Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Analizy MROK reaktywacja! MAGNFICO (NC).

Analizy MROK reaktywacja! MAGNFICO (NC).

MROK reaktywacja / 77.46.23.* / 2011-12-05 20:39
Magnefico (NC) w najbliższym tygodniu może być hitem. Nawykresie ukształtowało się podwójne dno. Ponadto wzrosty zapowiada tez wyprzedanie na ostylatorach. Kilka zlecen kupna spowodować moze duży wzrost,bowiem ilości akcji ustawionenych na sprzedaży są znikome. Nie bez znaczenia jest tez fakt, że w każdej chwili spodziewać się można podania przez spółke ważnego komunikatu. Chodz ostatnio podawano bardzo ważne informacje ze spółki. To wszystko sprawić może spory wzrost akcji w okolicach 3-4 złoty, zatem może być najlepsza inwestycja tego tygodnia.
Wcześniej pisałem o spółkach np: Assetus z 7 złoty - 200złoty, Aztec 5 złoty - 20złoty i wiele innych spółek dzięki mnie wielu ludzi się dorobiło, potem dziękowali mi drogą mailową i spotkaniami. Chcesz zarobić nie czekaj?! Twoja decyzja tylko się liczy.
Pozdrawiam
W razie pytań piszcie pod mój mail: mroczekreaktywacja@wp.pl


( powyższy tekst nie powinien względnie stanowić o rekomendacji kupna bądz sprzedaży )
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy