AMICA

Money.pl / 2007-06-20 17:03
Komentarze do spółki: AMICA.
Wyświetlaj:
Hankiewicz / 213.134.176.* / 2022-04-11 16:32
mam zmywarkę na gwarancji, przeszedł spec od naprawy postukał, popukał ,a na koniec powiedział, że osad jest od złych środków myjących, to samo odpisuję mi w listach obsługa klienta ,że nie widzi innej wady zmywarki tylko środki myjąc, jeszcze tak absurdalnych i głupich odpowiedzi nie czytałam,nie mam co dalej dyskutować z nimi sprawa pójdzie wyżej,a ja osobiscie nie polecam wyrobów amici.
maria_hankiewicz / 2022-04-11 16:53
to jest mój komentarz i jeszcze raz nie polecam tej firmy ,mam zmywarkę na gwarancji, przeszedł spec od naprawy postukał, popukał ,a na koniec powiedział, że osad jest od złych środków myjących, to samo odpisuję mi w listach obsługa klienta ,że nie widzi innej wady zmywarki tylko środki myjąc, jeszcze tak absurdalnych i głupich odpowiedzi nie czytałam,nie mam co dalej dyskutować z nimi sprawa pójdzie wyżej,a ja osobiscie nie polecam wyrobów amici.
Weronika Paczak / 83.15.79.* / 2020-09-02 08:14
Szczerze wam powiem że mega jestem zadowolona z http://72godziny.pl/jak-wyczyscic-piekarnik/ trafiłam z wyborem idealnie.
rafal844 / 89.67.245.* / 2014-05-09 11:49
PKO BP podaje ze mozliwe sa wzrosty niebawem

http://marketinvest.pl/9-analizy-akcji/1135-amica-prawdopodobny-powrot-wzrostow
staszek506 / 176.112.117.* / 2013-10-27 13:41
amica to najgorsza firma na świecie. Pralka z amici- w czasie gwarancji naprawiana 11 razy. Nie polecam
zbyszek*** / 188.95.29.* / 2013-08-19 16:07
Kupiłem pralkę z Amicki, po pół roku od zakupu zepsuła się po raz pierwszy, później była naprawiana trzy razy z powodu tej samej części, po upływie gwarancji znów się zepsuła, a firma umywa ręce. NIE KUPUJCIE NIGDY AMICKI !!!
Oszukany na 99 zł / 89.65.211.* / 2013-07-30 11:49
Po 7 miesiącach użytkowania pęka i urywa się plastikowy uchwyt do otwierania drzwi zamrażalnika.To nie powinno się zdarzyć! Cena uchwytu to 99 zł. t.j. 10 % ceny całej lodówki.
Oczywiście cwaniacy z serwisu uważają że to nie wada materiału z jakiego wykonano uchwyt a część plastikowa nie objęta gwarancją. ----- Nigdy więcej Amiki.
Michał M / 84.10.163.* / 2013-06-19 17:43
Dziwią wysokie notowania firmy, przy tak wielu uwagach opisywanych poniżej. Dużo osób jest jeszcze nie świadomych niskiego poziomu produktów oraz serwisu firmy AMICA i daje się nabrać niską ceną. Kiedyś szala się przeleje. Dołączam się do szerokiego grona niezadowolonych.
Snikki / 83.4.41.* / 2013-04-09 20:17
Mam kupioną drugą pralkę z tej firmy,jaki ja byłem głupi.Psuje się od początku,7 razy naprawiana i dalej nie wiruje.ZGROZA serwis,zgroza biuro obsługi.NIGDY WIĘCEJ NICZEGO Z AMICI.
ass262 / 213.156.119.* / 2013-04-03 11:29
UWAGA !!!!!!!!!
14 dni roboczych do przyjecias zgłoszenia a 30 do naprawy, reasumując jesteś 60 dni bez lodówki, pralki lub odkurzacza, poza tym korzystają z zewnętrzynych serwisów naprawczych.
nie polecam.
pawelo_1 / 85.131.78.* / 2013-03-14 20:03
nie polecam pralek amica. jestcto najgorszy sprzet jaki kiedy kolwiek mialem. kupilem pralke 1.5 roku temu i juz po niecalym roku siadł sterownik na ktory czekalem 4 tygodnie. serwis przyjechał wymienił i mineło 3 miesiace i znowu to samo. teraz czekam juz 5-ty tydzień i nic. Zadzwoniłem tam a pani z serwisu powiedziała że części nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie z wielkimi wyrzutami. pralka nie jest eksploatowana w ekstremalnych warunkach 2, 3 prania na tydzien, wiec przestrzegam wszystkich nie kupujcie tego produktu.
abramowiczrosja / 83.0.136.* / 2013-02-28 21:04
kogo to obchodzi że zglosiłas pralkę jak to forum inwestycyjne . Nic dziwnego ,że sie psuje jak ma się pustke w glowie i wylewa żale na forum inwestycyjnym :DDDDDD Reszta tez widze nie lepsza.
klientaka / 77.253.214.* / 2013-02-13 09:03
20 grudnia 2012 roku, zgłosiłam pralkę do naprawy dziś jest 13 luty 2013r a moja pralka jak nie działała tak nie działa...dzwoniłam prosiłam na koszta się narażam dodatkowe a tu nic nie polecam nikomu produktów firmy Amica.
Q100 / 79.184.24.* / 2013-01-19 21:53
Komentarz wielokrotnie usuwany z forum. Gdzie są pieniądze ze składek emerytalnych? Trochę dużo czytania, ale to są fakty! Warto czasem myśleć samodzielnie. Rządowe statystyki mówią, że średnia pensja w Polsce to ok. 3600. To znaczy, że średnie składki emerytalne to 703,08 zł miesięcznie - procent składki emerytalnej do ZUS jest stały, określony ustawowo. Liczba pracujących na koniec II kw. 2011 to 16,163 mln. Możecie te dane sami zweryfikować przeglądając oficjalne strony rządowe, sięgając do oficjalnych statystyk GUS. Miłej zabawy. Ale co z tego wynika?? BARDZO WIELE, a właściwie BARDZO DUŻO. Dużo czego?? PIENIĘDZY, oczywiście. Pomnóżcie urzędową i oficjalną liczbę zatrudnionych i oficjalną i bardzo urzędową średnią składkę emerytalną do ZUS. Powinno Wam wyjść miesięcznie 11 375 519 400 zł, czyli ponad jedenaście miliardów trzysta siedemdziesiąt pięć milionów. To gigantyczne pieniądze, a jest to tylko składka emerytalna. Bawmy się dalej: pomnóżcie to razy 12 miesięcy, a wyjdzie na to, że w skali roku jest to 136 506 232 800 zł. Kończą się Wam okienka w kalkulatorze? Mnie też. Zatem powiem, że jest to słownie ponad 136 miliardów 506 milionów zł w roku. Mamy w Polsce około 5 mln emerytów, dokładnie - w marcu 2011 było ich 4,979 mln. To znowu wg. oficjalnych, rządowych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk. Rencistów nie liczę, bo już na pewno nie zmieszczą mi się w kalkulatorze, a poza tym - na nich jest OSOBNA składka!!!. Wychodzi mi zatem na to, że rocznie jest to średnio 27301 zł na emeryta, czyli miesięczna emerytura średnio powinna wynosić 2275,00 zł. Tymczasem średnia emerytura - znowu wg rządowych, oficjalnych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk wynosiła w tymże marcu 2011 zaledwie 1721,00 zł. Czyli o 554 mniej niż wynika ze składek wyliczonych na podstawie danych statystycznych rządu RP, GUS, ZUS, KRUS i każdy inny SRUS. Jak policzycie dalej, to wyjdzie Wam NADWYŻKA rzędu 32% w stosunku do wydatków na emerytury (czyli średnio ZUS jest na plusie około 2,5 miliarda zł miesięcznie, czyli 30 miliardów rocznie!!!). Tymczasem, rząd ubolewa, że budżet dopłaca ponoć do emerytur dziesiątki miliardów rocznie. Jesteście zdumieni?? To przeliczcie jeszcze raz. Też liczyłem, bo nie wierzyłem. Wniosek jest taki: ktoś z trójki: GUS, ZUS, Rząd RP łże. ŁŻE W BEZCZELNY SPOSÓB. Gorzej: dopuszczam możliwość, że łże więcej niż jeden, a nawet że łżą wszystkie wymienione instytucje. Taki jest mój wniosek. Ale jest też PYTANIE: co dzieje się z nadwyżką??? I takie są wnioski wynikające z oficjalnych danych statystycznych. Chyba, że Rostowski przesłał sfałszowane dane do GUS, wszak to, używając eufemizmu, mistrz kreatywnej księgowości. Załóżmy jednak, że dane oficjalne są prawdziwe, a więc wnioski zeń wynikające także. Proszę sobie wyobrazić, jaka gigantyczna nadwyżka powstanie przy wydłużeniu czasu pracy potrzebnego do osiągnięcia wieku emerytalnego. Oczywiście, pracy tej i tak nie ma, a bezrobocie zamiast maleć wciąż rośnie, co również potwierdzają dane oficjalne. Na co ma pojść taka nadwyżka?? Na zrzutkę na Greków?? Włochów?? By żyło im się jeszcze lepiej?? Gdzie jest kasa!!! Jeśli tak jak ja, jesteś przeciw kłamstwom rządzących, to proszę skopiuj to na inne fora, aby jak najwięcej osób mogło to przeczytać, zanim zostanie usunięte. Ludzie kiedy w końcu wyjdziemy na ulice i zaczniemy walczyć o swoje? pieniądze???" kopiuj i wklej na inne fora
BYŚ / 83.30.128.* / 2013-05-10 13:50
ja MYŚLĘ ŻE ZUS MA TYLE NADWYŻKI KASY ŻE NA DZIEŃ DZISIEJSZY SAMI NIE WIEDZĄ ILE MAJĄ,JEST TO DO UDOWODNIENIA,,PROSTE JAK DRUT, TROCHE POMYŚLEC????
MLC / 83.7.222.* / 2012-12-28 04:24
W przypadku serwisu czy kontaktu to nie mogę narzekać.W przypadku piekarnika niestety.Nawet nie chodzi o awaryjność tylko niestety ewidentną wadę konstrukcyjną.Piekarnik dobrze piecze potrawy lub ciasta drożdżowe, reszta ciast to gwarantowany zakalec.W piekarniku gromadzi się ogrom pary, ciasto z zew jest przypieczone w środku jak ugotowane + zakalec do tego.Regulacja temp. nic nie daje.Nawet próba pieczenia ciasta sklepowego dr Oetkera, gdzie jest sam proszek do prania zakończyła się zakalcem.Jak ktoś napisał, w ogóle Amica nie odpowiada na sugestie klientów a jedyne stwierdzenie , możemy wypiec ciasto wg swoich wytycznych.Jak się uda to będzie to 150pln kosztować.Na dzień dzisiejszy pozbyłem się piekarnika, prowadzę wręcz kampanie anty-amica i nie polecam nikomu tej firmy.
beata1973 / 79.163.147.* / 2012-12-20 13:02
dzień dobry wszystkim , nie polecam tej firmy , w życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem klienta !!!! 26 listopada zgłosiłam awarię pralki przyjechał pan i powiedział ze do 14 dniu będę mieć naprawioną , tj. serwis z Rybnika , niestety dzisiaj jest 20 grudzień i dziada nie ma nie odpowiada na meile , mam 4 dzieci i tak na świeta , okres zimowy , oprać 4 dzieci , zostałam bez pralki , to jest chamsto ponad wszystko , jak zaproponowałam na infolini że mają podać mi jaka to część , że znajdę to odmówiono mi informacji , bo żerują na tym że na gwarancji pisze do 30 dni w sytuacji nadzwyczajnej , i wykorzystują ten okres ,nigdy w życiu nic nie kupię i wam odradzam z tej firmy , mają człowieka w czterech literach a sprzet dokładnie taki sam jak i serwis, a mi pozostało tylko siedzieć i wyć!!! i czekać aż minie 30 dni i oddać sprawę do sądu
edytaNT17 / 2013-05-06 12:27
także nie polecam amica ja mam automat,najgorsza firma jaką w życiu spotkałam ciagle się psuje w ciagu 3lat była 11razy naprawiana na gwarancji!feler od początku z nią byl także mam piekarnik tez z tej firmy i po 4 dniu swiatło wysiadło i gnije strasznie w środku, takze moge się wypowiedziec w sprawie kontaktu ciezko sie z nimi zkontaktowac i zgłosić naprawe zero szanowania klientow!!!!!zal pl
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy