Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Andrzej Lepper czyli wicepremier malowany

Andrzej Lepper czyli wicepremier malowany

Money.pl / 2006-04-20 10:27
Komentarze do wiadomości: Andrzej Lepper czyli wicepremier malowany.
Wyświetlaj:
BuLitl / 83.27.130.* / 2006-04-21 14:27
A tak streszczajac wasze wypowiedzi to napisac mozna tylko tyle:
"PiS czyli Prawa nie bylo i Sprawiedliwości nie bedzie !!"
dr X z USA / 66.214.105.* / 2006-04-21 13:08
Dlaczego A L. przyrownuje sie do Nikodema D. Jak dobrze pamietam, to Nikus czesto powtarzal " jaki ja jestem tepy" a gdy zaproponowano mu stanowisko premiera to mial na tyle skromnosci ze odmowil. Wiedzial, ze mozna robic walki z idiotow, ale pewnych granic przekroczyc nie mozna. Nikodem mial honor, honor cwaniaka, ale zawsze. Chyba ze pomylilem filmy. Ale to i tak przykro, ze w mojej ojczyznie rozdaje sie takie stanowiska zlodzieja, kryminalisa i bandyta.
DA / 195.225.68.* / 2006-04-20 23:28
A z kim układa się PO, że do rządu wejść nie chce i PiSu z jego słusznymi reformami w sejmie nie popiera?
Jak za dawnych czasów SKL siedzi sobie i wódeczkę z komuchami pije, kaskę odlicza i czeka na upadek ... kraju...
maks-mario / 62.87.225.* / 2006-04-21 08:53
Regulamin forum
Watchdog / 212.76.37.* / 2006-04-21 12:12
Apeluje do administratora strony o natychmiastowe usuwanie postów podsycających nienawiść rasową. Nikt ponadto nie ma żadnego pożytku intelektualnego z czytania takiego bełkotu jak wynurzenia tego tam, zapomniałem, maks/mario czyy jakoś podobnie. Do bacutilu z tym komunistą w szatkach moczarowskich.
Mark / 81.144.199.* / 2006-04-21 13:11
Komuchy niech jada do Rosji.Tam ich miejsce.
Julian / 83.168.96.* / 2006-04-20 22:20
Peryferyjny Kapitalizm Zależny. To prawdziwa nazwa polskiego ustroju. Fragment doskonalej ksiazki jest dostepny na http://bezcenzury.net. Cała książka jako PDF jest ogromna, prawie 20 MB. Jestem pełna podziwu dla autora, dzieło wysokich lotów. Serdecznie wszystkim polecam. Otworzycie oczy na wiele spraw. Nie czytać przed snem.
Bartix / 80.68.236.* / 2006-04-20 15:39
Jarosław Kaczyński, 16 lutego 2004, PR3:
"My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."

Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl
"Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD."

Jarosław Kaczyński, 15 listopada 2002, Trójka
"Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki."

Marzec 2005 rok / antena RMF FM
RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
Lech Kaczyński: Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS.
RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?
Lech Kaczyński: Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne.
ihs / 62.29.160.* / 2006-04-20 16:51
Pięęęęęęękne, gratuluję wyboru. Absolutnie powinni to drukować raz na tydzień. Mam już zaczątki schizofrenii, wydawało mi się, że to włąśnie tak było, a tu w gazetach, w tv, przyjaźń, miłość i zrozumienie...
kaktus59-bis / 83.29.72.* / 2006-04-20 15:02
Dyzmę zostawmy w spokoju, inne czasy, inne realia. A i też przypadek zrządził, że tak się to wszystko mu poukładało. Natomiast Leper....ehhhh...tu nie ma żadnego przypadku. Tu - podobno ( a mam spore wątpliwości!) - mądrzy ludzie dopuścili do tego, co się stało i dzieje.
Toż to nic innego jak zacheta dla kolejnych oszołomów do ignorowania prawa, do chamstwa w wypowiedziach, do ... sami wiecie do czego jeszcze .
Jest mi wstyd za Polskę, jest mi wstyd, że jestem Polką !!!
Zrobilismy z siebie pośmiechowisko dla reszty świata....!!!
Antyk / 83.17.253.* / 2006-04-20 21:55
Sluchaj - a mnie jest wstyd że 10 lat prezydentem mojego kraju była taka kreatura jak Kwaśniewski - cieszył się zawsze duzym poparciem - sądze zresztą że manipulawnym. Jeżeli prawdfziwym - to prawdziwy wstyd dla tego społeczeństwa.
Przez 16 lat tzw 3 Rzeczpospolitej - rzxądzili Kmomuniści- najwieksi szkodnicy , pomijając że rządzili 45 lat - to jest wielki wstyd dla Polski- a nie to że Lepper jesst premirem- no to go nie wybieraj. Ja go nie wybierałem, Ty zapewne też, ale już tak jakoś nie protestujesz że komunistyczne pomiotło było prezydentem - i to przez 10 lat
alka / 212.76.33.* / 2006-04-27 13:54
Antyku jak widzę co piszesz ,to żal mi Ciebie. Ja też wychowałam sie w komunie i było mi bardzo dobrze.Trzeba umieć mysleć i mieć honor.
Miałam kasę , uczyłam sięza darmo, tylko z podróżami było różnie.Teraz jest lepiej, że moge pojechać za granicę, gdzie chcę i dadzą ewentualnie jak potrzebna to wizę.Cenzura jest np.tutaj.
ALKA / 212.76.33.* / 2006-04-27 12:57
ANTYKU moja matka była w ieziona przez UB, ale głosowała na Kwaśniewskiego, uważa Go za dobrego prezydenta - no jak Ci teraz jest? Mój ojciec za \
ALKA / 212.76.33.* / 2006-04-27 13:01
PRAWDZIWY WSTYD DLA SPOŁECZEŃSTWA TO LEPER premierem, tak piszą tez w prasie za granicą poczytaj Antyku.
kaj / 212.160.191.* / 2006-04-21 09:45
faktycznieś - ANTYK.!!
Powinienes leżeć zakurzony na jakiejs zapomnianej półce w zapleśniałej piwnicy zawalonego domu ....
Trzeba było przez te 10 lat obnosić tę swoją nienawiść po ulicach: manifestować, protestować i ubliżać tym Polakom, którzy wybrali sobie swojego PREZYDENTA. Bo to był PREZYDENT większości POLAKÓW, a nie jakiś tam antyków. ANTYKI teraz sobie wybrali prezydenta - no i mają co chcieli ...
kaja / 83.16.41.* / 2006-04-20 14:44
przypominam-Lepper może wejsc do rządu bo wpuścila
go tam PO nie chcąc braćodpowiedzialośc za Polskę,
predkładając partyjne nadzieje nad interes kraju
xvz / 83.144.113.* / 2006-04-20 15:29
droga kaju,

to co piszesz, to nieprawda. z gory przepraszam za skojarzenie, ale pomysl sama jak bys sie zachowywala, gdyby ktos cie publicznie pare razy wydymal, a nastepnie dal ci szanse na poprawe oraz wspolodpowiedzialnosc. czy wtedy nadal dziwilabys sie tuskowi ?

jeszcze raz przepraszam za skojarzenie i pozdrawiam
ja / 83.14.90.* / 2006-04-20 15:20
Kaja myśl-- to JK wpuszcza lub nie.
Keruj / 83.23.134.* / 2006-04-20 15:17
PiS powinien pamiętać, że:
" Z kim się przystaje, takim się staje" a można jeszcze jedno przysłowie dla PiS-u:
" jak Cię widzą tak Cię piszą".
menda / 83.22.195.* / 2006-04-20 14:57
Wszak Pan Prezes w słynnym wystąpieniu sejmowym ( po expose premiera) powiedział wyrażnie ,że woli naprawiać Polskę z Innymi ugrupowaniami niz PO ( w domyśle SO i LPR). Zresztą ,wszystko co się obecnie dzieje na polskiej scenie politycznej to realizacja wizji ks. Rydzyka nakreślona jeszcze przed wyborami parlamentarnymi.
ajak / 213.158.197.* / 2006-04-20 14:51
obudź się Kaja i głupstw nie wypisuj. Kaczka miała wybór i wybrała. Chce "reformować" z przestępcami to skończy tak jak i oni. PiSowi dużo bliżej do Samoobrony niż do PO.
DA / 195.225.68.* / 2006-04-20 23:26
Co to za przestępca ten Lepper. Wolę takiego niz "uczciwego" Piskorskiego, który dorobił się fortuny grając na giełdzie....Miał szczęście ;-0000000 chłop....ot tak po prostu z kilkusrt tysięcy zrobiło się parę milonów. Jak przy tym wygląda "przestępczy" Lepper?
Ajak, to ty bzdury piszesz!!!!!
alka / 212.76.33.* / 2006-04-27 13:07
DA a ja wolę takiego Piskorskiego, bo jest mądry i wie jak KASę SIE ROBI, ZNA się NA EKONOMII i finansach.Był w odpowiednim miejscu i wie jak fundusze UE wykorzystać na nasze tereny zalesione i chwała mu za to!Ja też gram na giełdzie- bo warto. Naucz sie!
Ghost / 213.199.222.* / 2006-04-20 13:08
"Lepiej chyba byłoby, gdyby eksperci RCL nie zwracali uwagi na meandry stosunku PiS do przywódcy Samoobrony i analizując jego przypadek w świetle obowiązujących przepisów kierowali się wartościami ponadczasowymi, do jakich zalicza się sprawiedliwość i zasada niepodważania wyroków sądów przez władzę wykonawczą"
Było by za pięknie. W naszym kraju zawsze ktoś musi mieszać. A przypadek Leppera to już groteska! Pobił już nawet Dyzmę!
Klops / 83.26.221.* / 2006-04-20 11:08
No i mamy średnowiecze żeby grzechy odpuszczono trzeba kupić odpust tzn. zostać posłem - wicepremierm. Czekam na Renesans
Bartix / 80.68.236.* / 2006-04-20 10:27
Wystarczy, że Prezydent ułaskawi Leppera w tych trzech przypadkach z wymazaniem wyroków z akt i po sprawie. Po co łamac prawo gdy wystraczy je stosować?
cHinga / 153.19.93.* / 2006-04-20 13:25
ale czy prezydent się odważy na kolejną kompromitację??
Bernard / 83.30.93.* / 2006-04-20 15:54
Fakty, które już zaistniały wystarczająco kompromitują wielu polityków, aby przejmowali się kolejnym łamaniem zasad, które tak głośno reklamowali jako kandydaci do sprawowania władzy publicznej nad narodem. Widać, że przysłowie, które mówi "władza ludzi psuje” dotyczy większości wybranych przez polaków do jej sprawowania. Jan Paweł II był świętym, dlatego nie zostawił po sobie żadnej własności inaczej niż politycy i nie stosował zasady „cel uświęca środki”, bo głosił, że niegodziwością nie można naprawiać zła. Polscy politycy nie należą do kategorii osób prawdomównych, bo Polacy nie wybierają mówiących prawdę. Widać polscy wyborcy nie należą do tych, którzy od kandydatów wymagają przedstawiania tylko realnych obietnic wyborczych a od wybranych nie oczekują ich realizacji, więc nie oczekujmy, że kto raz okłamał nie okłamie ponownie. Bo kto nie będąc posłem wysypał zborze innym razem chleb podeptać może. A kto raz w „pokojowej manifestacji” pobił strzegących porządku policjantów tak, że musieli przebywać wiele dni na leczeniu szpitalnym ten nie zawaha się na większą niegodziwość. Kto czytał „Granicę” Nałkowskiej wie, czym się kończy przekraczanie kolejnych granic moralnych. Jeżeli partia, która na sztandarze ma prawo i w programie zwalczanie przestępczości, korupcji i wielu innych złych zjawisk biorących swój początek w nieuszanowaniu granic moralnych postawach, bierze sobie do spółki skazanego prawomocnym wyrokiem przestępcę to znaczy, że chęć władzy jest tak przemożna, że i przymierze z diabłem jest możliwe. U wyborców zaś dziwi tylko krótka pamięć o nowych przestępstwach i kłamstwach skoro tak długo pamięta się starsze niż 50 lat. Dla uczciwego człowieka przestępstwo to przestępstwo i wybierając przestępców do elity narodu spowodowaliśmy, że elitą są przestępcy. Ale tylko my Polacy zapłacimy za to wysoką cenę. Nie mamy już polskich banków nie mamy polskich sieci handlowych, nie mamy wielu przedsiębiorstw, z których usług musimy korzystać, aby żyć. A naród pozbawiony itd. itp.........
alicja / 212.76.33.* / 2006-04-27 13:44
Słusznie, że "chęć władzy jest tak przemożna, że i przymierze z diabłem jest możliwe" a "chleb też podeptać może" Wszystko zalezy od tzw. sprzyjajacych okoliczności. Bardzo trafne wnioski. Niestety dlaczego nie trafiaja do tych, którzy powinni je brac pod uwagę i wybierac ludzi, którzy takimi zasadami się nie kieruja.
kaj / 212.160.191.* / 2006-04-21 09:46
przestępcy w Polsce dzielą się na:
A - dobrych
B - złych
Lepper jest dobrym przestępcą ....
PIS już niedługo dostosuje Kodeks Karny do powyższej definicji. Potrzebna jest tylko większość w Parlamencie ....skomentuj
Bartix / 83.18.95.* / 2006-04-20 20:44
Lepper w rządzie to kompromitacja "etyczna". Wytrychy dopuszczające Leppera do tajemnicy państwowej to kompromitacja "prawna". Jak wiadomo politycy etyki nie znają i nie stosują, ale są obowiązani do przestrzegania i stosowania prawa. Między jedną a druga kompromitacją jest olbrzymia róznica.
sc / 195.82.184.* / 2006-04-20 15:46
jedna mniej jedna więcej...
Bartix / 80.68.236.* / 2006-04-20 15:42
Kompromitacją jest łamanie prawa a nie jego stosowanie.
Bernard / 83.30.93.* / 2006-04-20 16:10
A nie przyszło Ci do głowy, że stosowanie prawa i jego stanowienie powinno być oparte o prawdę i moralność?
Cóż jest warte prawo stanowione dla doraźnych celów politycznych i dla obejścia prawa wynikającego z tysiącletniej tradycji, w której prawo ma chronić uczciwych prawdomównych i pracowitych przed złodziejami, kłamcami, zdrajcami ojczyzny, i sprawcami wszelkich innych niegodziwości od tysiąca lat uznawanymi za czyny przestępcze, niegodne nie szlachetne nie honorowe i szkodliwe dla ogółu. Jeżeli komuś jego moralność pozwala popełnić przestępstwo to nie powierzano takim ludziom ważnych tajemnic państwowych, bo ich moralność nie gwarantuje, że będą te tajemnice strzec. Jeżeli teraz politycy mieniący się być stróżami prawa zmienią prawo, aby umożliwić Leperowi dostęp do tajemnic państwowych to okażą pogardę wszystkim Polakom, którzy jeszcze zachowali poczucie honoru patriotyzmu i przyzwoitości wymaganej dla naszego wspólnego dobra w służbie publicznej, którą jest przecież sprawowanie władzy.
Bartix / 83.18.95.* / 2006-04-20 20:40
Odpowiadając powinieneś uważniej przeczytać co napisalem zamiast pisac taki długi wywód. Jełi chca dopuścić Leppera do tajemnic to zamiast łamać i obchodzić prawo (zakaz dostępu do tajemnic państwowych przez osoby skazane) należy zastosować jedno z najstarszych praw - prawo łaski. Inna sprawa, że obecna ekpa i tak kompromituje się dobierając sobie Leppera na kompana...

Najnowsze wpisy