Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Amerykanie krytycznie o europejskich wojskach w Libii

Amerykanie krytycznie o europejskich wojskach w Libii

Wyświetlaj:
popolupo / 94.40.10.* / 2011-08-30 14:51
To ze było brak porozumienia w przypadku mieddzynarodowej akcji to wg mnie normalnosc--kazda armia ma inny system dowodzenia i tak zostanie w zwiazku z zasada ograniczonego zaufania(nie wydaje sie wszystkich tajemnic) Wg mnie artykuł jest swego rodzaju apelem/reklamą amerykanskiego lobbingu przemysłu obronnego. Kazde panstwo ma własny system obronny- wspólny attak to
robi ronald 81 / 212.14.47.* / 2011-08-30 14:48
Ciągle im mało zburzonych domów, elektrowni, ujeć wody pitnej i sanitarnej, węzłów komunikacyjnych, nadajników telekomunikacyjnych, szpitali etc. Ciągle im za mało zamordowanych ludzi. Armia USA musi ciągle podbijać, burzyć, pić krew niewinnych obywateli. Przypominam w historii najnowszej w 1945 zrzucili dwie bomby atomowe na Japonię tylko po to aby generałowie przekonali się co do siły rażenia i aby zastraszyć Świat.

USA = Globalny Reżim Totalitarny
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-08-30 12:29
Mają racje. Europa pod wzglęem miliarnyum lezy i kwiczy i daltog poza kontynetme wszyscy maj ja w zadku. I słusznie. Kiedys za to zapłacimy, jak Jankesi, po ktorych tak modnie i trendy jest teraz jeżdzić, sie na nas wypna i europejskie wojska pokona jakas białoruś, o ruskich nawet nie wspominając.
pomo dore / 2011-08-30 11:56 / Tysiącznik na forum
kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Proponuje Jankesom podniesienie wydatków na obronę bo to ich ciągłe w*********** się w nie swoje sprawy skończy się kiedyś pogromem
już się cieszę / 81.219.112.* / 2011-08-30 13:11
Clausewitz-wolę kompanię deliberujących studentów niż batalion (3-6 kompanii) krzepkich pachołków. Dlatego obywatele polscy dostaną co najwyżej widelce i to starannie policzone.
Misiek 01 / 2011-08-30 13:38
Oczywiście amerykanie to naród niosący pokój!!

Najnowsze wpisy