Forum Forum finansoweBanki

Alior Bank nie jest dostosowany do przeglądarki Opera

Alior Bank nie jest dostosowany do przeglądarki Opera

Krak / 94.254.151.* / 2008-12-24 12:05
Witam,
Posiadam Operę 9.63 i najnowszą Javę na Viście. Serwis transakcyjny nie działa poprawnie w przeglądarce Opera (w każdej wersji). W zakładce "Kredyty i karty" nie wyśwetla się w ogóle moja karta - zupełnie jak bym jej nie miał. W zakładce "Oszczędności" nie wyświetla się że mam w ogóle jakikolwiek rachunek! Nie mogę przeglądnąć histori transakcji na rachunku bo się nie wyświetla. Ale do PDF jest importowana bo w pliku są już wszystkie transakcje! Pulpit z kolei wyświetla się zawsze za pierwszym razem tylko z lewą kolumną - podręczne czynności, krótka historia i kalendarz. Prawa kolumna z informacja o rachunku, o karcie się nie wyświetla - musze kliknąć czasami kilka razy na przycisk pulpit i dopiero się wtedy wszystko pokazuje.

Taka sytuacja trzyma się już jakies 2 tygodnie.

Czy ktoś z Was ma równiez takie same problemy z systemem transakcyjnym w Alior Banku?

Pozdrawiam,
Krak
Wyświetlaj:
Elaaa / 78.8.131.* / 2009-01-02 13:51
Hej hej,
Również używam Opery i również mam problemy - pulpit, historia, karty... Najciekawsze jest to, że wersja demonstracyjna systemu pod Operą działa poprawnie - stąd wiem, że u mnie powinno to wyglądać inaczej.
Próbowałam znaleść sposób na zgłoszenie tego problemu - jakiś kontakt inny niż infolinia, jakiś adres mailowy do serwisu, cokolwiek. Nic! Próbowałam dzwonić na infolinię, ale nie udało mi się wtedy doczekać na połączenie z konsultantem. Ja poprostu nie czuję się w obowiązku zbawiać świat ;) i czekać i próbować jeszcze raz. Może ktoś z Was uzyskał z Aliora jakąkolwiek informację na ten temat?
Owszem, mogę zainstalować FF, mogę skorzystać z IE - na własną odpowiedzialność:) ale nie chcę! Używam Opery i wszystko powinno śmigać, a jeśli nie, to informacja na ten temat powinna być pełna - ze stronki Aliora wynika, że Opera jest rekomendowaną przeglądarką: http://www.aliorbank.pl/pl/bankowosc_elektroniczna/internet/zasady_bezpieczenstwa/przegladarki

Pozdrawiam,
Ela
Karakan / 78.8.135.* / 2008-12-30 18:47
Ja szczerze pisząc to nie potrafię konkretnie odpowiedzieć na to pytanie, bo dopiero dzisiaj postanowiłem spróbować tego ich wynalazku i większych problemów pod Operą nie zauważyłem (XP), ale mogą być, bo nie chciało mi się wszędzie klikać, tym bardziej, że często strona nie doczytywała się do końca, a "obracające się kółeczka" widzę przez większość czasu na ekranie... ta "wyższa kultura bankowości" działa bardzo wolno i wygląda troche przedpotopowo, ale mniejsza o wygląd.

Gorzej, że zdarzyło mi się zablokować konto na skutek błędnego wpisania hasła. Na ten temat jedynie spekuluję, gdyż informacji o tym nigdzie nie uzyskałem, włącznie z ich infolinią. Koszt ustalenia nowego hasła wyniósł mnie blisko 20 zł i stracone prawie pół godziny na słuchaniu "Pachelbel's Canon in D"... Proszę wybaczyć, ale ta "wyższa kultura" to tylko w reklamie...
Karakan / 78.8.130.* / 2008-12-31 14:22
Ponieważ chciałem conieco wyjaśnić odnośnie opłat za połączenie z numerem 9502, o których to nie udało mi się nic znaleźć na stronie banku... postanowiłem skorzystać z formularza i zadać pytanie (to przynajmniej wiem, że będzie za darmo)
http://www.aliorbank.pl/pl/formularz_kontaktu/main

Oczywiście nie udało się wysłać, bo fornularz nie reaguje na kliknięcie w przycisk "wyślij". To tyle w temacie Alior i Opera.
Karakan / 78.8.136.* / 2009-01-02 14:01
Dodam tylko, że informacja o opłacie za 9502 jest ("wg. taryfy operatora" - cokolwiek to znaczy, nie radzę próbować z komórki) w dziale kontakt.

Temat niedziałania przycisku wyślij pozostaje jednak nierozwiązany. Dzwonić nie będę, bo boję się, że znowu będą mnie wypytywać o "rozmiar buta" i takie tam...
Karakan / 62.87.129.* / 2009-01-06 11:44
Potestowałem więcej i ta historia nie działa pod Operą... jakby nie klikać.

Wstyd...
zonki / 83.18.62.* / 2009-01-06 20:21
Stesowałem na Operze 10 i dziala. Mi nie dziala tylko na Chrome. Ale jak juz pisalem IE;FF; opera jest OKi

Ale za to nie odpisują mi na meile
zonki / 83.18.62.* / 2008-12-31 00:01
U mnie na FF nie ma problemów - system Win XP SP3.

Internet Explorer 7.0 - działa
FireFox - działa
Opera - ???/nie działa
Chrome - ???/nie działa
elliass / 79.186.73.* / 2008-12-29 19:33
Hej u mnie jest bardzo podobnie, kiedy klikam na historię rachunku to wyświetla mi się w zasadzie tylko saldo konta, natomist nie widac żadnych tranzakcji, kiedy je zaimportuje do pdf jest ok, ciekawe czy ktoś jeszcze ma podobny problem. Ja początkowo myślałem, że ta ich stronka jest jeszcze w produkcji a tu proszę moja super opera nie domaga
akcjonmariusz / 87.205.158.* / 2009-11-03 20:29
to najgorsza aplikacja jaką miałem!!!

alior to ciągłe zawieszanie stron i nerwy bo wszystko działa b.b.b.b.b. wolno nikomu nie polecam a nawet zdecydowanie odradzam!!!!!!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: