Forum Forum inwestycyjneFundusze

Allianz Fundusz Akcji Plus - pierwsza wpłata

Allianz Fundusz Akcji Plus - pierwsza wpłata

Manifestus / 80.200.173.* / 2011-01-14 09:35
Witam, mam pytanie odnośnie Allianz Fundusz Akcji Plus
Założyłem rachunek przez internet, 4. stycznia. Dwa dni pózniej potwierdziłem dokument toższamości w placówce, oni też przyjęli ode mnie "zlecenie otwarcia rejestru", gdzie mieli je odesłać. 
We wtorek wplaciłem pierwsze pieniądze. I tu moje pytanie, ile dni musi upłynąć od zaksiegowania, by moje pieniądze znalazły się "na moim" rachunku? Wybrałem opcje potwierdzenia wpłaty na email, żadnego potwierdzenia nie otrzymałem.

Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
Manifestus / 80.200.173.* / 2011-01-14 11:23
Dziękuję za odpowiedź
opiekuninwestora_pl / 2011-01-14 11:15 / -
A nie lepiej było zakupić ten fundusz np. w mBanku - wtedy wpłata księguje się w funduszu w następnym dniu roboczym? Bez zbędnych druków, wysyłki dokumentów. I dokładnie ten sam fundusz.

Takich miejsc, gdzie fundusze kupujemy/sprzedajemy online bez prowizji i w szybkim czasie jest więcej. Opisywaliśmy je w poprzednim (trzecim) numerze FunduszowejCafe: www.funduszowacafe.pl
piterus / 78.8.255.* / 2011-01-14 10:35
Średnio to trwa około 7 dni od dnia złożenia zlecenia.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy