agenci novision

mietek84 / 91.150.135.* / 2008-05-07 23:19
szukam agenta novision, prosze o kontak gg: 464511
Wyświetlaj:
Marcin C. / 193.200.83.* / 2013-05-28 11:45
Właśnie na poważnie zastanawiam się nad współpracą z firmą Novision. Sporo dobrego słyszałem na temat tej firmy i dodam, że wcześniej poznałem już kilka osób z Novision i jakoś zarazili mnie oni pozytywną energią. Polecam też wywiad z P.Sokołem z firmy Novision, który doskonale pokazuje, że sukces może osiągnąć każdy. Wystraczy tylko odpowiedni pokierować swoim losem i chcieć coś zmienić... Wywiad dostępny w tym serwisie

http://www.pracaczybiznes.pl/czytaj/111_Muzyka_w_biznesie
ciekawa Margareta / 193.200.83.* / 2013-05-14 11:38
"Finanse na wesoło" to był jeden z ciekawszych projektów Novision. Naprawdę warto było w tym przedsięwzięciu uczestniczyć i monologi Pazury związane z pieniędzmi to swoisty majstersztyk czy Novision planuje jeszcze wznowienie tego projektu?
zwiastun335 / 83.7.122.* / 2013-05-13 10:27
i ja również trafiłam zupełnie przez przypadek na to forum w celu podyskutowania i zdobycia informacji na temat firmy Novision. Kiedyś ktoś prowadził jakiś blog o doradcach Novision i ktoś miał przeprowadzić jakieś śledztwo w sprawie firmy Novision, bo w sieci wtedy było sporo szumu na temat tej instytucji. Niestety fora nigdy nie były zbyt dobrym doradcą i trudno traktować takie medium jako wiarygodne dlatego przeprowadzono szereg rozmów, były też panele dyskusyjne z udziałem pośredników Novision i osób, które dzięki Novision odkryły nową drogę... Nie ma co ukrywać- Novision dał szansę wielu mlodym przedsiębiorczym ludziom, którzy poprzez edukację biznesową krok po kroku zmieniali swoją ścieżkę zawodową i teraz stali się uznanymi przedsiębiorcami. Wiele osób, choć już od dawna nie współpracuje z Novision, to jednogłośnie przyznaje, że dzięki przygodzie właśnie z tą firmą, poprzez solidną edukcję biznesową poznali oni tajniki prowadzenia własnych biznesów.
sprawdziłem XII / 193.200.83.* / 2013-05-09 14:25
Kiedyś ktoś zapytał czy po szkoleniach Novision można otrzymać jakiś certyfikat, a z tego co wiem musisz przejść przez szereg szkoleń i licznych konferencji zanim przystąpisz do głównego egzaminu, tzn. żeby wziąć udział we wszystkich szkoleniach to musisz podjąć decyzję o współpracy z Novision i później jeżeli będziesz chciał zostać agentem Novision to musisz mieć odpowiednie kwalifikacje do tego by podejmować czynności agencyjne, a co za tym idzie w końcowym etapie musisz przystąpić do egzaminu żeby otrzymać licencję ze strony KNF-u i wtedy możesz rozpocząć współpracę w charakterze pośrednika/ agenta finansowo- ubezpieczeniowego.
warunki / 193.200.83.* / 2013-04-23 12:54
Sukces finansowy może osiągnąć każdy i to bez szkoleń Novision. Zastanówcie się wcześniej zanim zdecydujecie się na szkolenia Novision. Opinie są skrajnie zróżnicowane a na rynku jest szereg innych prozpozycji edukacji biznesowej
regon 1 / 193.200.83.* / 2013-04-23 12:29
Według mnie szkolenia Novision dają wiele możliwości i każdy ma tam szansę na rozwój. Warto podnieść swoją świadomość na temat biznesu i ogólnie szeroko pojętych finansów.
sordyl / 193.200.83.* / 2013-04-22 09:52
czy szkolenia Novision odbędą się też może w majowy weekend? Pytam bo chciałbym skorzystać z takiego szkolenia i wtedy mam wolny czas i chciałbym właśnie wtedy produktywnie spędzić czas. pozdrawiam.
magda s. / 193.200.83.* / 2013-04-19 14:15
pośrednicy Novision żeby otrzymać status agenta muszą zdać egzaminy i otrzymać rekomendację ze strony KNF-u zatem całkowicie potwierdzam wypowiedź powyżej. Muszą poświadczyć niekaralność i minimum średnie wykształcenie. Reszty musicie się dowiedzieć w KNF- ie
agenci? / 193.200.83.* / 2013-04-19 13:37
Czy może mi ktoś wyjaśnić jakie są wyznaczniki i jakie agenci Novision powinni spełniać kryteria by wykonywać pracę agenta? Trochę o tym czytałem i wiem że taki pośrednik finansowy i tak musi zdać egzamin bo jego działania są pdo lupą KNF-u, czyli najpierw musi zdać egzamin i po pozytywnych wynikach może świadczyć usługi agencyjne czyli neijako może sprzedawać ubezpieczenia i wtedy działa on prawnie i jest wpisany do rejestru pośredników ubzepieczeniowych? Jeśli się mylę to może ktoś mi to wytłumaczy jak to wygląda na przykładzie instytucji finansowej Novision???
rentgen / 193.200.83.* / 2013-04-19 10:52
Tak się składa, że w Novision jest wiele niezwykłych postaci, którym niewątpilwie warto się przyglądnąć i zapewne mocno im się przyglądnę na najbliższych seminariach. Uważam jednak, że jeżeli chodzi o NOVISION to jest to firma jedna z najlepszych w Polsce pod względem biznesu, finansów oraz samorozwoju
hmm840 / 193.200.83.* / 2013-04-19 10:34
Mnie osobiście dyrektorzy generalni Novision jakoś nie przekonują i dzięki nim nawet można wpasć w interenetowe pułapki bo mnie zwodzili i wcale nie pomogli tylko zaszkodzili. Może faktycznie jest tam kilka osób godnych do naśladowania i faktycznie potrafią oni doradzić jakie wybrać rozwiązania finansowe by wskoczyć w przyszłości na tory niezależności finansowej jednak są tez biznesmani którzy jakośbardziej mnie przekonali. Zobaczcie jakie są rankingi najbogatszych Polaków i zobaczcie jakie były ścieżki ich biznesowej kariery i może warto brać z nich przykład.
heff / 193.200.83.* / 2013-04-17 13:32
Czym jest wolność finansowa i czy firma Novision zagwarantuje mi osiągnięcie wolności finansowej??
DASFFV / 193.200.83.* / 2013-04-16 11:16
Dobrze, że Novision wyruszyła z takim programem i uświadamia młodym ludziom jak wziąć swoje sprawy w swoje ręce, uswiadamia również jak ważne jest to by dobrze zaplanować sobie swoją przyszłość finansową, a także jak zainwestować i co zrobić by pieniędzy przybywało, a nie ubywało.
GEGGVX / 193.200.83.* / 2013-04-16 11:14
niektórzy wiedzą że wiedzę finansową, skuteczną i kompetentną uzyskasz tylko na uczelniach ekonomicznych a ja powiem że z Novision po latach było mi całkiem po drodze bo liczy się wiedza praktyczna, umiejętności nabyte a nie sama wiedza, a co do Novision to ta firma daje mnóstwo perspektyw również a może i przede wszystkim ludziom młodym którzy są odważni i chcą rozwijać własne biznesy. Uważam że to doskonały praogram z jakim Novision niedawo trafił na uczelnie, myślę o programie /Etatowy Przedsiębiorca, dobrze zę Novision już na uczelniach uświadami ludziom pewne sprawy
madzia szulim / 193.200.83.* / 2013-04-15 11:18
Dzień dobry. Kilka dni temu byłam na ciekawej konferencji Novision dla przedsiębiorczych kobiet. Finanse kobiety to ciekawa inicjatywa i chodzi o to by kobiety w końca zaczęły myśleć o finansach.Polecam każdej kobiecie poważnie myślącej o swojej przyszłości. Konferecnję prowadziły również repretentantki innych firm.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy