Forum Forum inwestycyjneFundusze

ALLIANZ AKCJI....czy dobrze wybrałem?????

ALLIANZ AKCJI....czy dobrze wybrałem?????

siemka / 2007-01-25 19:12
Kupiłem za 101000 zł ......nie wiem czy dobrze zrobiłem....oczywiście widze notowania z lat ubiegłych ale od tych kilku dni ...moim zdaniem bez rewelacji.
Pytanie do znawców......czy warto było wybrac ?????
Pozdrawiam wszystkich
Wyświetlaj:
Izabella / 83.11.192.* / 2007-01-27 22:57
To moze okazać się niezbyt dobrym rozwiązaniem zwłaszcza jeśli dużo kosztuje dystrybucja i zarz,adzanie. Poza tym ,podatek Belki , koszty manipulacyjne, średnio przy funduszach akcyjnych jakieś 12 %. Dodać do tego brak dywersyfikacji i możliwą głębszą korektę co zdarzyło się w roku ubiegłym dwa razy .
A propo Arki To uwazam ją za mocno przereklamowana. Polecam małe i średnie przedsębiorstwa , nieruchomości a w najlepszym wypadku doradcę ,który się tym zjmie. Ja osobiście takiego mami mogę go polecić
ddddddddddddd / 194.54.189.* / 2007-01-27 17:36
żle zrobiłeś, a ten poniżej to jakiś fanatykol, jak arka jest najlepsza to idz się ziom leczyć
marekm1 / 83.31.191.* / 2007-01-26 21:54
Nie chce mi sie patrzeć na wyniki owego funduszu, wiem jedno:
Arka akcji jest najlepszym funduszem na runku z dobrym dorobkiem i niezłymi perspektywami. inne fundusze sie nieumywaja :P

pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy