Okazało się, że pracownica dostaje prowizję za złapanie jelenia.Teraz Aeon przysyła mi corocznie pismo zwiększające składkę, a wycofanie się z umowy praktycznie niweluje zgromadzone środki.
Jumi / 37.30.80.* / 2014-04-22 21:29
Inwestowanie w Aegon jest nie opłacalne, ponieważ Fundusze posiadają bardzo długi okres przenoszenia środków tj. 7 dni. W praktyce wygląda to tak,że to co Fundusz wypracuje na akcjach w czasie wzrostów tyle samo starci w okresie spadków. Żadna z Firm typu Aegon, Generali, Skandia nie wskazuje w co warto inwestować lecz podają dane z miesięcy ubiegłych z najlepszymi funduszami. Ten sam schemat działania mają wszystkie firmy doradcze.... Nikt nie chce ponosić odpowiedzialności za prezentowane odpłatnie strategie.
investhelp / 2014-02-23 10:12
warto zawsze inwestować o ile mamy na to pomysł i robimy to z głową:)

Jeżeli nie to powstają komentarze takie jak te poniżej/powyżej :)
pracownik513 / 84.119.34.* / 2014-02-22 16:52
JAko były dzięki Bogu pracownik uważam ze to OSZUŚCI na każdym kroku co do klientów jak i pracowników~! Uważajcie nie dajcie się wciągnąć w nic co obiecują!
Aegon strata / 89.69.127.* / 2014-05-23 18:58
To jako były pracownik mając zdanie że inwestycje w rozwiązanie o określonych parametrach jest złe to powiem jedno, jeśli nie masz prawa jazdy nie kupuj samochodu bądź wynajmij szofera (Aegon).

Najwyraźniej chciałeś być szoferem który nigdy prawa jazdy nie miał. Najwyraźniej minąłeś się z powołaniem.

Jeśli oczerniasz firmę bo poznałeś w niej ludzi podobnych do siebie, którzy się nie znają, nie chcą poznać bądź nie interesują się klientami to tak jakbyś gwizdał niepełnosprawnemu dziecku kroki (w koszykówce) to jak mawiał klasyk to oczywista oczywistość , że w każdej firmie w każdej branży mogą być takie Elementy w strukturze. Aegon jednak jako pierwsza firma dostosowała się do nowych wymogów ustawowych jeśli chodzi o konstrukcję rozwiązań inwestycyjnych. Z chęcią posłucham co powiesz o innych firmach ubezpieczeniowych które tego do tej pory nie zrobiły
Klientka / 130.255.153.* / 2014-02-21 10:28
Jeśli chcesz starcić oszczędności to złoż je w AEGONIE. Odbierzesz połowę a jeszzce od tej połowy musisz zapłacic prowizję.
naiwny 501 / 83.238.154.* / 2014-05-27 20:07
Podzielam opinie klientki. W ciągu 4 lat straciłem 25 % wpłaconej kwoty, nie licząc tego co mogłbym zyskać na najniżej oprocentowanej lokacie. Umią pięknie mówić, a nie potrafią zarobić nawet na swoje prowizje, tylko przejadają to co my wpłacamy
aegonstrata / 83.14.244.* / 2014-03-27 13:54
Jeśli ktoś nie ma obsługi doradcy to niestety taka sytuacja może się zdarzyć. Jak w każdym innej firmie. Parametry rozwiązania to jedno, a umiejętność korzystania z nich to drugie. O ile rzeczywiście się tym ktoś interesuje.

Więcej informacji na aegonstrata@gmail.com
Oszukany 100 / 87.206.142.* / 2015-02-14 14:13
To nie jest kwestia doradcy lub jego braku ale kompletnego braku zainteresowania klientem i proszę temu nie zaprzeczać. Widać to lawinie negatywnych opinii. Co więcej, podejście Aegon do klienta obrazuje choćby następująca sytuacja:
2 tygodnie temu wysłałem do aegon wniosek o likwidację polisy i wypłatę pieniędzy. Po 2 tygodniach dostałem telefoniczną informację iż wzory podpisów się nie zgadzają....
Poprosiłem o pisemną odpowiedź...niestety na piśmie tego nie otrzymam.
Tupet tej instytucji jest porażający.

ABSOLUTNIE ODRADZAM JAKIEGOKOLWIEK INWESTOWANIA W PRODUKTY TEJ FIRMY!!!!
marcin15417 / 79.189.126.* / 2015-02-19 09:26
a jakiś masz rodzaj polisy i czy poinformowali Cię o braku opłaty likwidacyjnej? I w ogóle jak skończyła się historia (o ile się skończyła)
prawda469 / 5.226.77.* / 2014-02-13 13:19
AEGON to oszuści, oszukują pracowników jak również klientów. Brak wypłat i prowizji. BANDA ZŁODZIEI!!!
investhelp / 2014-02-16 11:42
Bardzo dużo konkretów Pan podaje :) bardzo podoba mi się w tym przypadku komentarz zamieszczony poniżej - pozwolę go sobie zacytować.

"Nie brakuje inwestorów, którzy czują się manipulowani, wykorzystywani, czy wręcz oszukiwani przez nieznane siły. W rzeczywistości starają się oni w ten sposób zrzucić na coś lub na kogoś odpowiedzialność za własne niepowodzenia i błędy. Ten typ gracza rzadko osiąga zyski, a prawie nigdy nie odczuwa satysfakcji, jaką może dawać inwestowanie."
oszukany 1957 / 83.21.228.* / 2014-01-30 10:41
Wkopałem się w tę polisę tak wszyscy. Wpłaciłem łącznie 21000zł i straciłem już ponad 4000zł. Na razie nie mogę się wycofać gdyż stracę jeszcze więcej (60% zgromadzonych środków). Jest szansa, że możemy pieniądze odzyskać. Przygotowywany jest pozew grupowy przeciwko praktykom stosowanym przez AEGON i inne TU. Na stronie https://przywiazanidopolisy.pl/ możecie przyłaczyć się do tego pozwu. Wszyscy razem będziemy mogli więcej zdziałać.
taki jeden nie oszukany / 195.117.209.* / 2014-01-30 11:41
Nie brakuje inwestorów, którzy czują się manipulowani, wykorzystywani, czy wręcz oszukiwani przez nieznane siły. W rzeczywistości starają się oni w ten sposób zrzucić na coś lub na kogoś odpowiedzialność za własne niepowodzenia i błędy. Ten typ gracza rzadko osiąga zyski, a prawie nigdy nie odczuwa satysfakcji, jaką może dawać inwestowanie.
Anna,2 / 83.19.141.* / 2014-01-27 13:12
To jedna banda oszustów w białych rękawiczkach, mijać ich z daleka
wrkilu / 2014-01-27 08:30
No ja muszę ich pochwalić. Posiadam u nich polise Multi PIN AEGON 2008 Plus. Odkładam 3 lata i niestety musiałem obniżyć składkę. Moja umowa nie pozwalała, ale z kolei mam trudną sytuację i po wytłumaczeniu im, długiej korespondencji w końcu poszli mi na rękę i obniżyli mi składkę. Także jestem im wdzięczny i zadowolony. A i sama kasa ładnie rośnie na koncie. Polecam.
Loogid / 94.254.137.* / 2014-04-18 14:04
He, to skoro ci tak kasa rośnie to dlaczego masz problemy finansowe?
podobny problem / 46.45.78.* / 2014-02-26 23:06
możesz podpowiedzieć z kim prowadziłeś korespondencję?
zrobiona w konia / 89.72.50.* / 2014-01-16 17:21
Ja straciłam 10 tys zł. Wpłaciłam oszczędności na polisę AEGON. Pan doradca zapomniał mnie poinformować że w każdą rocznicę polisy mam dopłacać kolejne 10 tys i tak przez 5 lat. Jestem samotną matką i nie stać mnie na taki wydatek. Chcąc odebrać pieniądze po roku dowiedziałam się że jesli nie zapłacę kolejnych 10 tys to pieniądze moje przepadną i btak się stało. Pan doradca jeżdził drgim zachodnim samochodem i mieszkał w wilii w podwarszawskiej miejscowości był znajomym znajomych mimo to bez skrupółów okradał ludzi. Chwalił się że za sukcesy w pracy dostaje bonusy w postaci zagranicznych wyjazdów.
maro12243 / 5.172.246.* / 2014-05-09 00:07
czy to nie był czasem pan Adam ? Jak bym czytał swoją historię
aegonstrata / 83.14.244.* / 2014-03-27 13:57
Witam

Jeśli ma Pani problem w dalszym ciągu z rozwiązaniem proszę o informacje i kontakt na pewno postaram się coś doradzić.

aegonstrata@gmail.com
aaga767 / 85.115.58.* / 2014-03-27 14:21
Ja mam podobny problem,jak Pani "zrobiona w konia" Jak Pan chce pomóc? Wysłałam do Aegon Chorzów kilkanaście pism z prośbą o możliwość zrezygnowania z polisy,ale za każdym razem otrzymałam odpowiedź odmowną.
boden 123 / 83.31.108.* / 2014-03-24 11:30
On wcale nie zapomniał droga Pani tylko realizował zmyślnie opracowana ( bo zabezpieczona prawnie) przez Aegon a realizowaną przez oszustów a nie agentów taktykę zdobywania klientów przez niedoinformowanie, przemilczaanie i pomijanie negatywnych warunków umów ten plan uwględnial wlasnie sprzedawanie znajomym , kolegom z polecenia itp wtedy nie sprawdzamy przecież dokladnie warunków bo mamy zaufanie Ja jeszcze musze wytrzymać rok wycofam kasę a potem coś im wysmaruję przez 10 lat stracile ok 20 tyś Pzdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy