Forum Spółki giełdowe XTB DM SA

Akcje rzeczywiste bez prowizji w XTB

Akcje rzeczywiste bez prowizji w XTB

radner / 163.172.209.* / 2018-03-20 15:28
Widzieliście co wprowadziło XTB?
Akcje z GPW bez prowizji, tzn. mają transakcje bez prowizji, ale z ograniczeniem - do 5 transakcji albo kwoty 30 tysięcy euro. Co ciekawe - żaden dom maklerski tego nie ma - nie kojarzy mi się, żeby ktoś brał mniej niż 0,3 proc. No to czeka nas na rynku mały pojedynek? Domy maklerskie mogą stracić sporą część małych inwestorów. Jak sądzicie?
Wyświetlaj:
barteks454 / 82.223.33.* / 2018-03-26 15:20
Ludzie piszą na forach, że mieli w swoich domach maklerskich wynegocjowane dla dużych kwot np. 0,28 proc. Tymczasem XTB nawet powyżej 30 tysięcy euro dało 0,2 proc. W tym momencie nie ma tańszej oferty i ludzie już twierdzą, że zaczynają z XTB działać. Jeśli utrzymają te zasady na dłużej, to duża część rynku będzie ich.
filipbles / 163.172.35.* / 2018-03-23 12:43
Konkurencja nic nie zrobi, to stracą klientów – płacić prowizję, a nie płacić, to jest różnica. Może te 0,3 proc. od 30 tysięcy euro to nie jest kosmiczna kwota dla dużego gracza, ale już dla małego inwestora – raczej znaczna. Sam jestem bardzo ciekawy, jak to na wszystko zareaguje rynek.
kubator404 / 212.227.202.* / 2018-03-21 12:38
XTB zawsze tak wchodziło w nowe tematy - przecież oni są w tej branży najwięksi, mogą dać w każdym przypadku lepszą ofertę od konkurentów - popatrz po parametrach działania u nich na forexie czy inwestowaniu w kryptowaluty. Na forexie od samego początku miałem u nich gwarantowany stop loss i ochronę przed ujemnym saldem.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy