Forum Forum finansoweBanki

Akcje Alior Banku. Sprawdź, czy nie przepłacasz

Akcje Alior Banku. Sprawdź, czy nie przepłacasz

Wyświetlaj:
tfu / 62.182.210.* / 2012-11-30 12:33
A czemuż to nikt nie wspomina, że "management" tego stwora, z Sobierybą na czele ma zamiar wypłacić dla siebie 95 mln. zł, z pozyskanych wpływów ze sprzedaży akcji ??? I niech wam nie zamydli ich wyjaśnienie, że to nie z tych wpływów, tylko nagrody w ramach kosztów osobowych, bo to tylko będą przesunięcia w szufladach !!! Szczyt bezczelności !! Niech mnie w doopę PO-całują, złodzieje !!!
zb@wp,pl / 83.11.113.* / 2013-01-21 12:56
Ciekawe ilu zostało oszukanych przez Bank niektórzy otrzymali akcje za 71 zł przed wejściem na giełdę a później okazało się, że akcje kosztowały w rzeczywistości 61 zł i bank obiecywał zwrot nadpłat i do dzisiaj tego nie realizuje chyba jest to warte prokuratora
tfu / 62.182.210.* / 2012-11-30 12:21
A czemuż to nikt nie wspomina, że "management" tego stwora, z Sobierybą na czele ma zamiar wypłacić dla siebie 95 mln. zł, z pozyskanych wpływów ze sprzedaży akcji ??? I niech wam nie zamydli ich wyjaśnienie, że to nie z tych wpływów, tylko nagrody w ramach kosztów osobowych, bo to tylko będą przesunięcia w szufladach !!! Szczyt bezczelności !! Niech mnie w doopę PO-całują, złodzieje !!!
kri / 95.49.57.* / 2012-11-27 01:37
Konkurencja w świecie obcych banków ( prywatnych) nie pozwala na wycene wyzszą niz 35 tak było z JSW. Wprowadzanie obcych wiaże się z ryzykiem odpływu kapitłów zamist nowych inwestycji. Nowoczesność polegająca na forex jest antytezą nowoczesności. Najistotniejszy jest kapitał ludzki i aktywa, a o tym nic nie wiemy.
sfdsd / 89.186.21.* / 2012-11-26 13:53
a ja sie zastanawiałem kiedy ten wałek sie przewroci... Po emisji !
real / 109.243.202.* / 2013-01-05 16:57
i jak tam twoja przewrotka
baron84 / 2012-11-26 13:57 / Bywalec forum
mi się wydaje cena całkiem spoko, na to, co ten bank sobą reprezentuje, to jest naprawdę ok bardzo
sfdsd / 89.186.21.* / 2012-11-26 13:53
a ja sie zastanawiałem kiedy ten wałek sie przewroci... Po emisji !
kajja / 78.8.247.* / 2012-11-25 16:57
Do mneie kompletnie nie przemawiają ich meloniku. Uważam, ze powinno się wspierać polską bankowośc, dlatego zdecydowałam się jakiś czas temu na konto w getinie i jego się trzymam.
POpulista / 62.87.191.* / 2012-11-30 20:58
auć, GETIN jest o ligę niżej jeśli chodzi o to co sobą reprezentuje. Miałem konto i w jednym i w drugim i na prawdę ze świecą szukać takiego banku w Polsce jak Alior. Na do widzenia zapraszam do lektury w google : "zrobieni w Getin" :)
hejhol / 78.8.67.* / 2012-11-25 15:30
nie no dajcie spokój, to będzie jakaś porażka, kumpel, który w aliorze się zapisuje. kghm przynajmniej rozdawał akcje pracownikom.
ExSynec / 83.11.206.* / 2012-11-25 12:26
Skorzystałem z ich kantoru.Moze i kursy mają nieco lepsze ale wyszedlem na tym jak Zablocki na mydle-suma kosztów przelewu.Wracam na platformę inkantor, tam nie miałem niespodzianek.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wór / 83.14.54.* / 2012-11-25 12:23
Bank oferuje dywidede za dwa lata .To znaczy że darmowy kredyt bedzie pracował na rzecz banku a inwestor co !! Nic.Najgorsza lokata to 3% pa.
Jaki to bank skoro nie gwarantuje najmniejszego
oprocentowania !!I ta sufitowa cena akcji . Kto to kupi.Chyba PZU !!!
prezydęt / 77.255.119.* / 2012-11-25 12:52

Kto to kupi.Chyba PZU !!!

chmm, nie sądzę.

PZU (państwowy ubezpieczyciel) współpracuje chętnie z PKOBP (państwowym bankiem). Obie instytucje finansowe dają dobrą pracę kilkudziesięciu tysiącom Polaków, płacą olbrzymie dywidendy swoim udziałowcom (także tym mniejszościowym jak ja), relatywnie nie kantują swoich klientów mówiąc kolokwialnie.

No chyba że miałby to być taki oto diabelski plan, aby nową strukturę kupić w imieniu państwa i stworzyć z niego konkurencyjne PKOBP. Czyli żyłę złota dla Polski i Polaków.

Bardzo proszę:)
prezydęt / 77.255.119.* / 2012-11-25 12:22
Jak dla mnie to ten bank jest niepokojący. Kapitał niby włoski ale styl działania jakby rzydowski.

System bankowy to nie hurtownia skarpet ale organizm ściśle związany z instytucja państwa, mający w państwie szczególne prawa wobec obywateli, nieporównywalne z prawami hurtowni skarpet. Z tego powodu obywatel ma wystarczające powody by go uważnie śledzić i krytycznie oceniać.

Jest coś niepokojącego zatem w tym, że w państwie z olbrzymim, 12-to procentowym bezrobociem, w którym na przeciętnej ulicy w centrum każdego miasta i miasteczka, są biura trzech banków (często obok ciuchexów) - z dnia na dzień pojawia się kilkaset placówek nowego banku.

Przypomnę, że w na początku ekspansji Amber Gold-u, złoto na rynkach światowych drożało ok. 50% rocznie i gdyby za ta instytucją stał profesjonalny zarząd, to oferowane 15-to procentowe zyski nie byłyby niczym niewłaściwym a wręcz objawem asekuranctwa. Ta instytucja mogła stać się (przynajmniej w czasie 3 ubiegłych lat) dźwignią do bogacenia się polskich klientów

Trzeba mieć olbrzymi kapitał i bardzo dużą pewność zysków aby taką operację skutecznie przeprowadzić. I może nie jest to zapewne wynik złotorękiego Sobieraja, lecz niepokojącym objawem słabego, słabo chroniącego obywatela - państwa.

Trochę to zabawne, ale niepokoi mnie zestawienie tych dwóch biznesów. Tamten złoty pomimo ewidentnego, licznego poparcia znaczących urzędników państwowych (albo ich synów) - poległ, podczas gdy ten rzydowski pewnie osiedli się tu na trwałe. Czy to objaw rozkładu państwa?
john307 / 77.253.244.* / 2012-11-25 08:21
Na ten bank trzeba uważać, miałem już styczność z tym bankiem. Działają, mówiąc elegancko, agresywnie, a, mówiąc "po naszemu", działają huzia na józia". Zaproponowali mi kartę kredytową w AliorSync, ale po złożeniu przeze mnie wniosku wyszło im, że karta mi się wg nich jednak nie należy (może mam już za dużo kk?). Tak mnie tym zniechęcili, że zrezygnowałem z rachunków w AliorSync i dodatkowo z rachunków i kart w Aliorze-matce. Takie działanie zniechęca klientów i może zrobić więcej szkody niż pożytku.
BOPL / 2012-11-27 13:22
U mnie w Alior Sync wszysko działa i bez żadnych opłat. To już kolejny 6-ty bank który testuję osobiście, a warunek jest taki, że nie są potrącane żadne opłaty za użytkowanie.
Fakir12 / 2012-11-27 15:40 / Bywalec forum
Powiem szczerze, że nie sądziłęm że kiedykolwiek dożyję chwili kiedy dowiem sie że Aliro zamierza wysprzedać swoje akcje...czy to czasem nie wiąże się z powolnym wysprzedaniem tego banku w obce ręce?

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: