Alerty sms

kiszyniów / 79.163.50.* / 2010-12-04 15:32
Monitoring cen akcji
Uważacie, że usługa taka jak monitoring cen akcji np. na wzi.pl jest przydatna i można dzięki niej
zarobić? Chodzi mi o możliwość zamówienia w internecie smsa z informacją, gdy cena naszej
spółki osiągnie pożądany przez nas poziom do kupna lub sprzedaży. Ceny nie są wysokie, a
usługa wydaje się przystępna - co sądzicie?
Wyświetlaj:
sebek122323 / 195.117.213.* / 2010-12-08 19:44
Znalazłem ciekawe forum gdzie można pobrać program do analizy technicznej Metastock oraz materiały edukacyjne dla początkujących inwestorów.

Materiały dostępne w dziale ,,Biznes i finanse,,

www.styl24h.pl

Pozdrawiam.
sofrozyna / 2010-12-04 20:04
Jeżeli chcesz sprzedać akcje po odpowiedniej cenie, to musisz dysponować netem , aby złożyć zlecenie.Ja jestem na podglądzie ,cały czas śledzę giełdę i wówczas mogę dobrze sprzedać lub kupić.
wzi / 79.163.56.* / 2010-12-23 17:35
Owszem, ale mówisz o grze krótkoterminowej. W długoterminowej może np. zainteresować Cię sytuacja spółki w danej chwili i chcesz ją tylko sprawdzić, a nie ma sensu sprawdzać kilkunastu walorów co kilka dni.
binold / 79.163.45.* / 2011-01-24 17:56
Wytypuj i wygraj!

Do dnia 7 lutego [b]wytypuj wartość indeksu WIG20 na koniec lutego[/b]. Nagrody za 5 pierwszych miejsc w tabeli konkursowej!

Zrobisz to [b]pisząc komentarz[/b] ze swoim typem na stronie: http://wzi.pl/aktualnosci/pokaz/13

Znajdziecie tam także szczegółowe informacje o zasadach konkursu i przewidzianych nagrodach.

Zapraszamy inwestorów najlepszej spółki na GPW - , wzi.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy