Forum Forum inwestycyjneFundusze

akwizytorzy funduszy inwestycyjnych

akwizytorzy funduszy inwestycyjnych

j / 81.18.215.* / 2006-06-20 23:12
Czy ktoś z Was miał przygody z akwizytorami funduszy inwestycyjnych. Interesuje mnie taka sytuacja: Otrzymujecie telefon od akwizytora, który przekonuje Was do inwestycji na giełdzie ściemniając, że na giełdzie nie można stracić.

chodzi mi o to czy Wam też kobieta/facet (miły głos, pewność) mówił/a "stopa
zwrotu za ostatnie miesiace 40%" "spadków nie bedzie" "no może w grudniu" "na
pewno Pan zarobi"

i skąd biorą numery telefonów - losowo czy mój bank przekazał?

j
Wyświetlaj:
awu / 2006-06-23 16:22
niestety niektóre firmy tak konstruuja swoje tabele zwrotu z inwestycji,ze latwiej jest nieuczciwym akwizytorom oszukac ludzi podkreślam niektore poniewaz znam tylko taka jedna firme innych nie analizuje
1bzyku / 82.139.58.* / 2006-06-23 08:11
Jak czytam o takich ludziach to mi sie noz w kieszeni otwiera!!!
Pracuje w firmie oferujacej portfele funduszy inwestycyjnych i ludzie namawiajacy do inwestycji w taki sposob niszcza w spoleczenstwie zaufanie do doradcow finansowych(w tym i mnie samego)
Faktem jest ze na gieldzie, W DLUGIM OKRESIE CZASU, nie traci sie. Wystarczy spojrzec na dowolne 4 lata w historii naszej mlodej gieldy i fundusze agresywne zawwsze wychodzily na plus, nawet w czasie blisko dwuletnim krachu po hossie internetowej w 2001 roku. Ale takie rzeczy trzeba klientowi spokojnie wytlymaczyc podczas spotkania a nie rzucac ogolnikami w czasie rozmowy telefonicznej.
Pozdrawiam.
Konsultant Money.pl / 2006-06-22 10:04 / Specjalista Money.pl
Nikt nie może zagwarantować zysku z inwestycji w fundusze. Jeśli ktoś proponuje zainwestowanie w jakiś typ funduszu zawsze warto taką sugestię przemyśleć o przeanalizować historyczne poczynania proponowanego funduszu.
Najszybciej można to zrobić na stronach zestawiające dane wszystkich dostępnych funduszy m.in.: http://www.money.pl/fundusze/archiwum/fundusze/ .
awu / 2006-06-21 18:34
jeśli mówią dokładnie tak jak napisałeś to śmiało można ich nazwać oszustami
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy