aegon

macko z krakowa / 217.35.114.* / 2007-09-03 03:47
witam wszystkich forumowiczow. jestem poczatkujacym inwestorem i mam pytanie. jestem szczegolnie zainteresowany zakupoem jednostek noble akcji i ing selektywnego plus, ktore tak sa tutaj zachwalane. mam wobec tego pytanie. czy lepiej jest zakupic jednostki tychze funduszy bezposrednio w noble banku i ing, czy skorzystac z pomocy "specjalistow"? obydwa fundy znalazlem w sumie tylko w aegonie
Wyświetlaj:
Piotr P. / 81.190.61.* / 2007-10-02 23:49
Kupując np. Open Finance czy banku ING kupujesz jednostki tych funduszy a nie jednostki ubezpieczenia kapitałowego Aegon, które są inwestowane w jednostki ING czy Noble. W Aegonie płacisz dodatkowo prowizje za zarządzanie to pośrednik, który musi zarobić. A czy zdajesz sobie sprawę w co się pakujesz kupując Ageon. A sprobój wycofać pieniądze np. za 2 lata z Aegonu zobaczysz jaki haracz zapłacisz. Aegon to kaganiec - musisz systematycznie wpłacać a jak za wcześnie wypłacisz to poczujesz na kieszeni. A zastanowiłeś się co by się stało gdyby Aegon Upadł a co by się stało gdyby upadło TFI do którego wpłaciłeś pieniądze bezpośrednio. Musisz się jeszcze dużo nauczyć i unikaj jak ognia ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych takich jak Ageon. Pozdrawiam.
narrao / 86.63.146.* / 2007-10-03 08:53
Piotrze P
Nie siej propagandy. W Aegon nie wchodzi się na 2 lata a prawdopodobieństwo upadku tej firmy jest mniejsze niż jakiegoś banku.
sebastian.drutowski / 2007-09-03 12:38 / "Uznany doradca inwestycyjny"
O tym jak kupić Noble Fund dowie się Pan w jednym z poniższych topików zatytułowanym noble fundusz ??? Mam nadzieję, że zdaje sobie Pan sprawę że jest to agresywny fundusz akcji polecany do długoletnich inwestycji i raczej nie na teraz. Co do Ing selektywnego to nie ma znaczenia gdzie go Pan kupi. W ING banku, czy np. w Openie będzie taka sama opłata dystrybucyjna. Ale lepszym rozwiązaniem będzie tylko otwarcie rejestru w banku ING i potem dokonywanie ewentualnych wpłat przelewami z własnego rachunku. Szybciej i wygodniej. Aegon to nie jest sklep z funduszami. To pewien program inwestycyjny (połączenie funduszów z ubezpieczeniem) polecany (ale nie przeze mnie :)))) ) do długoletniego inwestowania. Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy