Forum Forum inwestycyjneFundusze

AIG Akcji FIO - Fundusz warty inwestycji???

AIG Akcji FIO - Fundusz warty inwestycji???

djTrust / 212.106.164.* / 2007-05-17 19:12
Witam serdecznie. Mam pytanie powoli zaczynam inwestowac w fundusze a jako ze mam je zakupione przez Mbank wybrałem AIG i chcialbym porady czy ten fundusz jest warty inwestycji na lata czy moze przerzucic sie na np. Legg Mason Akcji
Zamierzam inwestowac przez ok 5 lat i miesiecznie moge dokladac ok 500 zł. na te chwile posiadam 5000 zł w funduszu AIG i 3000 zl za ktore planuje dokupic jednostek ale jeszcze czekam na dalsze spadki.
gippo / 84.205.196.* / 2007-05-18 14:53
jeśli masz mbank, to nie masz prowizji więc możesz śmiało zdywersyfikować portfel funduszy i "ubezpieczyć" się przed spadkami fundów akcyjnych np w jakiej Unikoronie Obligacyjnej. fundy akcyjne oczywiście są pokusą bo ładnie można zarobić, ale myślę, że warto zachować trochę rozwagi i wrzucić $ także w coś bezpieczniejszego - tak jakby coś się działo.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy