Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Amerykański sen o dobrobycie

Amerykański sen o dobrobycie

Money.pl / 2009-08-05 14:47
Komentarze do wiadomości: Amerykański sen o dobrobycie.
Wyświetlaj:
Y / 83.13.104.* / 2009-08-05 17:09
Podpisuję się pod oceną p. "Walburgia". Pozdrawiam AL
Walburgia / 188.33.40.* / 2009-08-05 16:39
Jest Pan tutaj jedną z niewielu osób, które nie komentują tego, co widać gołym okiem, tak, jak ma czyni to wielu innych autorów tu piszących, którzy chcą się wylansować na eksperta i jedyne, co potrafia napisać: "to byki wciąż silne", "dzisiaj niedźwiedzie górą", "spadki na kobiec dnia", itd. A to przecież każdy człowiek znający się na wykresach zauważyć potrafi sam.
Podoba mi się to, że jako jeden z nieliczych analityków tu piszących podaje Pan dogłębną analizę i podaje Pan prognozy tego, co może się na rynkach wydarzyć i ewentrualne rekomendacje. Bardzo cenię Pana wypowiedzi.
Pilsener / 2009-08-05 14:47 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Dziś znów miałem sprzedać pakiet akcji, ale nie ma sensu panikować, jak inni czekają to i ja mogę, tak silny trend nie odwróci się z dnia na dzień, będzie okazja sprzedać, a jakaś tam drobna szansa na dotarcie do 2500 jest.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy