Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Andrzej Lepper: Kolorem przypominam kwiatek ale nim nie jestem

Andrzej Lepper: Kolorem przypominam kwiatek ale nim nie jestem

Wyświetlaj:
lala / 212.33.144.* / 2006-06-28 20:45
dalej posluje? prawo i sprawiedliwosc! oni nawet nie sa w stanie wlasnej nazwy zrozumiec. samoobrona - to pojmuja doskonale
Kero / 2006-06-28 12:33 / -
"Czy możliwe jest wyjście Samoobrony z koalicji, jeżeli stanowcze „nie”, co do kierowniczych stanowisk w resortach siłowych będzie ciągle przez PiS podtrzymywane"

Odpowiadając na powyższe pytanie:
Oczywiście, że nie jest to możliwe. Lepper to najzwyczajniejszy gracz, co wyszarpie to jego i wcale nie zamierza opuszczać koalicji bo co potem by robił? On już orać nawet nie umie w polu więc byłby przegrany. Cóż to za pozycja "rolnik na traktorze"?
Wie też o tym i kolalicjant więc czasem jakiś ochłap rzuci Lepperowi na pożarcie. I tak od ochłapa do ochłapa czas leci powolutku a Polska podobno była tygrysem Europy - dzisiaj to nawet nie kociak, bliżej do szczura którego każdy omija z daleka.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-28 12:19
W Ameryce od pucybuta można dojść do milionera. W Polsce warchoł może dojść do premierostwa.

Dla Leppera nastała "wiosna XXI wieku" dla narodu Polskiego wraz z dojściem Leppera do władzy zaczyna się "jeśień średniowiecza".

Czy naprawdę Polak znowu będzie mądry po szkodzie?
LP / 83.135.131.* / 2006-06-28 14:10
"W Ameryce od pucybuta można dojść do milionera."
W polsce też !! konkretnie -REWAL -ktoś kto wcześniej przez ileś tam lat pracował jako Kapslowy /otwierający butelki z piwa/ obecnie jest najbogatszym OBYWATELEM tego Regionu!!! Fundujący dla miejscowej Parafi dzwony za pare milionów zł.
Szanse są jak widać takie same a różnica polega tylko na wykorzystaniu "dostrzeganych SZANS".
Jak wynika z wypowiedzi / wcześniejszych też/ jest za : PRZESTRZEGANIEM REALIZACJI PODPISANYCH POROZUMIEN a nie za tworzeniem Fikcji na papierze.
A że jest :Twardym Ambitnym Chłopem jak "Głowacki" w powstaniu Kościuszkowskim to może ten "Bój" wygra ku chwale Narodu!!! Walka o należyty status polityczny to ciężki Przeciwnik będący nie dla wszystkich w -jednoznacznych barwach i kształcie wyczuwalnych.
Przyzwyczailiśmy się do szablonowego Schematu myślowego jako Partnerski układ współrządzenia z niezbyt konkretnie zprecyzowanymi ramami współpiacy .Dlatego teraz są problemy z INTERPRETACJą praktycznej formy jej realizacji. Dlatego Pytanie sugerujące :już szkode po .....jakiej mądrości? To tak jakby z Twojej strony próba ucieczki od Dozy Odpowiedzialności za forme realizacji tych porozumień Koalicyjnych ustawiających się na "Boczku" jako "kibic politykier "a nie jako :dojrzały obywatel rozumiejący swoją role " w tym meczu na boisku"
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-28 18:26
Do LP: Pan tu proponuje eksperymentowanie polegające na tym czy Lepper może coś dobrego zrobić dla Polski czy też nie. Więc wytłumaczę Panu szkodliwość Pańskiego myślenia (z pełnym dla Pana poszanowaniem) na przykładzie mundialu.

Zdrowy rozsądek oparty na wieloletniej obserwacji polskiej drużyny, wybór kontrowersyjnego składu, wynik mecz inauguracyjnego zdrowemu na umyśle człowiekowi powie, że polska drużyna miała znikome szanse na awans. Niektórzy musięli jednak przeżyć oczywisty zawód bo kierują się przekonaniem, że to ślepy los decyduje o sukcesie.

To że Lepper to POPULISTA to i on sam wiloktornie potwierdzał. Nie wiem jakim dyletantem politycznym lub ignorantem życiowym trzeba być, żeby myśleć że Lepper nie doprowadzi do ruiny tego kraju!!! Przecież jego się słuchać nawet nie da. Cytat z Leppera: "Ja mam inteligencję wrodzoną a Pan panie Rokita musiał się wsztstkiego nauczyć". On nawet nie wie, jak jest różnica międzu inteligencją a kompetencją.

Jeśli Lepper byłby piłkarzem a gospodarka meczem o wyjście z grupy to niech tam można by ryzykować.

No a za stery samolotu by go Pan też wpuścił? Proszę bardzo niech wszyscy zwolennicy siądą z nim do samolotu i niech on pilotuje! Jak spadniecie to 300 ludzi a nie 38 milionów.

Polskę tworzą ludzie to jest żywy organizm na ŻYWYM ORGANIZMIE się nie eksperymentuje!

Jeśli Pan ma inną maksymę życiową to proszę sprzedać djamy na to swój dom i postawić na giełdzie pieniądze na spółkę która nie rokuje. W pewnym niskim % może się okazać, że Pan nawet coś zyska, ale jak Pan straci to co co Pan dzieciom powie? Że miał Pan przeczucie i wiarę? Trochę zdrowego rozsądku!
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-28 10:35
Czy naprawdę tak ciężko już money.pl znaleźć rozmówców że ciągle dają tą buraczaną małpę? Przecież nikt inteligentniejszy od krowy nie jest w stanie się od tego gościa niczego nauczyć. Człowiek chciałby poczytać co mówią ludzie od niego mądrzejsi, albo przynajmniej niewiele głupsi.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-06-28 07:37
Kazik umoczony! Lepper przejmuje władzę!
Takie rzeczy to tylko w Polsce...
:-)

Najnowsze wpisy