Akwizytor

RadixHD / 89.230.139.* / 2008-07-30 10:49
Chciałem tylko napisać ze ostatnio był u mnie akwizytor i próbowal mi wcisnac umowe i mówił jakieś farmazony ze musze fundusz zmienic bo zus nie paci na moje konto i musi utworzyć jakies konto wirtualne hehe smiech i zenada, tragedia i rozpacz, niektórzy ludzie nie maja godności i honoru po prostu, wspólczuje rodziną takich osób, ja pracuje fizycznie i jestem z tego zadowolony, jakbym mial byc takim akwizytorem-przedstawicielem to bym sie rzucil pod pociag w rybie natychiastowym, oby tak dalej to Polska w ogole spadnie nie na dno ale pod to dno jeszcze, zastanowic sie nad swoim zyciem i byc kims a nie brać pieniadze z bycia zerem, dziekuje i pozdrawiam.
Wyświetlaj:
buckfast1 / 83.16.213.* / 2008-08-05 12:42
do mnie wczoraj zadzwoniła agentka z comerciala i próbował wciskać takie bzdury że szok!! i to nawet jak jej powiedziałem że sam jestem specjalistą ds inwestycji i znam sie na tym... totalny brak wiedzy, aż strach pomyśleć jakie brednie wciska ludziom niezorientowanych w tematach finansowych! ... a poza tym zero przestrzegania kodeksu etycznego agenta ubezp. ja sie własnie przepisuje z cu do aegona i polecam innym to samo... wybierzcie fundusz w którym ktoś sie wami zajmie i nie będzie wciskał ciemnoty tylko rzetelnie przedstawiał sprawe... szukajcie doradcy a nie psrzedawcy. pozdrawiam
eme / 83.22.35.* / 2008-11-24 07:01
buckfast1
wybierzcie fundusz w którym ktoś sie wami zajmie i nie będzie wciskał ciemnoty
tylko rzetelnie przedstawiał sprawe...

Zajmie sie toba tylko do momentu transferu, poki zobaczy prowizje na koncie.To tylko obietnice:):) Naiwniak:):):) hmmm a moze sie zajmie toba za dwa lata aby jego kolega lub zona przepisała cię znowu do innego funduszu hahahaha. Biznes sie kreci.:)
lezdrub / 79.185.97.* / 2008-11-23 20:38
Jesteś nie lepszy. Twierdzę to,dlatego,że również piszesz głupoty.
Nie rozumię co ma znaczyć ,że ktoś się wami zajmie.Niby czym może się zajmować akwizytor wOFE.
PO drugie fundusz nie świeci wynikami.
Jakbyś byl dobrym doradcą, to byś reprezentował inne OFE.
Chyba nie wiesz,że z tego fundusz ucieka, co transfer najwięcej ludzi.

Nie jestem przedstawicielem CU. Ale musze przyznać,że akwiizytorzy tego funduszu mają
Bardzo duży talent przekonywania.
Co rusz to napotykam osoby które były w lepszych funduszach, a akwizytarzu CU potrafili ich namówić na przejście do CU
JAk oni to robią??
Może któryś z nich to przeczyta i napisze jak oni to robią.
Pewno jak Donek obiecują, że będzie lepiej.
Jeżeli tak, to ja w to nie więrzę. Zbyt długo mają kiepskie wyniki.
Naiwni się o tym tylko przekonają
eme / 83.22.35.* / 2008-11-24 07:11
lezdrub powiedz co znaczy według ciebie lepszy, bo po tylu postach sam nie wiem jakie sa kryteria tego "lepszego" Czy to ze jest najbezpieczniejszy, czy to ze najbardziej dochodowy w krotkim okresie, czy tez najbardziej stabilny, czy moze jeszcze cos innego.Który w koncu jest najlepszy? Powiem ci: najlepszy jest ten ktory ty reprezentujesz,no bo jakich argumentow przekonywujacych klienta mozesz uzywac?? Tylko takich ktore sa na dzien dzisiejszy dodając niczym nieuzasadnione proroctwo.Dopłacisz ze swojej kieszeni jezeli tak nie bedzie?Jakich argumentow wtedy uzyjesz?
lezdrub@interia.pl / 79.185.93.* / 2008-11-30 00:28
Przeczytaj analizy. Który fundusz zarobil za cały okres dla kientów, to bedziesz wiedział,że na obecny czas jest to Generali.Masz rację ten reprezentuję.
Chcesz to napiszę ci umowe do tego funduszu.600942367
Kriss82 / 195.242.183.* / 2008-08-12 10:01
tak.............moją mamę chciał przepisać akwizytor z Aegona mówiąc, że zmieni jej dowód w funduszu, do którego należy. Oczywiście była chodząca uczciwość

własnie przepisuje z cu do aegona i polecam innym to
samo... wybierzcie fundusz w którym ktoś sie wami zajmie i nie będzie wciskał ciemnoty
tylko rzetelnie przedstawiał sprawe... szukajcie doradcy a nie psrzedawcy
buckfast1 / 83.16.213.* / 2008-08-05 14:39
no nie oni naprawde przeginają... przed chwilą zadzwoniła do mnie kolejna osoba z cu- ratownik- i próbowała mnie namówić do podpisania oswiadczenia o odstapieniu od umowy z innym funduszem... nie byłoby w tym nic dziwnego niż fakt że takie oswiadczenie wysłałem 3 tygodnie temu!- postanowiłem jeszcze 1 miesiac zostac w cu :) .. a ta pani twierdziła że mój list nie dostarł i że musze jeszcze raz podpisać takie oswiadczenie.... dla sprawdzenia zadzwoniłem na infolinie i okaząło sie że pismo dotarło i wszystko jest w systemie ok... tak wiec pani ratowniczka chciała sobie na mnie zarobić póki moze bo za miesiac juz mnie nic nie bedzie trzymać w tym złodziejskim funduszu!! ... moja rada.. unikajcie comerciala! chyba maja za duzo klientów i kombinują jak tu oskubac frajerów...
aleczka1 / 194.181.127.* / 2008-07-30 11:28
A na jaki fundusz próbowal namówic ?
RadixHD / 89.230.139.* / 2008-07-30 12:25
Na OFE Warty, ta gnida próbowała wcisnac a nie namówić, myslał ze jestem jakis niedorozwiniety i nie wiem jakie sa rangingi w necie ?
eme / 83.22.35.* / 2008-07-30 13:12
RadixHD tylko pogratulowac ze dales odpór, nie wszyscy to potrafią.Uprzedź znajomych.Pozdro
RadixHD / 89.230.139.* / 2008-07-30 13:39
Dzieki eme, widac ze niektórzy nie dostali po pysku i bezczelnie chodza po domach i wciskaja kity, ale mam nadzieje ze trafi kosa na kamień, szczerze temu akwizytorowi zycze, ten koles co u mnie był powoluje sie na kilka funduszy, sprawdzilem go, dzwonilem i szukalem, udawalem ze chce jednak podpisac ta umowe i moge miec namiar na niego, musze uwazac zeby sam czegos nie odpisal za mnie bo byl dosyc cwany nawet.
piotrx1996 / 79.188.74.* / 2008-08-07 00:15
najgorzej pod tym wzgledem zacowuje sie nordea ratuje co sie da i jak sie da lacznie z fałszowaniem oswiadczen klijentów.Najgorsze jest to ze nadzur ma to w dupie poszło odemnie z firmy ok 30 skarg od klijentów i nic
lezdrub / 79.185.97.* / 2008-11-23 21:14
Musiałeś fachowcu coś spieprzyć w dokumentach.

Ja osobiście w to nie wierzę, aby Nordea robiła takie numery o których piszesz.

Ja nie miałem ani jednego przypadku odmowy z tej firmy.
Z innych też.
Trzeba tylko wszystko wypełniać należycie.

Musisz się trochę podszkolić, a nie pisać oskarżenia.
any / 2008-08-07 06:40 / portfel / Bywalec forum
No jak poszły skargi do "nadzur" i "od klijentów" to się nie dziwię...
fistek / 83.4.176.* / 2008-08-07 00:20
chyba- kilentów
chyba- kilentów
???????? / 80.53.53.* / 2008-08-11 13:45
Chyba klientow czy cos takiego??
buckfast1 / 83.16.213.* / 2008-08-07 12:05
najgorsze jest to że takimi działaniami psuje sie reputacje wszystkim agentom a nie każdy jest tylko sprzedawcą... wielu chce byc autentycznymi doradcami i zalezy im na kliencie a nie tylko na prowizji... zreszta jak ktoś myśli logicznie to stara sie działać najlepiej dla klienta bo to i tak przełoży mu się na lepsze wyniki... oszukać można tylko raz! uczciwosć popłaca... pozdrawiam wszystkich agentów-doradców
agent007x / 80.51.92.* / 2008-11-22 20:50
Amen! :)

Najnowsze wpisy