Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Akcje Polmosu Białystok zadebiutowały poniżej ceny odniesienia

Akcje Polmosu Białystok zadebiutowały poniżej ceny odniesienia

Wyświetlaj:
Vivi / .* / 2005-05-13 00:53
Po pierwsze jak ktoś liczy, że się uda i nic poza tym (żadnego zdrowego spojrzenia na sytuację = wejście w IPO Polmosu) to jego szanse na wtopę rosną zastraszająco. A BarBarKa taka cwana kupiła po 77,8 i się cieszy. Ciekawe jaką będzie miała minę jak będą jeszcze ze 4-5 zł tańsze. I nie będę pisał dlaczego bo teraz wszędzie pełno takich wyjaśnień. A po co kupować drożej jak można taniej, nawet jeżeli perspektywa jest zachęcająca, to tego to ja już nie wiem.
Lino / .* / 2005-05-12 13:57
Rzeźnia dla tych co wzieli kredyt. Współczuję, również sobie....
BarBarKa / .* / 2005-05-13 00:12
a ja to przewidzialam. Nappisalam na forum , ze akcje beda debiutowac po 78zl i po tej cenie je kupie (kupilam po 77,80 o 10,03) a nastepnie SPRZEDAM PO 90ZL - I TAK BEDZIE. ZOBACZYCIE. Beda jeszcze drozsze lecz mnie tyle wystarczy (splacam kredyt hipoteczny) PozdroBarBarKa
Gucio / .* / 2005-05-12 20:47
Okazuje się, że nie zawsze się udaje. Czasem warto sie spóźnić, czasem warto odpuścić ! Samdoświadczyłem tego kilka lat temu, tylko że ...wtedy popłynąłem 50% zainwestowanej sumy...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy