Forum Forum inwestycyjneForex

Amerykanie mocno osłabili złotego

Amerykanie mocno osłabili złotego

Money.pl / 2011-07-08 19:02
Komentarze do wiadomości: Amerykanie mocno osłabili złotego.
Wyświetlaj:
oleander moro twin / 91.94.3.* / 2011-07-09 09:21
Wy się wszyscy nie znacie. Kepiasika się nie czyta, Kiepasik jest ZJAWISKIEM na mapie, Kipasika się otacza kultem.
zawsze ci...Amerykanie / 79.186.52.* / 2011-07-08 21:12
Oh kle-pasek,
A to ci Amerykanie !
Wcześniej pisałeś, że: ..."Opinie amerykańskich banków pomogły złotemu."
A teraz z kolei, że..."Amerykanie mocno osłabili złotego"
Co złego, to zawsze ci... Amerykanie... Tak zle i tak nie dobrze !
houhouhou / 78.8.129.* / 2011-07-08 19:02
Jakim cudem, panie analityk?! Rozumiem, że Euro ma wpływ na złotego, ale jak zatrudnienie w sektorze pozarolniczym, choćby największego kraju, mogło mieć wpływ na notowania złotego? Toż to bzdura tysiąclecia. Już słyszałem, od innego wybitnego "analityka", że cena ropy spadła, bo Portugalia otrzymała rating CCC. Sądziłem, że to ostatnia bzdura, jaką słyszałem. Teraz natomiast, spadek zatrudnienia w USA osłabia naszą walutę o blisko 2%, a amerykańskiemu dolarowi robi niewiele. Kolejnym wytłumaczeniem osłabienia złotówki będzie kichanie reniferów Świętego Mikołaja czy może słabe zbiory trawy na Grenlandii? Z komentarzy panów analityków wynika, że nasza gospodarka zależna jest (w negatywny sposób) od każdego komentarza, każdej niespełnionej prognozy, każdej rekomendacji i każdego raportu. to chyba jedyna waluta na Świecie, która związana jest ze wszystkimi innymi w taki sposób, że niezależnie od wydarzeń ona traci.
lde / 83.28.199.* / 2011-07-11 23:17
Tak dobrego komentarza na temat analityków dawno nie widziałem!
JanuszPOlikot / 2011-07-08 22:18 / Tysiącznik na forum
Ciekawe kiedy panowie analitycy będą komentowali wpływ sondaży POparcia wyborczego na kurs złotego......Bo z tego co widzę jak POpaprańcy "zyskują" w sondażach to złoty traci:):):):)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy