Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Aktualizacja zlecenia w eMaklerze

Aktualizacja zlecenia w eMaklerze

leszcz68 / 79.188.73.* / 2008-05-12 17:14
Witam, niedawno założyłem konto eMakler i mam dwa pytania. Jak zaktualizować zlecenie nie usuwając go i drugie czy te przestoje w notowaniach to normalka czy tylko ostatnio są takie kłopoty. Z góry dzięki za odp.
Wyświetlaj:
fazik / 2008-05-17 21:14 / "Gpw-racer"
1. nie ma opcji aktualizacji, usuń/dodaj to jedyne rozwiązanie
2. normalka aczkolwiek w emakreli lekko częściej niż w innych biurach
leszcz68 / 2008-05-18 11:29
Witam,
dzięci Ci fazik za odp. Co prawda troszku mnie zmartwiłeś, ale przynajmniej wiem na czym stoję. "lekko częściej" sugeruje, że w innych biurach jest podobnie? Bo już się zastanawiałem nad zmianą biura, ale jak ma być tylko troszkę lepiej to szkoda czasu. Nie mniej te przestoje są mocno irytujące (żeby nie powiedzieć dosadniej).
fazik / 2008-05-18 19:45 / "Gpw-racer"
Ujmę tak.
Używałem emaklera przez rok i miałem pady średnio raz, dwa razy tygodniowo. Zaniki notowań w ciągu dnia i konieczność przelogowania się. Obecnie mam BOŚ i fizycznie pamiętam 3 pady od pół roku z czego jeden z winy banku a dwa pozostałe to brak połączenia z bankiem przez ok 30 sec ale nie wiem co było przyczyną, może provider netu.

Ważniejsze dla mnie są narzędzia analisy technicznej i prezentacja danych a tu emakler jest bity na głowę przez wszystkich pozostałych.

w końcu mbank to tanie bankowanie
leszcz68 / 2008-05-19 18:55
Dzięki jeszcze raz. Pewnie zrobię podobnie jak Ty. Na razie pouczę się w mbanku (jak sam piszesz jest tanio), a po zdobyciu większej wiedzy i doświadczenia poszukam czegoś lepszego (nie koniecznie taniego).
Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy