Forum Forum prawneKarne

alkomat, a odmowa w obawie o zarazki

alkomat, a odmowa w obawie o zarazki

gigant23 / 2013-02-06 09:30
Wczoraj zostalem zatrzymany przez policje, która kazala mi dmuchnąć w alkomat, odmowielem, stwierdzając fakt, ze to źródło zarazkow, co moze mi teraz za to grozic? czy sluszna byla moja odmowa?
Wyświetlaj:
werty173 / 83.1.81.* / 2013-02-06 18:05
I co? Nie zawieźli na krew? Puścili ot tak sobie? Jak puścili to nic nie będzie. Owszem mogą wystąpić do starosty o przebadanie ciebie przez lekarza i zatrzymanie prawa jazdy, bo maja podejrzenie alkoholizmu, ale to raczej nie w twoim przypadku.
lorek23 / 2013-02-06 11:10
No jak to głupota??weź sobie poczytaj jak sie roznosi grypa. Jak najbardziej takie dziadostwo roznosi zarazki.
bossaa / 2013-02-06 11:10 / Bywalec forum
Ktoś musiał długo myśleć, żeby wymyślić taką "głupotę" w alkomat się dmucha, nawet go nie dotykając, więc to policjant jest narażony na zachorowanie
lowca_androidow / 192.168.254.* / 2013-02-06 13:25
nie zgodze sie z toba. To co mowisz to sa nowe alkomaty bezdotykowe. Wystarczy dmuchac jak w swieczke z odleglosci około 15-20cm. Natomiast dalej w wyposazeniu policji jest alkomat starego typu ktorego ustnik wklada sie do ust. Jednak taki alkomat ma wymienne ustniki i kazdy ustnik przed badaniem jest wreczany kierujacemu ktory to sam otwiera ten ustnik z folijki i naklada go na koncowke alkomatu, po zakonczeniu badania sciaga ustnik i pozostawia sobie na pamiatke

Najnowsze wpisy