Forum Forum finansoweInne

Akcje, lokaty, fundusze, a może złoto? Sprawdź, gdzie ulokować oszczędności

Akcje, lokaty, fundusze, a może złoto? Sprawdź, gdzie ulokować oszczędności

Wyświetlaj:
Anna K. / 31.179.236.* / 2014-10-19 13:11
Tak jak większość komentatorów uważam, że złoto to najlepsza inwestycja. Mogą być różne zawirowania, ale nawet jeśli w danym momencie spadnie wartość złota, to i tak pozostanie ona bardziej stabilna niż jakiekolwiek inne formy inwestycji.
Fajnym pomysłem jest kupowanie monet ze złota i srebra. Po latach będą miały nie tylko wartość kruszca, ale też numizmatyczną. Takie okolicznościowe wypuszcza między innymi Mennica Staropolska - przy okazji można z tego uczynić pouczające hobby.
hshs / 46.77.124.* / 2014-08-07 11:17
Tylko złoto, to jest prawdziwy pieniądz
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
sza / 95.49.112.* / 2014-08-07 09:38
Złoto + własność gruntu. Domy,mieszkania nie pewne w nadchodzących czasach,szczególnie w dużych miastach.Wojna przerobi wszystko w gruz .Naród powinien się zbroić,każdy dorosły Polak powinien posiadać broń palną. Mamy fabrykę w Radomiu,duże możliwości produkcyjne.Następny Polski Rząd powinien uruchomić taktykę obronną Narodu Polskiego opartą na patriotyzmie ,Bóg-Honor-Ojczyzna.Handel i pozwolenia na broń przyniosły by dochód narodowy .Zamiast ładować miliardy w jeden czołg ,który notabene można zdmuchnąć jednym dobrym pociskiem,pieniądze na zbrojenia powinny iść w Naród.To obywatele powinni być uzbrojeni.Ręczne wyrzutnie rakiet potrafią ściągnąć na ziemię każdego agresora.Taktyka obronna na własnym terytorium i dobrze uzbrojeni obywatele,to podstawa wolności i nie zależności Narodu. Wojsko i militarne uzbrojenia muszą współpracować z obroną cywilną Narodu. Inaczej przestaniemy istnieć...
heh / 46.77.124.* / 2014-08-07 11:23
Wojna niestety jest nieunikniona. Pokój nie trwa wiecznie jak historia uczy. I tak Pax Europea trwa wyjątkowo długo.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
edw@ / 31.175.79.* / 2014-08-07 10:48
Sąsiad ostatnio zrobił mi awanturę, że parkując przed swoim domem wysuwam przód samochodu na słupek jego ogrodzenia, gdy pokazałem mu żeby się stukną w głowę, strzelił do mojej żony z wiatrówki gdy wyszła z psem na spacer. Tak że radziłbym się zastanowić nad wprowadzanie dostępności broni dla każdego.
roki balboa / 80.50.4.* / 2014-08-07 08:20
Pytając bankierów o to czy warto kupować złoto to jak zapytać ich czy chcą by ludzie przestali im nosić pieniądze a zaczęli owo złoto kupować. Zawsze powiedzą - NIE, choć założe się, że sami złoto mają ;-)
Henryk935 / 83.11.87.* / 2014-08-07 08:19
Jen bezpieczną przystanią? Kto to pisał?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
trutututu / 80.50.4.* / 2014-08-07 07:58
Zawsze mnie to dziwi jakim cudem Polacy trzymają pieniądze w banku na 3 % w skali roku, przy faktycznej inflacji ok 8-10 %, to już lepiej rozdać tą różnicę biednym lub przepić niż dawać bankierom....a co do złota...To nikt nie wymyślił lepszego sposobu na zabezpieczenie oszczędności przed spadkiem ich wartości niż złoto i długo nikt nic lepszego nie wymyśli...
oszron / 213.158.223.* / 2014-08-07 15:23
Szczególnie oszczędności zamienionych na złoto w 2011-2012 :)
Btw z tego co pamiętam to w 2011 też była aktywna nagonka ulicy na złoto...
a mze tak jest? / 37.108.150.* / 2014-08-07 07:47
haha lepsze od zlota dolary lub obligacje usa? dawno nie slyszalem wiekszej bzdury. Zloto nie zawiodlo ludzi od 5 tysiecy lat a pieniadz? Nie ma pokolenia ktore nie stracilo oszczednosci zycia trzymajac je w gotowce. Kazdy pamieta ksiazeczki sko i rok 94. Kto ma zloto, ten spi spokojnie ale bankowcy go nie lubia bo to oznacza ze glupi kowalski nie przyniesie kasy do banku i bank nie obroci jegp kasa za 3 procent na rok, minus belka.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
stoicki Zenon / 46.254.72.* / 2014-08-07 07:22
myślę, że inwestorom obecnie zależy nie tyle na wyniku co na tym aby nie stracić - a więc gdzie inwestować aby wyjść przynajmniej na zero, zyski przyjdą w przyszłości

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: