Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Allianz kurczy się. Zapowiada zwolnienia

Allianz kurczy się. Zapowiada zwolnienia

Money.pl / 2015-06-10 10:58
Komentarze do wiadomości: Allianz kurczy się. Zapowiada zwolnienia.
Wyświetlaj:
ela43707 / 85.193.229.* / 2016-03-05 17:39
Może mój wpis coś wniesie... Nie ma co narzekać na Allianz, jak zwykle zarząd nie do końca wie co robi dół. Pogoń za marchewką, która jest tylko jedna, niestety. Dyrektorzy kombinowali, żeby mieć jak najwięcej managerów a co za tym idzie zespołów agentów.Dyrektor proporcjonalnie brał za to wynagrodzenie dodatkowe - stąd sztuczni managerowie, sztuczne zespoły, agenci- tzw. słupy. Stały proceder, to zwalnianie "starych" agentów, aby ich produkcja przepisywana na nowych, była już traktowana jako nowa-stąd ogromne wynagrodzenia dla managerów za tzw. wdrożenie agenta, a dla agenta dopłaty. Wspaniale, prawda? To co w tym dziwnego, że Allianz zwalnia
ela45700 / 85.193.229.* / 2016-03-05 17:33
Może mój wpis coś wniesie... Nie ma co narzekać na Allianz, jak zwykle zarząd nie do końca wie co robi dół. Pogoń za marchewką, która jest tylko jedna, niestety. Dyrektorzy kombinowali, żeby mieć jak najwięcej managerów a co za tym idzie zespołów agentów.Dyrektor proporcjonalnie brał za to wynagrodzenie dodatkowe - stąd sztuczni managerowie, sztuczne zespoły, agenci- tzw. słupy. Stały proceder, to zwalnianie "starych" agentów, aby ich produkcja przepisywana na nowych, była już traktowana jako nowa-stąd ogromne wynagrodzenia dla managerów za tzw. wdrożenie agenta, a dla agenta dopłaty. Wspaniale, prawda? To co w tym dziwnego, że Allianz zwalnia
ela45700 / 85.193.229.* / 2016-03-05 19:10
c.d. Nie dziwię się Niemcom, że starają się ograniczyć wydatki na złodziejską kadrę w Allianz Polska, tylko ciekawa jestem, czy wiedzą, co się tu naprawdę stało. Skąd takie koszty. Myślę, że wystarczyłby porządny audyt działalności oddziałów, a więc dyrektorów, managerów np. w 2014 r, aby wszystko stało się jasne.
Może ktoś w końcu poniósłby konsekwencje okradania tej firmy. Osoby, które z premedytacją knuły scenariusze, jak tu dobrać się do pieniędzy, teraz powinny je oddać
ubezpieczam / 46.113.53.* / 2016-01-22 16:26
przerost warstwy zarządzająco-menedżerskiej w allianz daje znać, trzeba było prze,myśleć model biznesowy i nie tworzyć wirtualnych etatów dla nowych koordynatorów to teraz nie musielibyście zwalniać zwykłych pracowników, zwalniacie ludzi którzy naprawdę coś robili w tej firmie a zostawiacie dyrektorów,kierowników itp, wiadomo co z tego szamba będzie ...
Ania z Warszawy / 85.193.229.* / 2016-03-05 22:25
Zgadzam się z Tobą, pracuję w tej firmie od wielu lat i widzę co się dzieje. Manager, najczęściej znajomy dyrektora, ma za zadanie przede wszystkim rekrutować i wdrażać nowych agentów. Wszystko kręci się wokół tzw. wykonania planów.To co wyprawiają, żeby wywiązać się z tego i zarobić...Posuwają się do różnego rodzaju oszustw. Najlepiej wywalìć agenta z dużym stażem, oddać jego klientów mowemu i jakoś to idzie. Szwindel za szwindlem, kłamstwa, zastraszanie agentów - np. "jak nie zadzwonisz do klienta i nie dosprzedaż mu polisy, to zadzwoni do niego inny agent". A tymczasem oddział pustoszeje, brudno, wstyd przyprowadzić klienta. Szkoda gadać, szkoda czasu, mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni
MIŚ452 / 5.60.95.* / 2015-06-15 06:30
ALLIANZ OFEROWAŁ PRODUKTY TZW POLISO-LOKATY GDZIE KLIENCI TRACILI PIENIĄDZE
Antyallianz / 46.113.36.* / 2015-06-10 10:58
Pracowałem w tym nędznym kołchozie i szybko uciekłem,głodowe stawki,brak perspektyw na rozwój,korupcja,kumoterstwo.Pracujesz na własnej działalności,dokładasz swoje pieniądze w paliwo,swój samochód,sprzęt.Szkoda słów-odradzam ten okręt tonie już od 2 lat jak nie więcej.
andzia671 / 95.48.33.* / 2015-06-10 11:02
dokładnie...

Najnowsze wpisy